BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Rebelianci vs Imperium

[NT] Rebelianci vs Imperium

Set priority
Show messages by
This Post:
00
180002.6 in reply to 180002.5
Date: 4/15/2011 1:41:51 PM
Overall Posts Rated:
12061206
no i dupa zbita :(

This Post:
00
180002.8 in reply to 180002.7
Date: 4/15/2011 1:45:44 PM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Nie było szans ukłuć Italii.
Ale medal jest i to się liczy!

This Post:
00
180002.9 in reply to 180002.8
Date: 4/15/2011 1:47:59 PM
LZS Niemyslowice
IV.6
Overall Posts Rated:
11161116
Second Team:
Wellingborough Town F.C.
Teraz to można tylko gdybać ... zagraliśmy tak nie inaczej wyszło tak nie inaczej czasu nie cofniesz :) medal jest ważne to :D

From: kozlik4
This Post:
00
180002.10 in reply to 180002.9
Date: 4/15/2011 2:33:34 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Zaprowadziliśmy już porządek w 1/4 układu i w następny poniedziałek przyjdzie nam zmierzyć się z Gwiezdnym Imperium o prawo stoczenia finałowej batalii, której stawką będzie panowanie w całym układzie. Siły ciemności sprzyjają przeciwnikowi i będziemy musieli go pokonać na jego terenie.
Zapraszam do dyskusji i do kibicowania.


Lol:D Już po meczu:P Przez moment zacząłem się zastanawiać czy dzisiaj nie jest poniedziałek...no chyba, że selekcjoner zapraszając wszystkich fanów do kibicowania w poniedziałek miał na myśli jakieś inne topowe wydarzenie niż półfinał ME z historycznym udziałem Polski?

Co do meczu...Żadna takta prawdopodobnie nie dałaby nam zwycięstwa, ale MtM w pojedynku, w którym praktycznie jedyną szansą na powalczenie o korzystny rezultat jest trafienie strefą w atak przeciwnika, to dla mnie wywieszenie białej flagi jeszcze przed meczem...

From: Krejzol

This Post:
00
180002.11 in reply to 180002.10
Date: 4/15/2011 3:40:27 PM
Overall Posts Rated:
455455
Trzeba by się zgodzić z kozlikiem. Trochę to niezrozumiałe.
Nie mieliśmy nic do stracenia, No chyba że ktoś tu się bał dostać baty 50+ różnicy Jesli byśmy nie trafili ze strefą.

Jednakże, czasu nie cofniemy, pierwsza kwartę powalczylismy ;)
Potem by było że co to BB King zrobił itp...

MEDAL JEST i JEST SUPER :D

This Post:
22
180002.12 in reply to 180002.10
Date: 4/15/2011 3:43:17 PM
Overall Posts Rated:
12061206
A ten dalej swoje... żenua.

Lol:D Już po meczu:P Przez moment zacząłem się zastanawiać czy dzisiaj nie jest poniedziałek...no chyba, że selekcjoner zapraszając wszystkich fanów do kibicowania w poniedziałek miał na myśli jakieś inne topowe wydarzenie niż półfinał ME z historycznym udziałem Polski?
Dwa posty niżej, w osobnej, bardzo dobrze widocznej wiadomości, jest sprostowanie. Ale jad ci pewnie do oczu napłynął i zaślepia więc dlatego nie zauważyłeś (lub nie chcesz zauważyć).
Nikt wcześniej w Polsce nie doszedł wcześniej do półfinału więc nie miałem jak sprawdzić ;-) A pisałem to, gdy jeszcze pary półfinałowe nie były ustalone. A w instrukcji jest błąd (wg niej to finał jest w piątek). Potem się wyjaśniło i zamieściłem eleganckie sprostowanie.

Co do meczu...Żadna takta prawdopodobnie nie dałaby nam zwycięstwa, ale MtM w pojedynku, w którym praktycznie jedyną szansą na powalczenie o korzystny rezultat jest trafienie strefą w atak przeciwnika, to dla mnie wywieszenie białej flagi jeszcze przed meczem...

