BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wyb] Debata wyborcza

[wyb] Debata wyborcza (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
237349.56 in reply to 237349.50
Date: 3/7/2013 7:14:29 AM
Overall Posts Rated:
179179


Jeżeli to nie jest slogan tylko na użytek wyborów i po objęciu kadry nie włączysz bungi, masz mój głos.

Nie lubię Bungi i wciśnięcie jej musiałoby być pokierowane wyjątkową sytuacją. Niestety nie wykluczę jej, tak jak i każdej innej taktyki dostępnej w BB.Gryzie się to też jakoś moralnie z moimi zasadami. Bunga wydaje się dobra dla słabszych drużyn. My nie jesteśmy słabi.


Czyli to jednak takie zagranie pod publikę?;) Szkoda, moim zdaniem takie radykalne postawienie sprawy zmusiłoby do poszukiwania nowych równie skutecznych opcji....jednak rozumiem że nie chcesz zamknąć sobie wszystkich dróg, nawet kosztem autozranienia moralnego:).


Kilka pytań.

1. Nie znalazłem lub źle szukałem.Jaki masz cel na swoją kadencję? Złoto? Jakikolwiek medal?


Pierwsza 4 w każdej imprezie w jakiej będziemy grać. To cel. Mogę pisać, że złoto i takie tam, ale myślę, że realnym jest napisanie jak powyżej. Bez buntu właścicieli i dennej formy pierwszych trzech garniturów, to nasz zasięg. Dopuszczam też myśl, że na końcu drogi mogę być pojmowany jako najgorszy selekcjoner w historii. Tego nie przewidzę. Jedyne co mogę zrobić to właśnie zrobić jak najwięcej, by tak nie było.



Podoba mi się ta odpowiedź. W końcu kadra jest silna, a wobec wyrównania czołówki czasem decydują szczegóły.


3. PS skill ważny dla podkoszowych? Jaką wartość docelową chciałbyś widzieć u kadrowiczów?

tak jak w pytaniu Maria, nie wiem co posiadają kadrowicze i wolałbym dopasować do tego co mamy niż gdybać. Sam w klubie wyznaję zasadę (jak tylko się da) - bronić i podawać powinien każdy.


Wiem że nie wiesz;), ale dlaczego by nie pogdybać? Od tego są takie wątki. Zatem?;)



5. Jak wspomniałeś jednym z zadań selekcjonera jest pilnowanie formy zawodników w kadrze. Czy w przypadku braku współpracy w tym obszarze jesteś gotów na wyrzucenie takiego delikwenta z kadry i powołanie słabszego, ale od Prezesa regularnie dbającego o formę?

Tak, bez wahania, jeśli różnica formy da odpowiednio dodaną jakość. Nawet powiem więcej, przy podobnej wartości pierwszy wybór pójdzie w stronę właściciela trzymającego formę. To ma być układ i współzależność. Kasa, prestiż i doświadczenie za pilnowanie minut.


To się chwali...czy jak kto woli +1

6. Jakimi taktykami oprócz LI chciałbyś grać w kadrze?


Nie wiem czym dysponujemy więc znów gdybanie. Powiem na podstawie klubu. LP i PtB jak najbardziej zobaczyć można. Kuszą mnie izolacje.


Powtórzę, gdybajmy;). Co Cię kusi w izolacjach? nie mam wielkie pojęcia o tych taktykach. Możesz podzielić się swoimi wnioskami?



