BuzzerBeater Forums

BB Poland > Typer-sezon 10

Typer-sezon 10

Set priority
Show messages by
This Post:
00
111446.53 in reply to 111446.52
Date: 9/23/2009 11:20:17 AM
Overall Posts Rated:
00
To może jakiś inny konkurs. Ma4i chciał wprowadzić "1 na 1".. może to by było ciekawe?:P bo jeden konkurs to trochę mało.

This Post:
00
111446.54 in reply to 111446.53
Date: 9/23/2009 11:25:46 AM
Overall Posts Rated:
16491649
To pytanie raczej nie do mnie.
Marnym jestem organizatorem:)

From: maison

This Post:
00
111446.55 in reply to 111446.54
Date: 9/23/2009 1:00:11 PM
Overall Posts Rated:
33
1 na 1 to nie jest prymitywny pomysł.. można byłoby pokombinować. Nawet w PP. 40 pierwszych zgłoszonych do konkursu - dobranie w pary według krajowego rankingu - wybranie najciekawszych meczy w pucharze w danej rundzie - bliższe wytypowanie wyniku umożliwia awans.

Czy coś w tym stylu

This Post:
00
111446.56 in reply to 111446.53
Date: 9/23/2009 3:15:17 PM
Overall Posts Rated:
2121
chciałem ale nie wprowadzę;], konkurs miał się opierać na pojedynkach między zawodnikami tak w skrócie. Nie będę go organizował bo po pierwsze nie wygrałem wyborów a to miało być w kontekście meczy u-21, po drugie nie mam czasu ostatnio, po trzecie nie chce mi się, po czwarte i tak jakiś ex selekcjoner mi narzuci, że nie znam sie na prowadzeniu konkursów i że tylko robie konkurs po to abym mógł sobie potem to wpisać w swoje Buzzerbeaterowe CV.

This Post:
00
111446.57 in reply to 111446.56
Date: 9/23/2009 3:40:16 PM
Overall Posts Rated:
00
Powiedz na jakiej zasadzie a ja poprowadzę :D.. ja nie będę startować w wyborach wiec mi tego nikt nie zarzuci, chce mi się i trochę czasu mam :P

This Post:
00
111446.58 in reply to 111446.18
Date: 9/24/2009 4:29:12 AM
Overall Posts Rated:
00
Slovensko-Poland 7-11
Taiwan-Österreich 8-10
Ceska Rep.-Magyarország 9-13
Moldova-Norge 6-14
Ukraina-Nederland 7-9
Azərbaycan-Malta 7-10
Norge U21-Portugal U21 9-12
Makedonija U21-Hellas U21 7-13
Shqipëria U21-Ceska Rep. U21 5-10
Österreich U21-Poland U21 11-16

This Post:
00
111446.59 in reply to 111446.58
Date: 9/24/2009 4:32:42 AM
Radogoszczanka_
III.13
Overall Posts Rated:
114114
Oj Igor, dałeś czadu :))))) Masz małą obsuwę, kolejka rozliczona już w poniedziałek :)))

This Post:
00
111446.60 in reply to 111446.57
Date: 9/24/2009 4:57:07 AM
Overall Posts Rated:
2121
Ok nie będę się obrażał jak to mają niektórzy w zwyczaju:) i opiszę ten mój konkurs jak ja go widziałem ale zaznaczę, że jest on nie doskonały i chciałem go poddać jeszczę pod dyskusję.

One on One(w wolnym tłumaczeniu "jeden na jednego").

Jak można się łatwo domyśleć chodzi o pojedynki między zawodnikami. Często chyba graliście jeden na jednego w kosza albo przynajmniej widzieliście jak to się odbywa. W BB cięzko by było coś takiego zrobić aby idealnie odzwierciedlało taki pojedynek ale można stworzyć jego namiastkę.
Pomysł mój miał na celu zainteresowanie głównie zawodnikami z wszystkich reprezentacji u-21 ale można go smiało teraz już podciągnąc pod NT to od Ciebie juz zależy bo mi to juz lotto.
Dobra koniec tego wstępu i przechodzę do meritum.