W dupieś był, gównoś widział.
Tak mawiała do mnie, gdym cielęciem był, moja śp. babcia, kobieta bogobojna i świątobliwa, osoba wyważona w słowach i powszechnie szanowana za rozsądne opinie. I pasuje do ciebie jak ulał.
Guzik się znasz na taktykach. Pensje ponad 350k w III lidze, tyle w tym temacie twojej wiedzy. W II średnia jest poniżej 300k... W życiu nie wygrałeś meczu dzięki dobrym wyborom taktycznym, tylko dzięki daytradingowi i dużo mocniejszym zawodnikom. W II lidze jaki plan? Pensje ponad 0,5M czy znowu spadek? ;-)
A jakbyś na nasze nieszczęście został selekcjonerem, to biała flaga byłaby wywieszona od początku eliminacji. A na potwierdzenie fragment twojej "mowy wyborczej": (169158.3)
3. Uważam, że to co jest w tej chwili najbardziej potrzebne NT to ROZWÓJ. Tak naprawdę to do najlepszych brakuje nam po prostu kilku sezonów treningu. Droga do medalu jest bardzo długa. Bez odpowiedniej kadry zawodników nawet największy taktyk nie ma szans by go zdobyć. O sile drużyn najlepszych drużyn NT decydują zawodnicy w wieku 27-30 lat.
(...)
więc wierzę że byłbym odpowiednią osobą żeby dalej to pociągnąć i wytrenować team dla jakiegoś wybitnego taktyka, który miałby już szersze pole popisu za dwa sezony.
Jak widać dało się jednak coś ulepić z tych zawodników, którym to kilka sezonów treningu brakuje do najlepszych ;-) I nie zmarnowaliśmy kolejnych dwóch sezonów na wciskanie kitu, jak to skauting działa świetnie ;-)

I jeszcze to:
Jako selekcjoner chciałbym wykorzystać sparingi (biorąc po uwagę sugestie użytkowników) do ciekawych eksperymentów taktycznych.
Z tego wynika, że planowałeś bardzo szybko odpaść z rozgrywek mistrzowskich ;-) Bo ja jestem selekcjonerem już prawie sezon i do tej pory w zasadzie nie rozegrałem żadnego sparingu ;-) Był jeden na samym początku, ale był nagrodą w konkursie i nie było w nim żadnego pola manewru ;-) Czasu też nie było, bo był grany 4 godziny po tym, jak dostałem guziczki, więc w 90% zostało to, co ustawił Mati. Teraz będzie następny a potem już znowu mecze międzykontynentalne o punkty.Tak więc zanim byś już się czegoś z tych sparingów dowiedział i podszkolił swoją marną wiedzę, to dawno byłoby po tzw. ptokach ;-)
Poza tym eksperymenty to ty se rób w klubie. Albo jak czegoś nie wiesz to zapytaj na forum pytania lub znajdź sobie mentora. A od kadry wara ;-) Wystarczająco napsułeś, gdy byłeś bliżej niej.
Bo wiesz dlaczego w tym sezonie nagle nie przegrywamy wszystkiego jak w poprzednich? Bo w poprzednich kadencjach byłeś doradcą taktycznym a w tym sezonie nie jesteś, co reprezentacji, jak widać, wyszło na dobre ;-)

Last edited by B.B.King at 4/15/2011 3:54:43 PM

This Post:
00
180002.14 in reply to 180002.13
Date: 4/15/2011 4:08:23 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Moja opinia jest taka, że nasze ustawienie w obronie było idealnie trafione ;-)

This Post:
00
180002.15 in reply to 180002.14
Date: 4/15/2011 4:13:20 PM
Overall Posts Rated:
455455
Skoro tak mówisz, to pozostaje nam w to uwierzyc ;)

This Post:
00
180002.16 in reply to 180002.15
Date: 4/15/2011 4:20:03 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Dokładnie, bo ja nie bardzo mam siły tłumaczyć każdej kolejnej oczywistości ;-)

Advertisement