BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wyb] Debata wyborcza

[wyb] Debata wyborcza (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
237349.65 in reply to 237349.56
Date: 3/7/2013 9:20:53 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Muszę Cię przeprosić

uciekł mi zwrot PS z tego wpisu:

3. PS skill ważny dla podkoszowych? Jaką wartość docelową chciałbyś widzieć u kadrowiczów?


Stąd jak potrzepany pisałem ogólnie o skilach ważnych dla mnie (nawet się wpasowałem)
Więc jeśli skupię się tylko na PS to tak ważny dla mnie i to bardzo.
Nie wiem jak mają najlepsi C na świecie ale mile widziane minimum 12-13 w tym temacie.

Jak pisałem (niechcący trafnie w temacie) podawać mają wszyscy.


Last edited by Astarotte at 3/7/2013 9:24:03 AM

From: alicja

This Post:
00
237349.67 in reply to 237349.38
Date: 3/7/2013 9:30:54 AM
Overall Posts Rated:
635635
Huan znowu się zagalopowałeś . Ty chyba za dużo dodajesz od siebie do tego co ktoś napisał :P
A do tego pomyliłeś się strasznie z tym co dodałeś od siebie z cyt. "rewolucją" . Jako , że ja lubię pisać co myślę jak Ty , dodam.
Moim zdaniem "rewolucją" będzie nie granie bungi i założę się , że Astarotte i tak ją zagra w tych ważniejszych meczach , których może być wiele , a nie cyt."Jeśli będzie konieczność skorzystam" bo prawie wszystkie drużyny grają bungą ale większość LI. Heh jeszcze może napisałam o podmianie większości dotychczasowego składu ??? Czasami brak mi słów na ciebie ale wiem , że szczwany lis jesteś :P
Hasło z twojego kolejnego postu mnie dobiło jeszcze bardziej. Cyt. "nie chciałbym też żeby to był tylko i wyłącznie konkurs, w którym wygra najbardziej popularny" , a wszyscy wiemy , że najbardziej popularny jest Astarotte.

A z innej beczki to oczywista oczywistość , że jesteśmy w chwili obecnej jedną z najlepszych reprezentacji i każdy kto obejmie stery będzie najprawdopodobniej w 4 wielkiej imprezy.

This Post:
00
237349.68 in reply to 237349.67
Date: 3/7/2013 9:57:52 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210

Hasło z twojego kolejnego postu mnie dobiło jeszcze bardziej. Cyt. "nie chciałbym też żeby to był tylko i wyłącznie konkurs, w którym wygra najbardziej popularny" , a wszyscy wiemy , że najbardziej popularny jest Astarotte.


Nie no, chyba nie śledziłaś wyników Oskarów. Co najmniej dwójka ze startujących jest bardziej popularna ode mnie. Ale miło mi, że uznajesz mnie za popularnego. To mi schlebia.

From: Huanito

This Post:
00
237349.69 in reply to 237349.67
Date: 3/7/2013 9:59:56 AM
Pruszcz All Stars
II.1
Overall Posts Rated:
548548
Second Team:
Pruszcz ZSO 1 Team
Ala, a Ty jak zawsze przewrażliwiona na swoim punkcie i wszędzie widzisz moje ataki w Twoją stronę...to już się powoli robi nudne, jakbym faktycznie chciał Ci dogryźć to bym to zrobił wprost, bo jak wiesz nie mam z tym problemów...ale nie mam powodów Ci dokuczać, więc nie doszukuj się na siłę czegoś co istnieje tylko i wyłącznie w Twojej wyobraźni, chill ;)

z niczym się nie pomyliłem, ani nie zagalopowałem...to, że nie chcę selecao, który zrobi rewolucję napisałem od siebie, a nie w odniesieniu do programu któregokolwiek z kandydujących...Astarotte, chce wprowadzać jedynie niewielkie zmiany i poprawiać to co jest, bo jest dobre, jego poglądy wpasowały się idealnie w moje, stąd taki post i oddaję swój głos na niego, bo wg mnie to odpowiednia osoba na to stanowisko, no i z doświadczeniem...nie ma się czego doszukiwać w moim wyborze i wypowiedzi.

ps. mój wcześniejszy głos oddałem na Ciebie Ala, bo Cię lubię i widzę, że przykładasz się do swojego teamu i wszystkiego czego się podejmujesz, robisz to przede wszystkim dobrze...zmiany dokonałem tylko i wyłącznie dlatego, że Astarotte idealnie wpasowuje się również w moje wizje, krótko mówiąc jest wg mnie lepszym kandydatem i tyle :) (nic osobistego do Ciebie).

From: kghmejk
This Post:
11
237349.70 in reply to 237349.69
Date: 3/7/2013 10:30:51 AM
Overall Posts Rated:
7070
to i ode mnie pytania do wszystkich kandydatow:

1. Co was zmotywowalo do ubiegania sie o ten stolek?
2. Jak duzo juz wiecie o prowadzeniu druzyny narodowej? jakies poprzednie doswiadczenia? Prosilbym o szczera samoocene.
3. Eksperymenty w kadrze tak czy nie? Jesli tak to kiedy mozna sobie na to pozwolic? Jako eksperymenty rozumiem np zagranie taktyki innej niz LI/LP mtm, czy wystawienie zawodnika na nie swojej pozycji.
4. Rozwazmy przyklad dwoch PG, jeden ps=18, id= 7, is=8, drugi ps=14, is=12, id=9, reszta skili niech bedzie taka sama(oczywiscie na poziomie reprezentacyjnym), obaj trzymaja forme itp. Ktorego wybralibyscie do skladu i dlaczego? Zakadam ze gramy LI.
5. Dlaczego takie marne mowy wyborcze?