This Post:
00
237349.57 in reply to 237349.51
Date: 3/7/2013 7:16:43 AM
Overall Posts Rated:
179179


Pod rozwagę Twój pomysł. Nie ma wpływu na kadrę, ale powoli już do tego dorastam:)


Super.
Przy okazji. patrząc na logo wnioskuję, że kibicujesz Wiśle. Co on tam wyprawiają? W przyszłym sezonie spadek?;)

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

This Post:
00
237349.58 in reply to 237349.57
Date: 3/7/2013 7:18:57 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
No oby nie..czy wygrywasz czy nie...

ale dziadostwo grają na potęgę:)

This Post:
00
237349.59 in reply to 237349.58
Date: 3/7/2013 7:30:16 AM
Overall Posts Rated:
179179
No oby nie..czy wygrywasz czy nie...

ale dziadostwo grają na potęgę:)


Jak długo na Wawelu....;)

oby to co teraz prezentują było już tym dnem;)

Wracając do BB...
Skauci
Chwała że się komuś chce poświęcać dodatkowy czas. Jednak obserwując to z boku, widzę że niektórzy są lepsi, a niektórzy gorsi. Oczywiście nie chodzi tu o wskazywanie palcem, ale...
Jaka jest twoja wizja pracy skauta?
Jakie są jego podstawowe obowiązki w Twojej opinii?
jakimi kryteriami będziesz kierował się mianując nową osobę na stanowisko skauta ? I czy masz odwagę powiedzieć do swojego dobrego znajomego z BBna przykład: " stary, dobry z Ciebie ziomal, ale nie sprawdzasz się. Szukamy kogoś nowego"

This Post:
00
237349.60 in reply to 237349.56
Date: 3/7/2013 7:44:15 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210



Czyli to jednak takie zagranie pod publikę?;) Szkoda, moim zdaniem takie radykalne postawienie sprawy zmusiłoby do poszukiwania nowych równie skutecznych opcji....jednak rozumiem że nie chcesz zamknąć sobie wszystkich dróg, nawet kosztem autozranienia moralnego:).


Ludzka natura...czasem trzeba sięgnąć po zło..od tego jest instytucja spowiedzi ;)



Pytania 3 i 6 - nienawidzę:D
Napiszę, że np wejście na kosz ma być np 14 - to zaraz będzie, że pensja, że czas, że dupa blada.
Odrzucają mnie takie pytania, ale postaram się odpowiedzieć i przyłożyć do odpowiedzi. Poszukam jakichś graczy, pobawię się kalkulatorem i przygotuję odpowiedź. Natomiast już Ci powiem, że też nie mam doświadczenia wizolacjach, także kuszą nowością :)
Nie wiem, czy ktoś to testował na tym poziomie. Bunga niestety mocno ograniczyła rozwój gry.


From: Ray Jay
This Post:
11
237349.62 in reply to 237349.61
Date: 3/7/2013 8:22:30 AM
Overall Posts Rated:
168168
Zastanawiam się nad głosem dla Kinga bo ciekawi mnie czy ma w rękawie jeszcze jakiegoś bungo-podobnego asa ;p

From: alicja

This Post:
11
237349.63 in reply to 237349.47
Date: 3/7/2013 9:04:14 AM
Overall Posts Rated:
635635
Zawszę myślę przed ustawieniem składu . Wiele czynników wpływa na jakość gry bungą lub bez .

This Post:
00
237349.64 in reply to 237349.61
Date: 3/7/2013 9:15:11 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
no zapodałem - zła? :)

wiem...inni mają/będą mieć lepszą:)
trudno:)

Last edited by Astarotte at 3/7/2013 9:15:35 AM

This Post:
00
237349.65 in reply to 237349.56
Date: 3/7/2013 9:20:53 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Muszę Cię przeprosić

uciekł mi zwrot PS z tego wpisu:

3. PS skill ważny dla podkoszowych? Jaką wartość docelową chciałbyś widzieć u kadrowiczów?


Stąd jak potrzepany pisałem ogólnie o skilach ważnych dla mnie (nawet się wpasowałem)
Więc jeśli skupię się tylko na PS to tak ważny dla mnie i to bardzo.
Nie wiem jak mają najlepsi C na świecie ale mile widziane minimum 12-13 w tym temacie.

Jak pisałem (niechcący trafnie w temacie) podawać mają wszyscy.


Last edited by Astarotte at 3/7/2013 9:24:03 AM

Advertisement