BuzzerBeater Forums

Pomoc - Polski > Możliwość wyłączenia zmian

Możliwość wyłączenia zmian

Set priority
Show messages by
This Post:
11
230046.6 in reply to 230046.5
Date: 11/18/2012 7:26:58 AM
Overall Posts Rated:
265265
dałem instrukcje : "dokładnie wg. listy rezerwowych", a skoro nie ustawiłem żadnych rezerwowych ani zmienników, to chyba jest jasne że nie powinny nastąpić żadne zmiany. No chyba, że ja nie rozumiem znaczenia słowa dokładnie .

Nie jest to ani moja pierwsza gra ani nawet pierwsze podejście do BB, zebym nagle jakiś mentorów potrzebował. Gdzies indziej sobie radzę, to czemu tutaj nie miałbym ? A teraz już sobie przypomniałem co mnie poprzednimi 3 razy odrzucało, własnie to że nie mozna jak w innych produkcjach samemu sobie ustawić dokładnie składu ustawić, tylko automatycznie dostaje się jakieś "ulepszenia" czy się tego chce czy nie.

Dałem 5 zawodników, nie dałem żadnych rezerwowych ani zmienników i do tego dobrą instrukcje co ma trener robić, więc mam prawo oczekiwać, ze się do tego dostosuje, a nie swoje modyfikacje stosowac będzie.


Czy to nie bedzie jakas mutacja BUNGI ? ;)

P.S. czlowiek uczy sie na bledach.

This Post:
00
230046.7 in reply to 230046.5
Date: 11/18/2012 7:38:08 AM
Bobry Highflyers
II.1
Overall Posts Rated:
7373
Tekst nad tabelką do wybierania zawodników: "Wybierz ze składu 12 zawodników, aby mieli szansę zagrać w meczu."

Po za tym na rezerwe i na głęboką rezerwe mogles tez tych co byli w S5 i były by większe szanse aby zagrali po 48 minut.

This Post:
00
230046.8 in reply to 230046.5
Date: 11/18/2012 7:47:53 AM
Overall Posts Rated:
435435
To w takim razie trzeba zgłosić oszustwo!!!

This Post:
00
230046.9 in reply to 230046.5
Date: 11/18/2012 8:35:08 AM
Overall Posts Rated:
593593
Nie jesteś trenerem drużyny, ale MANAGEREM. Jeśli więc zostawisz puste miejsca w rubrykach "zmiennicy" i "głębokie rezerwy", to oczywistym jest, że zostawiasz w tym przypadku wolne pole do decyzji dla Twojego trenera. Zaznaczenie "dokładnie wg. listy rezerwowych" zostało w tym przypadku wykonane szczegółowo według Twoich decyzji - ci zawodnicy, którzy mieli wyjść w pierwszej piątce pojawili się w wyjściowym składzie na boisku. Gdybyś chciał, żeby każdy z nich zagrał w meczu po 48 minut, to musiałbyś zaznaczyć tych zawodników również jako "zmienników" i "głębokie rezerwy" - wtedy pokazujesz trenerowi, że nie ma swobody w wyborze rezerwowych.

Logiczne to wszystko.

POLSKA U21: złoto ME (sezon 26), brąz MŚ (sezon 27), złoto PP (sezon 25)
This Post:
00
230046.11 in reply to 230046.9
Date: 11/18/2012 4:39:42 PM
Overall Posts Rated:
11
Nie jesteś trenerem drużyny, ale MANAGEREM. Jeśli więc zostawisz puste miejsca w rubrykach "zmiennicy" i "głębokie rezerwy", to oczywistym jest, że zostawiasz w tym przypadku wolne pole do decyzji dla Twojego trenera. Zaznaczenie "dokładnie wg. listy rezerwowych" zostało w tym przypadku wykonane szczegółowo według Twoich decyzji - ci zawodnicy, którzy mieli wyjść w pierwszej piątce pojawili się w wyjściowym składzie na boisku. Gdybyś chciał, żeby każdy z nich zagrał w meczu po 48 minut, to musiałbyś zaznaczyć tych zawodników również jako "zmienników" i "głębokie rezerwy" - wtedy pokazujesz trenerowi, że nie ma swobody w wyborze rezerwowych.

Logiczne to wszystko
.



sorry, ale zero w tym logiki. Gram lub grałem w dziesiątki różnych gier, ale jeszcze nigdy się nie spotkałem z sytuacją, żebym tego samego zawodnika musiał i do składu oraz jako rezerwowego zaznaczać. To się normalnie kupy nie trzyma, bo albo jest to zawodnik z wyjściowej piątki albo jego zmiennik. To co sam siebie ma zmieniac ? Może jeszcze sam dośrodkowuje i zarazem wykańcza akcje. Nie wiem kto taką bzdurę wymyślił, ale proszę nie mieszacie tego z logiką.

