BuzzerBeater Forums

BB Poland > [U21] Mistrzostwa Europy

[U21] Mistrzostwa Europy

Set priority
Show messages by
From: Joa

To: Pewu
This Post:
00
221886.67 in reply to 221886.66
Date: 8/14/2012 5:38:57 AM
Overall Posts Rated:
382382
Ale Słowacy mieli, niemniej na pewno poszło 2xTIE :(

From: Joa
This Post:
00
221886.68 in reply to 221886.67
Date: 8/14/2012 5:06:14 PM
Overall Posts Rated:
382382
No i nadszedl czas na półfinał, w którym zmierzymy się z Czechami:

Czechy (inc. Pepiczki) – kraina histeryczna, znajdująca się na terenie dzisiejszej Słowenii, Chorwacji i Portugalii. W X wieku zamieszkana przez plemiona mongolskie, które jednak szybko zmyły się stamtąd w wyniku indiańskich najazdów. Miejsce wynalezienia pierwszego defibrylatora. Czechy to kraina dobrego nastroju i nadużywania piwa. Pod względem kulinarnym są to nasi najwięksi wrogowie. Nobel dla czeskiego wynalazcy Zdenka za wynalezienie knedliczków był błędem, potrawa powstała ok. roku 20000 p.n.e. na terenie dzisiejszego Cecynopola pod nazwą kopytka.

Mieszkańcy Czech są powszechnie określani jako Pepiczki, lub Marmoladziorze, z racji nadmasowej produkcji tego produktu wytwarzanego z chomików przez tanią chińską siłę roboczą. Jak donosi James Bond i Detektyw Rutkowski (który już przechwycił nie jeden pepicki nielegalny transport marmolady przez granicę w Cieszynie) Pepiki nie mają zielonego pojęcia o tym, że są Pepikami, co rzecz jasna jest co najmniej dziwne. Kontakt z pepikami powoduje groźną chorobę – czechofilię.

Znane czeskie produkty


Czesi produkują wiele znanych i cenionych w świecie towarów, oto niektóre z nich:
- Samochody ciężarowe Tatra – wszyscy wiedzą, że są najlepsze - nadają się zarówno do orania pola, jak i do lansowania się na dyskotekach i placach budowy. Poza tym mają krzywe koła.
- Samochody ciężarowe Praga – nie mają krzywych kół, ale są to za to najbrzydsze pojazdy na świecie. Ich zawieszenie wywodzi się z patentu stosowanego w traktorach.
- Samochody ciężarowe LIAZ – już nie są najlepsze, bo nie mają krzywych kół jak Tatra, ani nie są tak brzydkie jak Praga V3s.
- Samochody ciężarowe Škoda – też są najlepsze, ale wyginęły dawno temu, aresztowane przez carską Ochranę i Hitlerjugend.
- Samochody osobowe Škoda – gdyby nie były najlepsze, to nie jeździłyby nimi rzesze kapeluszników, rybaków i piłkarzy reprezentacji San Marino.
- Lokomotywy elektryczne Škoda – są najlepsze w swojej klasie, gdyż mimo zaawansowanego wieku (czyt. starsze niż Twoja Stara) wciąż są użytkowane. Obecnie ich użytkownikami są głównie prywatni operatorzy z Polski, Paragwaju i Tadżykistanu.
- Traktory Zetor - jak sama nazwa nazwa wskazuje Zet-or: możesz kupić za zeta i służy do orki.

Ciekawostki
- W Czechach nie ma ani jednego stoku narciarskiego. Jeśli myślisz, że jest inaczej to się mylisz.
- Czesi są narodem bez pomysłów. Dowodem na to jest kradzież flagi polskiej i dodanie do niej majtek.
- Czeskim mottem narodowy jest Pravda vítězí – Prawda zwycięży i to właśnie dlatego wciąż przegrywają.
- Powstanie w Pradze to doskonały materiał dla przemysłu filmowego. Trwało krócej niż reklamy na TVNie.
- Hymnem Czech jest Jožin z Bažin.
- W Czechach nigdy nie odnotowano sztormu.
- Ulice w Czechach wykonane są nie z asfaltu, tylko z płytek chodnikowych (takie przesłanie wynika z każdego odcinka serialu o Kreciku).
- Babicka Jarda Hawranka pochodzi z Polski, z Chrzanowa ( podobno Tyskie nic o tym nie wie... )
- Zimą wśród Polaków można zauważyć wzrost nienawiści wobec Czechów z podtekstami na tle rasowym (Ich drogi są czarne a nasze są białe).
- Czechy do 2009 r. nie uznawały państwowości Liechtensteinu, ale uległy pod groźbą interwencji militarnej Wielkiego Księstwa Liechtensteinu.
- W języku czeskim nazwa tego kraju ma rodzaj nijaki (to Česko), co oddaje nijaki smak ich piwa.
- Jedynym portem morskim Czech jest polskie Świnoujście.
- Towarem eksportowym do Polski są oprócz piwa piosenkarki rodzaju żeńskiego jak Vondrackowa, Mlynkova czy Farna.


From: Joa

To: Joa
This Post:
11
221886.69 in reply to 221886.68
Date: 8/14/2012 5:06:29 PM
Overall Posts Rated:
382382
Czeskie kobiety są równie piękne jak Nasze (no może minimalnie mniej):
http://www.pz.wroclaw.pl/portrety/inne/miss2006/miss2006_...
http://www.smh.com.au/ffximage/2007/05/12/1205universe8_g...
http://www.showbiz.cz/media/uploads/2010/04/zuzana-jandov...
http://www.atomic9.com/NEWS-EVENTS/MISS%20UNIVERSE%20PAGE...

