BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wyb] Debata wyborcza

[wyb] Debata wyborcza (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Astarotte

To: Pewu
This Post:
00
237349.52 in reply to 237349.44
Date: 3/7/2013 6:57:46 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Tomek jestem - miło mi:)

This Post:
00
237349.53 in reply to 237349.50
Date: 3/7/2013 7:02:39 AM
Overall Posts Rated:
179179

2. Czy w świetle zmian wspomnianych przez BBów masz już swoją wizję zmiany treningu dla przyszłych kadrowiczów?

Proszę doprecyzuj. Które zmiany masz na myśli?



W pierwszy akapitach tego wpisu (232173.105)


Last edited by Czesław at 3/7/2013 7:02:54 AM

This Post:
00
237349.54 in reply to 237349.46
Date: 3/7/2013 7:02:52 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Odpowiedział w poście do Czesława.
W którym finale?
I tak nie mogę odpowiedzieć nie znając umiejętności kadrowiczów. Ty potrafiłbyś?
Wybór jest ważny w danym momencie. Później można sonie gdybać. To taka nieznośna lekkość bytu co nie? Wybrane i poszło.
I dodatkowo odpowiadam, nie - daleki jestem od chęci klepania bungą na ślepo. Czy pomyślę? tak, pomyślę. Czy dobrze wymyślę? Czas pokaże.

This Post:
00
237349.55 in reply to 237349.48
Date: 3/7/2013 7:04:41 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
chyba będę musiał zmienić swój głos, przekonały mnie wypowiedzi Astarotte'a, nasza kadra nie potrzebuje wg mnie rewolucji, tylko poprawienia tego co już mamy, nad czym pracowaliśmy przez długie sezony...wiadomo jakieś niewielkie zmiany zawsze są mile widziane, ale nie od razu zupełne zmienianie taktyki gry czy podmiana większości dotychczasowego składu.

Który kandydat proponuje rewolucję?



Nie wiem, nie odnoszę się do ich programu, ale do swojego. Nie będę robił jakiejś mega rewolucji. No chyba, że chęć zmniejszenia częstotliwości bungi można nazwać rewolucją. :)

This Post:
00
237349.56 in reply to 237349.50
Date: 3/7/2013 7:14:29 AM
Overall Posts Rated:
179179


Jeżeli to nie jest slogan tylko na użytek wyborów i po objęciu kadry nie włączysz bungi, masz mój głos.

Nie lubię Bungi i wciśnięcie jej musiałoby być pokierowane wyjątkową sytuacją. Niestety nie wykluczę jej, tak jak i każdej innej taktyki dostępnej w BB.Gryzie się to też jakoś moralnie z moimi zasadami. Bunga wydaje się dobra dla słabszych drużyn. My nie jesteśmy słabi.


Czyli to jednak takie zagranie pod publikę?;) Szkoda, moim zdaniem takie radykalne postawienie sprawy zmusiłoby do poszukiwania nowych równie skutecznych opcji....jednak rozumiem że nie chcesz zamknąć sobie wszystkich dróg, nawet kosztem autozranienia moralnego:).


Kilka pytań.

1. Nie znalazłem lub źle szukałem.Jaki masz cel na swoją kadencję? Złoto? Jakikolwiek medal?


Pierwsza 4 w każdej imprezie w jakiej będziemy grać. To cel. Mogę pisać, że złoto i takie tam, ale myślę, że realnym jest napisanie jak powyżej. Bez buntu właścicieli i dennej formy pierwszych trzech garniturów, to nasz zasięg. Dopuszczam też myśl, że na końcu drogi mogę być pojmowany jako najgorszy selekcjoner w historii. Tego nie przewidzę. Jedyne co mogę zrobić to właśnie zrobić jak najwięcej, by tak nie było.



Podoba mi się ta odpowiedź. W końcu kadra jest silna, a wobec wyrównania czołówki czasem decydują szczegóły.


3. PS skill ważny dla podkoszowych? Jaką wartość docelową chciałbyś widzieć u kadrowiczów?

tak jak w pytaniu Maria, nie wiem co posiadają kadrowicze i wolałbym dopasować do tego co mamy niż gdybać. Sam w klubie wyznaję zasadę (jak tylko się da) - bronić i podawać powinien każdy.