Chodzi mi dokladnie o pojedynki graczy w meczach u-21, chodzi tu o bezpośrednie pojedynki, w których o zwycięstwie decyduje to kto więcej punktów zdobywa.
Np. Ktoś sobie wybiera zawodnika Ariela Grzone a ktoś inny wybiera sobie Adolfo Veleña z Hiszpanii. W ostatnim meczu dajmy na to, że Grzona zdobył 20 punktów a Adolfo 17. Dzięki czemu ten pojedynek wygrywa Grzona.

Zapytasz jak wybierać graczy, że przecież można wybrać 2 takich samych i wtedy będzie dupa a nie ciekawy pojedynek.
Myślałem o tym i doszedłem do wniosku, że to będzie głównie zależało od ilości głoszonych managerów do zabawy w ten konkurs. Ja tak przewidywałem 32 zespoły i zrobić 8 grup po 4 zespoły. Przygotować 4 listy zawodników na podobnym poziomie z których każdy manager wybierał by po 3 zawodników. Jakbyśmy wylosowali grupy i umieścili tam managerów to odpowiednio managerowie przed rozpoczęciem zabawy którzy są na 1 miejscu w swoich grupach wybierali by zawodników z listy nr1, managerowie zajmujący miejsce 2 wybierali by z listy nr 2 itd itd. -> Mam nadzieje, że w miare jasno to wyjaśniłem. Pozwoli nam to uniknąć pojedynków takich samych zawodników.
Po skończeniu fazy grupowej też trzeba było ułożyć tak listę aby się zawodnicy nie powtarzali i to da się zrobić.

Za wygrany pojedynek otrzymywało by się 3 punkty, za remis 1 punkt a za porażkę 0. Wychodziły by z grupy po 2 zespoły lub 3 nawet i dalej już drabinkom by się aż do finalu rozgrywało.

Myślałem aby każdy manager miał 3 zawodników w swojej drużynie z różnych krajów ale tylko 1 mógł wystawiać do takiego pojedynku. Plusem takiego konkursu uważam, ze by było to że manager musiałby się zainteresować graczami, taktykami, analizować jakiego zawodnika przeciwnik może wystawić, jaką taktyką zagra reprezentacja z której "powołał" zawodnika. Musiałby uważać na formę itp. Gracza należało by zgłosić do pojedynku do godziny 23.59 w niedziele albo można by było wysyłać maila do organizatora jeśli by się nie chciało swoich zamiarów ujawniać i on by w poniedziałek uzupełniał pary pojedynkowe.

Co o tym uważasz? Możesz założyć wątek na forum odzielny aby inni się o tym wypowiedzieli.
Daję Ci prawa autorskie na ten konkurs pod warunkiem, że pokonasz Czarnych, Hiposów, iroplock, płyty albo przynajmniej połowe z nich;]

From: Mordimer

This Post:
00
111446.61 in reply to 111446.60
Date: 9/24/2009 5:14:02 AM
Overall Posts Rated:
1717
witam

m4ti ja jednak twierdze, że jak pojawiła się osoba chętna do przejęcia konkursu, którego podwaliny są już w Twojej głowie to może jednak warto spróbować :). Konkurs jest niezwykle zakręcony jak dla mnie na chwile obecną i myślę, że jednak będziesz potrzebny w rozkręceniu go. Więc mimo wszystko, rozpatrz wszystkie za i przeciw dogadajcie sie znajdź odpowiednie miejsce w swoim CV :D i może jednak. Pozdrawiam.

From: m4ti_

This Post:
00
111446.62 in reply to 111446.61
Date: 9/24/2009 5:55:58 AM
Overall Posts Rated:
2121
Nie mam motywacji i czasu, kwaskowi wszystko wytłumaczę, to tylko jest zarys tego pomysłu. Wiem, że sam pewnie tego nie ogranie więc jeszcze jedna osoba byla by potrzebna do tego. Ja slużę radą pomocą ale organizacji tego się nie podejmę;].
Ucierpiało by na tym pewnie PJ3B i skautowanie a to sa priorytety jak dla mnie;]

This Post:
00
111446.63 in reply to 111446.60
Date: 9/24/2009 9:26:37 AM
Overall Posts Rated:
00
Ok nie będę się obrażał jak to mają niektórzy w zwyczaju:) i opiszę ten mój konkurs jak ja go widziałem ale zaznaczę, że jest on nie doskonały i chciałem go poddać jeszczę pod dyskusję.