Tak samo jak nie wiem czemu gospodarz jest po prawej stronie zamiast po lewej. bardzo specyficzna gra się zapowiada.
Ale spoko, relax :)

This Post:
11
230046.13 in reply to 230046.12
Date: 11/18/2012 5:08:10 PM
Warsaw Mutants
III.4
Overall Posts Rated:
10801080
Nie tylko w NBA ale również w innych ligach w Stanach Zjednoczonych goście są wymieniani po lewej stronie a gospodarze po prawej. Tak jest u nich już przyjęte. Myślę, że jest to swego rodzaju wyraz szacunku do zespołu gości.

This Post:
11
230046.14 in reply to 230046.11
Date: 11/18/2012 5:27:02 PM
Overall Posts Rated:
435435

sorry, ale zero w tym logiki. Gram lub grałem w dziesiątki różnych gier, ale jeszcze nigdy się nie spotkałem z sytuacją, żebym tego samego zawodnika musiał i do składu oraz jako rezerwowego zaznaczać. To się normalnie kupy nie trzyma, bo albo jest to zawodnik z wyjściowej piątki albo jego zmiennik. To co sam siebie ma zmieniac ? Może jeszcze sam dośrodkowuje i zarazem wykańcza akcje. Nie wiem kto taką bzdurę wymyślił, ale proszę nie mieszacie tego z logiką.

Tak samo jak nie wiem czemu gospodarz jest po prawej stronie zamiast po lewej. bardzo specyficzna gra się zapowiada.
Ale spoko, relax :)


Takie sa reguły gry i albo je respektujesz albo nie.
To tak jak w tysiącu 10 bije Waleta a w innych grach nie i czy to jest logiczne czy nie nie ma znaczenia.
Takie sa po prostu zasady!!!
PS. Zawodników zmienia trener zgodnie z zasadami działania silnika gry( programu komputerowego).

This Post:
00
230046.15 in reply to 230046.14
Date: 11/19/2012 5:11:57 AM
Overall Posts Rated:
11

sorry, ale zero w tym logiki. Gram lub grałem w dziesiątki różnych gier, ale jeszcze nigdy się nie spotkałem z sytuacją, żebym tego samego zawodnika musiał i do składu oraz jako rezerwowego zaznaczać. To się normalnie kupy nie trzyma, bo albo jest to zawodnik z wyjściowej piątki albo jego zmiennik. To co sam siebie ma zmieniac ? Może jeszcze sam dośrodkowuje i zarazem wykańcza akcje. Nie wiem kto taką bzdurę wymyślił, ale proszę nie mieszacie tego z logiką.

Tak samo jak nie wiem czemu gospodarz jest po prawej stronie zamiast po lewej. bardzo specyficzna gra się zapowiada.
Ale spoko, relax :)


Takie sa reguły gry i albo je respektujesz albo nie.
To tak jak w tysiącu 10 bije Waleta a w innych grach nie i czy to jest logiczne czy nie nie ma znaczenia.
Takie sa po prostu zasady!!!
PS. Zawodników zmienia trener zgodnie z zasadami działania silnika gry( programu komputerowego).



kazda gra funcjonuje według jakiś zasad oraz zgodnie z zasadami działania silnika gry. Wiec zamiast się tutaj "mondrzyć" i pisać mało sensowne posty to pokaż mi w regułach gdzie jest to umieszczone, ze tego samego zawodnika trzeba wstawiać do wyjściowej piątki, zmienników i głębokich rezerw, bo inaczej trener zacznie ustawiać skład według swego widzimisię mimo, że dostał precyzyjne dyspozycje, ale niestety się zupełnie do nich nie zastosował.

Last edited by zenekkonevka at 11/19/2012 5:13:03 AM

This Post:
55
230046.16 in reply to 230046.15
Date: 11/19/2012 6:12:15 AM
Overall Posts Rated:
435435
Nie trzeba sie "mondrzyc" tylko zacząć logiczne myślenie od przeczytania "Instrukcji gry.
-->Taktyki-->Schemat zmian
Jeśli zaś przeczytasz powyżej "Schematu zmian" "Liste rezerwowych" to zrozumiesz dlaczego te zmiany nastąpiły.
Zgadzam sie, ze nie powinno sie nie znając reguł gry pisać mało sensowne posty, nawet jak sie gra w tysiące innych gier. ;)
Pozdrawiam

Last edited by Kac100 at 11/19/2012 6:31:42 AM

Advertisement