Czesi a BB:
Będzie to pierwszy półfnał a więc i pierwszy medal dla Czechów w historii. Mam nadzieję, że ten brąz ich zadowoli w zupełności ;)) dotychczas największymi sukcesami były dwa przegrane finaly w Pucharze Pocieszenia. Czyżby i czeska młodzież zaczynała pukać do ścisłej czołówki? Dotychczas radziliśmy sobie z nimi wyśmienicie, komplet 4 zwycięstw, liczymy na kontynuacje ;)

Będzie to ciężki mecz, nikt nie odpuści, a w finale już zapewne będą czekać Serbowie. Oj będzie się działo, zapraszam wszystkich w piątek o 15:30 ;))

Do boju Orzełki! :))

From: aMORFIczny

To: Joa
This Post:
00
221886.70 in reply to 221886.68
Date: 8/14/2012 5:42:38 PM
Matrix Mighty Dunkers
II.4
Overall Posts Rated:
10021002
...kraina histeryczna...
no nie wiem czy histeryczni są, moim zdaniem bardziej opanowani niż my

From: Nikobar

To: Joa
This Post:
00
221886.71 in reply to 221886.70
Date: 8/16/2012 3:59:38 AM
Overall Posts Rated:
137137
Zastanawia mnie obecność w kadrze pewnego zawodnika o nazwisku Pysiec.
Do pewnie meczu z Portugalią załapał się do składu meczowego, ale pomimo wysokiej przewagi nie zagrał ani minuty.
Z Finlandią już nie pojawił się w kadrze...

---
Przy okazji pytanie: Czy drużynie która dostanie powołanie do swojego zawodnika do kadry wzrastają gadżety nawet jeśli jest tylko w "18"?
Jeśli tak, to fajnie byłoby kogoś dowołać(do pełnej 18) po jutrzejszym treningu, by w poniedziałek zyskać opiłki groszy dla wytrwale trenujących.

From: Sztuker

This Post:
11
221886.72 in reply to 221886.71
Date: 8/16/2012 9:12:30 AM
Szerszony
PLK
Overall Posts Rated:
12961296
Second Team:
Szerszony II
W Bundze liczy się bodajże DMI, a wtedy miał poniżej 100 tysi i miał formę silną, więc pewnie dlatego nie zagrał ani minuty przy +40. A nawet jeśli nie DMI, to pensja, więc tym bardziej nie zagra w żadnym meczu i to się niestety potwierdziło. Był powołany i wystawiony do meczu jako czwarty SF. Jak obejrzysz powtórkę meczu z Portugalią, to zauważysz, że na pozycję SFa wchodził nawet Hołod, więc Bunga robiła wszystko aby Patryk nie wyszedł na boisko. Z Finlandią nie zagrał, ponieważ po kontuzji wrócił Balut w sprawnej, więc nie było sensu, aby jego nieco słabsza wersja miała wchodzić do meczowej dwunastki...

Zauważyłem jakiś wzrost w gadżetach (jakieś +3k), więc chyba dostaje się coś kasy za bycie wpisanym do protokołu meczowego, niekoniecznie grając w nim.

OG.
From: Joa

This Post:
00
221886.73 in reply to 221886.71
Date: 8/16/2012 12:28:44 PM
Overall Posts Rated:
382382
No Pyśca miałem w sumie wywalić w niedzielę, ale coś mi net szwankował. Zresztą teraz to już nie ma po co wywalać, można w sumie dowołać kogoś, zobaczę ;)) choć jak pisał Sztuker to jakieś 3k w przód, choć chyba to od pensji zależy :)

From: Mario

To: Joa
This Post:
00
221886.74 in reply to 221886.73
Date: 8/17/2012 5:16:04 AM
Overall Posts Rated:
605605
Janek Merka trenują formę swą skoczył w OD i w kozłowaniu :)

From: Joa

This Post:
00
221886.75 in reply to 221886.74
Date: 8/17/2012 5:54:44 AM
Overall Posts Rated:
382382
Nice ;)) zobacze, moze go powolam, to troszke slabsza wersja Drapiewskiego, który i tak chyba nie zagra póki co.. W każdym razie niektórzy mieli trening a niektórzy nie, zaczyna mnie to irytować, człowiek chce skład ustalić a tu dupa... no i zastanawiam sie, czy nie zagrać dziś malego ptaka na duzego krecików, jest to ryzyko ale moze sie oplacic, mamy nad nimi przewage.

From: Sztuker

To: Joa
This Post:
00
221886.76 in reply to 221886.75
Date: 8/17/2012 6:15:49 AM
Szerszony
PLK
Overall Posts Rated:
12961296
Second Team:
Szerszony II
Ja trenowałem IS, ale forma jest utrzymana, więc polecam się jak coś. ;)

OG.
This Post:
00
221886.77 in reply to 221886.75
Date: 8/17/2012 7:11:17 AM
Overall Posts Rated:
00
Wiem, że forma to jest loteria, a trening formy tym bardziej. Dlatego decydowalem sie trenować coś innego wg mnie dla niego najlepszego. Oczywiscie powiecie - jeden trening mozna bylo poswiecic, ale ja co do takich treningow ogolnych jestem dosyc sceptyczny. Czy jest komplet sprawnych w kadrze? No niestety nie ma. Drapiewski jest przygotowany do gry, a ze nie pasuje pod granie bungi to szkoda. Ja w kazdym razie nie mam zamiaru marnowac jego potencjalu i bede go trenowal tak dlugo na ile finanse mu pozwola.

Advertisement