Wiem że nie wiesz;), ale dlaczego by nie pogdybać? Od tego są takie wątki. Zatem?;)



5. Jak wspomniałeś jednym z zadań selekcjonera jest pilnowanie formy zawodników w kadrze. Czy w przypadku braku współpracy w tym obszarze jesteś gotów na wyrzucenie takiego delikwenta z kadry i powołanie słabszego, ale od Prezesa regularnie dbającego o formę?

Tak, bez wahania, jeśli różnica formy da odpowiednio dodaną jakość. Nawet powiem więcej, przy podobnej wartości pierwszy wybór pójdzie w stronę właściciela trzymającego formę. To ma być układ i współzależność. Kasa, prestiż i doświadczenie za pilnowanie minut.


To się chwali...czy jak kto woli +1

6. Jakimi taktykami oprócz LI chciałbyś grać w kadrze?


Nie wiem czym dysponujemy więc znów gdybanie. Powiem na podstawie klubu. LP i PtB jak najbardziej zobaczyć można. Kuszą mnie izolacje.


Powtórzę, gdybajmy;). Co Cię kusi w izolacjach? nie mam wielkie pojęcia o tych taktykach. Możesz podzielić się swoimi wnioskami?



This Post:
00
237349.57 in reply to 237349.51
Date: 3/7/2013 7:16:43 AM
Overall Posts Rated:
179179


Pod rozwagę Twój pomysł. Nie ma wpływu na kadrę, ale powoli już do tego dorastam:)


Super.
Przy okazji. patrząc na logo wnioskuję, że kibicujesz Wiśle. Co on tam wyprawiają? W przyszłym sezonie spadek?;)

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

This Post:
00
237349.58 in reply to 237349.57
Date: 3/7/2013 7:18:57 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
No oby nie..czy wygrywasz czy nie...

ale dziadostwo grają na potęgę:)

This Post:
00
237349.59 in reply to 237349.58
Date: 3/7/2013 7:30:16 AM
Overall Posts Rated:
179179
No oby nie..czy wygrywasz czy nie...

ale dziadostwo grają na potęgę:)


Jak długo na Wawelu....;)

oby to co teraz prezentują było już tym dnem;)

Wracając do BB...
Skauci
Chwała że się komuś chce poświęcać dodatkowy czas. Jednak obserwując to z boku, widzę że niektórzy są lepsi, a niektórzy gorsi. Oczywiście nie chodzi tu o wskazywanie palcem, ale...
Jaka jest twoja wizja pracy skauta?
Jakie są jego podstawowe obowiązki w Twojej opinii?
jakimi kryteriami będziesz kierował się mianując nową osobę na stanowisko skauta ? I czy masz odwagę powiedzieć do swojego dobrego znajomego z BBna przykład: " stary, dobry z Ciebie ziomal, ale nie sprawdzasz się. Szukamy kogoś nowego"

This Post:
00
237349.60 in reply to 237349.56
Date: 3/7/2013 7:44:15 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210



Czyli to jednak takie zagranie pod publikę?;) Szkoda, moim zdaniem takie radykalne postawienie sprawy zmusiłoby do poszukiwania nowych równie skutecznych opcji....jednak rozumiem że nie chcesz zamknąć sobie wszystkich dróg, nawet kosztem autozranienia moralnego:).


Ludzka natura...czasem trzeba sięgnąć po zło..od tego jest instytucja spowiedzi ;)



Pytania 3 i 6 - nienawidzę:D
Napiszę, że np wejście na kosz ma być np 14 - to zaraz będzie, że pensja, że czas, że dupa blada.
Odrzucają mnie takie pytania, ale postaram się odpowiedzieć i przyłożyć do odpowiedzi. Poszukam jakichś graczy, pobawię się kalkulatorem i przygotuję odpowiedź. Natomiast już Ci powiem, że też nie mam doświadczenia wizolacjach, także kuszą nowością :)
Nie wiem, czy ktoś to testował na tym poziomie. Bunga niestety mocno ograniczyła rozwój gry.


From: Ray Jay
This Post:
11
237349.62 in reply to 237349.61
Date: 3/7/2013 8:22:30 AM
Overall Posts Rated:
168168
Zastanawiam się nad głosem dla Kinga bo ciekawi mnie czy ma w rękawie jeszcze jakiegoś bungo-podobnego asa ;p

Advertisement