BuzzerBeater Forums

Poland - III.2 > Kto wygra ligę???

Kto wygra ligę???

Set priority
Show messages by
This Post:
00
71685.6 in reply to 71685.4
Date: 2/6/2009 5:01:33 PM
Overall Posts Rated:
2121
Nie irytuj się tak;] Takie tylko mam zdanie a moge je miec jakie chce;] Co do meczu ligowego nie wiem czy zasluzyłes wtedy na zwycięztwo no ale jak sam wspomniales staty nie graja i to prawda. Co do Pucharu to mecz oduscilem zeby w PJ3B zagrac wiec nie wiem czy to jest dobrym miernikiem i pozatym gralismy u Ciebie tak jak i w lidze;] Ale to niema wiekszego sensu. Ja CI moge zagwarantować ze postarałbym sie ile bym tylko mógł abyś pierwszy w B8 nie był:) Mówisz ze jestes w stanie wygrac nawel z Lame wiec czemu tego nie udowodniles w ostatnim meczu?

p.s. Wkońcu zaczeła sie jakas dyskusja;]

This Post:
00
71685.7 in reply to 71685.4
Date: 2/7/2009 12:48:58 PM
Overall Posts Rated:
00
To nie jest tak że Ty jesteś niedoceniany, ale w naszej lidze jest sporo mocnych drużyn, a twoja pozycja wyjściowa do PO nie jest najlepsza bo o ile w ogóle się załapiesz (choć życzę Ci jak najlepiej) to prawdopodobnie wszystkie mecze będziesz grał na wyjeździe, co na przykład w moich oczach ogranicza Twoje szanse na wygranie całych PO do minimum. Na pewno jeszcze kilku prezesów którym inni nie dają szans na awans bardziej wieży w swoje siły:)
Choć rzeczywiście Twojej ekipy nie można lekceważyć, w końcu gra w niej dwóch reprezentantów swoich krajów, inne drużyny z ligi mogą tylko pomarzyć o takim osiągnięciu.
Przy okazji życzę powodzenia w naszym dzisiejszym meczu;]

This Post:
00
71685.8 in reply to 71685.7
Date: 2/7/2009 6:39:20 PM
Lame Ducks
II.4
Overall Posts Rated:
1414
No to teraz Pan hydrowodotargacz nie bedzie mogl miec pretensji jesli ktos uzna ze nie jest on zaliczany do faworytow do awansu w tym sezonie a na miejscu managera Hippos troche bym sie fqrwil na Rugi za odpuszcenie ostatniego meczu i pozbawienie ich szans na gre w playoffach ale niestety taka to jest gra.
Zapowiada sie swietny mecz w pierwszej rundzie w naszej dywizji zwlaszcza patrzac na ostatni ligowy mecz miedzy Rugi team a Da Bullets.

This Post:
00
71685.9 in reply to 71685.8
Date: 2/7/2009 7:26:19 PM
Overall Posts Rated:
33
Esz było blisko :). Najwięcej pretensji to mogę mieć do samego siebie bo spaprałem początek sezonu, zacząłem mieszać z trenigiem i nie wyszło najlepiej. No cóż, trzeba się będzie lepiej postarać w przyszłym sezonie. Co do zwycięzców, jak tasior nie wygra ligi to sobie chyba rękę odgryzę - daje 90% szans, po 5% dla Kingsów i Rugiego, ale to chyba tylko z pomocą BBBuga :)

From: m4ti_

This Post:
00
71685.10 in reply to 71685.8
Date: 2/8/2009 4:57:44 AM
Overall Posts Rated:
2121
ej no u mnie tez jest ciekawie:P Nie dyskryminujcie mojej konfy tylko dlatego ze jest slabsza!:P

Prawda to ze mecz pomiedzy Rugim a Mackiem zapowiada sie interesujaco, tylko zeby tablic nie po urywali bo tam sie szykuje ostre starcie.