From: alicja

This Post:
00
237349.71 in reply to 237349.69
Date: 3/7/2013 10:32:15 AM
Overall Posts Rated:
635635
Przeczytaj dokładnie posta swojego na temat rewolucji i się zastanów jak to można zinterpretować :)

From: kozlik4

This Post:
33
237349.72 in reply to 237349.67
Date: 3/7/2013 10:42:32 AM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
A z innej beczki to oczywista oczywistość , że jesteśmy w chwili obecnej jedną z najlepszych reprezentacji i każdy kto obejmie stery będzie najprawdopodobniej w 4 wielkiej imprezy.


Zupełnie się z tym nie zgadzam:-) Wcześniej widziałem gdzieś podobne wypowiedzi innych userów. Według mnie wynika to trochę z braku obycie w temacie reprezentacji;-) Dlatego zawsze podkreślam, że ktoś kto startuje na selekcjonera powinien wcześniej coś robić dla kadry by bliżej zapoznać się z tematem i problemami i by w konsekwencji ów kandydat wiedział na co się pisze.

Być może wydaje się wam, że reprezentacja to jest automatyczna maszynka do robienia medali. Wystarczy wcisnąć przycisk i po sprawie:-) Nic bardziej mylnego. W rzeczywistości by wszystko hulało jak należy, by przyszłe sezony były zabezpieczone dopływem wybitnych zawodników to trzeba w to włożyć maksimum zaangażowania. Organizacja tego wszystkiego (nawet nie będę wymieniał dokładnie bo tego jest tak dużo) zajmuje ogrom czasu. By temu sprostać trzeba mieć i ogromny zapał i duże chęci. Osobiście uważam, że łączenie jakichkolwiek funkcji w BB z rolą selekcjonera nie wchodzi w ogóle w grę.

Jeżeli chodzi o szanse medalowe...Poziom drużyn naprawdę bardzo mocno się wyrównuje. Co chwilę do grona potentatów dołącza jakaś kolejna drużyna. By utrzymywać się w ścisłej czołówce trzeba ciągle podnosić poprzeczkę. Przed nowym selekcjonerem naprawdę bardzo trudne zadanie bo nie wystarczy tylko teraz zdobywać medale, ale też tworzyć zespół na przyszłość.

Tak jak patrze to wielu menadżerów nie zdaje sobie sprawy z tego jak wysoki jest poziom zawodników w topowych reprezentacjach. Żyjemy swoimi klubami. Co jakiś czas wypłynie na TL jakiś Urbanek albo inny Lanzuela i jest wielki zachwyt. Tego typu grajków jest już wielu tylko rzadko lądują na TLu. Dzisiaj zadaniem przed jakim stoi kadra nie jest tworzenie grajków o SS10=120 i wyżej tylko SS10 = 130 i wyżej.

PS.Jak sobie przypomnę ile poświęcenia mnie kosztowało prowadzenie kadry i tak czytam posty w stylu, że medal to w sumie kto by nie był selekcjonerem jest w stanie zdobyć to trochę mnie gdzieś w środku rozrywa:P. No nic. Za mojej kadencji to co wkładałem w kadrę nie przyniosło wielkiego wyniku...ale mam nadzieję, że ta praca jeszcze wyda owoce w przyszłości;-) Ciągle żałuję, że nie udało mi się zdobyć złota, ale też mam ogromną satysfakcję z tego co zrobiłem. Dla przykładu zostając selekcjonerem nie zastałem ani jednego grajka z SS10 = 130, a odchodząc zostawiam sześciu i kilku kolejnych którzy w następnym sezonie powinni tą granicę przekroczyć. Chciałbym by mój następca tego wysiłku nie zmarnował, a przy okazji też coś dodał od siebie dla kolejnego selekcjonera i przyszłej reprezentacji:-)

From: Huanito

This Post:
44
237349.73 in reply to 237349.71
Date: 3/7/2013 10:42:59 AM
Pruszcz All Stars
II.1
Overall Posts Rated:
548548
Second Team:
Pruszcz ZSO 1 Team
nie mam zamiaru dyskutować z Tobą w tym temacie, bo to ja jestem od wyrażania swoich opinii jako głosujący...

Ty jesteś kandydatką i powinnaś przedstawiać swój plan na kadrę aby mnie zachęcić do swojej osoby, a nie wdawać się ze mną w dyskusje, interpretować moje wpisy i mówić czy myślę dobrze czy źle, czy mój wybór jest odpowiedni czy nie.

ja jako wyborca jestem od oceniania i mówienia co wg mnie jest dobre, a co złe...i który kandydat jest wg mnie najlepszy.

This Post:
00
237349.74 in reply to 237349.72
Date: 3/7/2013 11:17:00 AM
Warsaw Mutants
III.4
Overall Posts Rated:
10801080
A ja się nie zgodzę z Tobą :-)
Moim zdaniem można łączyć różne funkcje w BB. Jest z tego co widziałem to jest conajmniej jeden GM, który jest selekcjonerem. Wszytko zależy od tego ile czasu można poświęcić a Alicja napisała, że ma go mnóstwo.
Poza tym Alicja nie napisała, że każdy kandydat na selekcjonera zdobyłby medal ale, że każdy kto by wygrał a to jak dla mnie wielka różnica zawężająca taką opinię tylko do najlepszych kandydatów, którzy faktycznie mają na to duże szanse.

Last edited by Kaznodzieja at 3/7/2013 11:34:41 AM

This Post:
11
237349.75 in reply to 237349.74
Date: 3/7/2013 11:27:45 AM
Fragmin Team
III.7
Overall Posts Rated:
11191119
Poza tym Alicja nie napisał


...zmroziło mnie... ;)

Advertisement