BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wyb] Debata wyborcza

[wyb] Debata wyborcza (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
237349.59 in reply to 237349.58
Date: 3/7/2013 7:30:16 AM
Overall Posts Rated:
179179
No oby nie..czy wygrywasz czy nie...

ale dziadostwo grają na potęgę:)


Jak długo na Wawelu....;)

oby to co teraz prezentują było już tym dnem;)

Wracając do BB...
Skauci
Chwała że się komuś chce poświęcać dodatkowy czas. Jednak obserwując to z boku, widzę że niektórzy są lepsi, a niektórzy gorsi. Oczywiście nie chodzi tu o wskazywanie palcem, ale...
Jaka jest twoja wizja pracy skauta?
Jakie są jego podstawowe obowiązki w Twojej opinii?
jakimi kryteriami będziesz kierował się mianując nową osobę na stanowisko skauta ? I czy masz odwagę powiedzieć do swojego dobrego znajomego z BBna przykład: " stary, dobry z Ciebie ziomal, ale nie sprawdzasz się. Szukamy kogoś nowego"

This Post:
00
237349.60 in reply to 237349.56
Date: 3/7/2013 7:44:15 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210



Czyli to jednak takie zagranie pod publikę?;) Szkoda, moim zdaniem takie radykalne postawienie sprawy zmusiłoby do poszukiwania nowych równie skutecznych opcji....jednak rozumiem że nie chcesz zamknąć sobie wszystkich dróg, nawet kosztem autozranienia moralnego:).


Ludzka natura...czasem trzeba sięgnąć po zło..od tego jest instytucja spowiedzi ;)



Pytania 3 i 6 - nienawidzę:D
Napiszę, że np wejście na kosz ma być np 14 - to zaraz będzie, że pensja, że czas, że dupa blada.
Odrzucają mnie takie pytania, ale postaram się odpowiedzieć i przyłożyć do odpowiedzi. Poszukam jakichś graczy, pobawię się kalkulatorem i przygotuję odpowiedź. Natomiast już Ci powiem, że też nie mam doświadczenia wizolacjach, także kuszą nowością :)
Nie wiem, czy ktoś to testował na tym poziomie. Bunga niestety mocno ograniczyła rozwój gry.


From: Ray Jay
This Post:
11
237349.62 in reply to 237349.61
Date: 3/7/2013 8:22:30 AM
Overall Posts Rated:
168168
Zastanawiam się nad głosem dla Kinga bo ciekawi mnie czy ma w rękawie jeszcze jakiegoś bungo-podobnego asa ;p

From: alicja

This Post:
11
237349.63 in reply to 237349.47
Date: 3/7/2013 9:04:14 AM
Overall Posts Rated:
635635
Zawszę myślę przed ustawieniem składu . Wiele czynników wpływa na jakość gry bungą lub bez .

This Post:
00
237349.64 in reply to 237349.61
Date: 3/7/2013 9:15:11 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
no zapodałem - zła? :)

wiem...inni mają/będą mieć lepszą:)
trudno:)

Last edited by Astarotte at 3/7/2013 9:15:35 AM

This Post:
00
237349.65 in reply to 237349.56
Date: 3/7/2013 9:20:53 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Muszę Cię przeprosić

uciekł mi zwrot PS z tego wpisu:

3. PS skill ważny dla podkoszowych? Jaką wartość docelową chciałbyś widzieć u kadrowiczów?


Stąd jak potrzepany pisałem ogólnie o skilach ważnych dla mnie (nawet się wpasowałem)
Więc jeśli skupię się tylko na PS to tak ważny dla mnie i to bardzo.
Nie wiem jak mają najlepsi C na świecie ale mile widziane minimum 12-13 w tym temacie.

Jak pisałem (niechcący trafnie w temacie) podawać mają wszyscy.


Last edited by Astarotte at 3/7/2013 9:24:03 AM

From: alicja

This Post:
00
237349.67 in reply to 237349.38
Date: 3/7/2013 9:30:54 AM
Overall Posts Rated:
635635
Huan znowu się zagalopowałeś . Ty chyba za dużo dodajesz od siebie do tego co ktoś napisał :P
A do tego pomyliłeś się strasznie z tym co dodałeś od siebie z cyt. "rewolucją" . Jako , że ja lubię pisać co myślę jak Ty , dodam.
Moim zdaniem "rewolucją" będzie nie granie bungi i założę się , że Astarotte i tak ją zagra w tych ważniejszych meczach , których może być wiele , a nie cyt."Jeśli będzie konieczność skorzystam" bo prawie wszystkie drużyny grają bungą ale większość LI. Heh jeszcze może napisałam o podmianie większości dotychczasowego składu ??? Czasami brak mi słów na ciebie ale wiem , że szczwany lis jesteś :P
Hasło z twojego kolejnego postu mnie dobiło jeszcze bardziej. Cyt. "nie chciałbym też żeby to był tylko i wyłącznie konkurs, w którym wygra najbardziej popularny" , a wszyscy wiemy , że najbardziej popularny jest Astarotte.

A z innej beczki to oczywista oczywistość , że jesteśmy w chwili obecnej jedną z najlepszych reprezentacji i każdy kto obejmie stery będzie najprawdopodobniej w 4 wielkiej imprezy.

This Post:
00
237349.68 in reply to 237349.67
Date: 3/7/2013 9:57:52 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210

Hasło z twojego kolejnego postu mnie dobiło jeszcze bardziej. Cyt. "nie chciałbym też żeby to był tylko i wyłącznie konkurs, w którym wygra najbardziej popularny" , a wszyscy wiemy , że najbardziej popularny jest Astarotte.


Nie no, chyba nie śledziłaś wyników Oskarów. Co najmniej dwójka ze startujących jest bardziej popularna ode mnie. Ale miło mi, że uznajesz mnie za popularnego. To mi schlebia.

From: Huanito

This Post:
00
237349.69 in reply to 237349.67
Date: 3/7/2013 9:59:56 AM
Pruszcz All Stars
II.1
Overall Posts Rated:
548548
Second Team:
Pruszcz ZSO 1 Team
Ala, a Ty jak zawsze przewrażliwiona na swoim punkcie i wszędzie widzisz moje ataki w Twoją stronę...to już się powoli robi nudne, jakbym faktycznie chciał Ci dogryźć to bym to zrobił wprost, bo jak wiesz nie mam z tym problemów...ale nie mam powodów Ci dokuczać, więc nie doszukuj się na siłę czegoś co istnieje tylko i wyłącznie w Twojej wyobraźni, chill ;)

z niczym się nie pomyliłem, ani nie zagalopowałem...to, że nie chcę selecao, który zrobi rewolucję napisałem od siebie, a nie w odniesieniu do programu któregokolwiek z kandydujących...Astarotte, chce wprowadzać jedynie niewielkie zmiany i poprawiać to co jest, bo jest dobre, jego poglądy wpasowały się idealnie w moje, stąd taki post i oddaję swój głos na niego, bo wg mnie to odpowiednia osoba na to stanowisko, no i z doświadczeniem...nie ma się czego doszukiwać w moim wyborze i wypowiedzi.

ps. mój wcześniejszy głos oddałem na Ciebie Ala, bo Cię lubię i widzę, że przykładasz się do swojego teamu i wszystkiego czego się podejmujesz, robisz to przede wszystkim dobrze...zmiany dokonałem tylko i wyłącznie dlatego, że Astarotte idealnie wpasowuje się również w moje wizje, krótko mówiąc jest wg mnie lepszym kandydatem i tyle :) (nic osobistego do Ciebie).

Advertisement