This Post:
00
71685.11 in reply to 71685.10
Date: 2/9/2009 11:38:28 AM
Overall Posts Rated:
00
a na miejscu managera Hippos troche bym sie fqrwil na Rugi za odpuszcenie ostatniego meczu i pozbawienie ich szans na gre w playoffach
...hmm a kto odpuscił pierwszy mecz z Płytami:-P, liczy się cały sezon ale owszem trochę zagrałem nie Fair jednak też odpuściłeś z nimi mecz nie zwalaj winy tylko na mnie:-P, poprostu oszczędzałem najlepszych przed PO, boje się kontuzji która w zeszłym sezonie spartoliła mi PO...dziwisz się?

co do szans przed PO

Lame Ducks -83%
Kings of Magic -7%
Rugi Team - 2,5%
Da Bullets - 2,5%
Eagles Toruń - 2%
Dade - 1,5%
Dudies - 1,0%
Płyty Grajewo - 0,5%

na tą chwilę, moje subiektywne! zdanie:-)

From: Mack10
This Post:
00
71685.12 in reply to 71685.11
Date: 2/9/2009 12:05:44 PM
Overall Posts Rated:
00
A więc wszyscy zgodnie okrzyknęli Lame zdecydowanym faworytem do wygrania PO (choć niczego innego nie można się było spodziewać), każde inne rozwiązanie będzie nie małą niespodzianką, (Chociaż po takim typowaniu tasiorfly będzie grał pod dodatkową presją i może popełnić jakiś błąd;])
Co do meczu Rugi z Plytami, to osobiście nie uważam postawy Rugi za nie Fair lecz za całkiem słuszne taktyczne zagranie, pewnie większość osób na Jego miejscu by tak zagrała (ja na pewno).
A jeśli chodzi o mój najbliższy mecz z Rugi to mam nadzieje że rzeczywiście będzie tak interesujący jak pisze tasiorfly i m4ti, choć obawiam się że przewaga własnego parkietu będzie tu decydująca, ale mam nadzieje że moja ekipa nie odda łatwo wygranej:)

From: m4ti_

This Post:
00
71685.13 in reply to 71685.12
Date: 2/9/2009 2:19:59 PM
Overall Posts Rated:
2121
dokładnie Rugi zapracował sobie cały sezon aby móc sobie odpuścić mecz wtedy kiedy będzie to z pożytkiem dla jego zespołu. Tez bym tak zrobil na jego miejscu...ba! tak wlasnie zrobilem;]:P

Mack jak nie wygrasz tego meczu to jesteś dupa a nie prezes:P

From: Mack10

This Post:
00
71685.14 in reply to 71685.13
Date: 2/9/2009 2:47:54 PM
Overall Posts Rated:
00
No bez przesady gram na hali Rugi więc na pewno nie jestem faworytem, mogę się zgodzić że będę dupa jak przegram ten mecz do wiwatu, ale jak po wyrównanej walce to nie będzie ze mną aż tak źle:)
Ale Ty jeżeli przegrasz swoje starcie w którym jesteś zdecydowanym faworytem, to jak najbardziej będziesz mógł sobie dupa do nicka dopisać:P

From: m4ti_

This Post:
00
71685.15 in reply to 71685.14
Date: 2/9/2009 2:51:01 PM
Overall Posts Rated:
2121
wtedy to jest sie mega na siebie zdenerwuje, no ale nie pisz tak jakbym to tylko ja mial szanse swoja konfe wygrac, nie jestem az tak silny:P Aniołki mogą sie pokusic o niespodzianke, bo ja teraz minut nie bede mogl w tym tygodniu dokladniej upilnowac:/

Wiem ze Rugi ma wieksze szanse i dlatego to pisze aby Cie zmobilizowac;p

From: Mack10

This Post:
00
71685.16 in reply to 71685.15
Date: 2/9/2009 3:08:20 PM
Overall Posts Rated:
00
Ja nie piszę o wygraniu konfy, tylko o Twoim najbliższym meczu, dobrze wież jaka jest różnica w entu. Twoim i Dudies po ostatnim meczu, w takiej sytuacji faworyt może być tylko jeden. Z resztą faworytem konfy też jesteś:)

Zmobilizować? A no to dzięki za dobre słowo:P
Tylko mi nie potrzeba mobilizacji, mi potrzeba BBuga żeby wygrać ten mecz;]



Advertisement