One on One(w wolnym tłumaczeniu "jeden na jednego").

Jak można się łatwo domyśleć chodzi o pojedynki między zawodnikami. Często chyba graliście jeden na jednego w kosza albo przynajmniej widzieliście jak to się odbywa. W BB cięzko by było coś takiego zrobić aby idealnie odzwierciedlało taki pojedynek ale można stworzyć jego namiastkę.
Pomysł mój miał na celu zainteresowanie głównie zawodnikami z wszystkich reprezentacji u-21 ale można go smiało teraz już podciągnąc pod NT to od Ciebie juz zależy bo mi to juz lotto.
Dobra koniec tego wstępu i przechodzę do meritum.

Chodzi mi dokladnie o pojedynki graczy w meczach u-21, chodzi tu o bezpośrednie pojedynki, w których o zwycięstwie decyduje to kto więcej punktów zdobywa.
Np. Ktoś sobie wybiera zawodnika Ariela Grzone a ktoś inny wybiera sobie Adolfo Veleña z Hiszpanii. W ostatnim meczu dajmy na to, że Grzona zdobył 20 punktów a Adolfo 17. Dzięki czemu ten pojedynek wygrywa Grzona.

Zapytasz jak wybierać graczy, że przecież można wybrać 2 takich samych i wtedy będzie dupa a nie ciekawy pojedynek.
Myślałem o tym i doszedłem do wniosku, że to będzie głównie zależało od ilości głoszonych managerów do zabawy w ten konkurs. Ja tak przewidywałem 32 zespoły i zrobić 8 grup po 4 zespoły. Przygotować 4 listy zawodników na podobnym poziomie z których każdy manager wybierał by po 3 zawodników. Jakbyśmy wylosowali grupy i umieścili tam managerów to odpowiednio managerowie przed rozpoczęciem zabawy którzy są na 1 miejscu w swoich grupach wybierali by zawodników z listy nr1, managerowie zajmujący miejsce 2 wybierali by z listy nr 2 itd itd. -> Mam nadzieje, że w miare jasno to wyjaśniłem. Pozwoli nam to uniknąć pojedynków takich samych zawodników.
Po skończeniu fazy grupowej też trzeba było ułożyć tak listę aby się zawodnicy nie powtarzali i to da się zrobić.

Za wygrany pojedynek otrzymywało by się 3 punkty, za remis 1 punkt a za porażkę 0. Wychodziły by z grupy po 2 zespoły lub 3 nawet i dalej już drabinkom by się aż do finalu rozgrywało.

Myślałem aby każdy manager miał 3 zawodników w swojej drużynie z różnych krajów ale tylko 1 mógł wystawiać do takiego pojedynku. Plusem takiego konkursu uważam, ze by było to że manager musiałby się zainteresować graczami, taktykami, analizować jakiego zawodnika przeciwnik może wystawić, jaką taktyką zagra reprezentacja z której "powołał" zawodnika. Musiałby uważać na formę itp. Gracza należało by zgłosić do pojedynku do godziny 23.59 w niedziele albo można by było wysyłać maila do organizatora jeśli by się nie chciało swoich zamiarów ujawniać i on by w poniedziałek uzupełniał pary pojedynkowe.

Co o tym uważasz? Możesz założyć wątek na forum odzielny aby inni się o tym wypowiedzieli.
Daję Ci prawa autorskie na ten konkurs pod warunkiem, że pokonasz Czarnych, Hiposów, iroplock, płyty albo przynajmniej połowe z nich;]


Wyjasniłeś w miare jasno, choć mam pytania ;)
W zeszłym sezonie kazałeś pokonać Rugi i się udało.. wiec teraz też dam rade xD..
Wątek założe ;)

Advertisement