BuzzerBeater Forums

BB Poland > [U21] Litwa

[U21] Litwa

Set priority
Show messages by
This Post:
00
164728.54 in reply to 164728.53
Date: 12/14/2010 12:50:16 PM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
No cóż dzięki za miłe słowa. Jeśli chodzi o podział zawodników pomiędzy NT i U-21 to już jakiś czas temu osiągnęliśmy z Mr. Presidentem kompromis, który będzie obowiązywał przy tegorocznym drafcie. Myślę, że jest on sprawiedliwy, w każdym razie obie strony zgodziły się bez żadnego "ale". Co do wyników, to oczywiście są one złe, ale uważam że kierunek rozwoju reprezentacji U-21 za dobry i zdania nie zmienię. Nie mamy się czego wstydzić, jesteśmy europejską czołówka. Wystarczy spojrzeć jak prezentujemy się na tle drużyn, które są choćby w top-12 ME.
Na pewno w dłuższej perspektywie łatwiej jest zbudować silną kadrę NT. Kadrę U-21 trzeba na nowo budować w każdym sezonie, jest to na pewno niełatwe, ponieważ w każdym roczniku trzeba pilnować kilkudziesięciu zawodników.

This Post:
00
164728.55 in reply to 164728.54
Date: 12/14/2010 1:28:48 PM
Overall Posts Rated:
7272
Dlatego tym bardziej doceniam to co robisz dla U-21 i całą otoczkę wokół niej. Głosowałem na ciebie i jako wyborca jestem ustatysfakcjonowany klimatem przy kadrze U-21.Na to właśnie liczyłem. Co do U-21 i NT ja też swojego zdania nie zmieniam, ale grunt, aby tę atmosferę utrzymywać nadal, a spierać się dżentelmeńsko na argumenty. Podział jest, ty robisz swoje Hawkeyed swoje i oki. Miejmy nadzieję, że coś z tego dobrego wyniknie za parę sezonów.Pytanie co z kadrą U-21 w kolejnym sezonie, bo z tego co zrozumiałem jak pisał Hawkeyed to chyba o nic nie gra teraz, więc może tych kadrowiczów przesunąć pod NT, a nowych szkolić z draftu na za 3 sezony kiedy U-21 znowu zacznie o cos grać.Tego nie nie zrozumialem do końca, więc jakby co correct please...Pozdrawiam.