BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Dyskusja ogólna (sezon 15)

[NT] Dyskusja ogólna (sezon 15) (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
171604.689 in reply to 171604.688
Date: 3/3/2011 7:54:15 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Raport z czwartego tygodnia

Kolejny tradycyjny cotygodniowy raport tygodniowy. Tradycyjnie śrubuję rekord opóźnienia ;-)

Tydzień 4

No więc tydzień 3 zakończyliśmy zwycięstwem z Anglią. W poprzednim raporcie pisałem, że to był do tej pory najtrudniejszy mecz i najtrudniejsze powołania. Natomiast tydzień 4 rysował się dosyć lajtowo. Bo rywalem miała być najsłabsza na papierze w grupie Armenia. I tak w sumie podszedłem do tego tygodnia, bardzo się w nim w BB obijałem. I dlatego niewiele ciekawego można o nim powiedzieć. Ale laba była w pełni zasłużona ;-)

Tradycyjnie jednak znalazło się miejsce na jedną nowość i pojawił się pomysł - propozycja współpracy pomiędzy Hattrickowcami a BuzzerBeaterowiczami, którą opisałem tutaj: (171604.560). Temat dosyć szybko umarł, bo nie było wielkiego odzewu. ale to nie znaczy, że całkowicie został zapomniany. Można powiedzieć, że póki co powędrował do zamrażarki i czeka na lepsze czasy.
Jeśli jednak ktoś chciałby pociągnąć ten temat to śmiało, zachęcam i będę służył pomocą. Natomiast całkowicie sam w tym momencie nie dam rady się tym zająć. Potrzebna byłaby osoba, która szukałaby chętnych BuzzerBeaterowiczów do pomagania reprezentacji Hattrickowej (ja bez problemu mogę znaleźć osoby, które zaopiekują się tymi userami w HT). Kolejna rzecz to gdy już wystartowałaby współpraca, to potrzebny byłby ktoś, kto zaopiekowałby się w BB userami, które przyszłyby tu z HT - trzeba by było pomóc im w prowadzeniu klubu. Być może warto by było napisać jakieś krótkie wskazówki, poradnik. Trzeba tylko wziąć pod uwagę, że taki user z HT niekoniecznie byłby zainteresowany poświęcaniem dużej ilości czasu w BB. Wtedy trzeba by go tak poprowadzić, żeby przy jak najmniejszym zaangażowaniu rozwijał swój klub na tyle efektywnie, że mógłby pomóc reprezentacji BB.
Jeśli nie znajdzie się chętny to projekt współpracy pomiędzy HT a BB ląduje na kupce "nie zrealizowane".

No więc wracając do raportu pierwsza część tygodnia to sielanka. No a w piątek tradycyjnie się zalogowałem, żeby sprawdzić skoki i zmiany formy, a tu... klops. BB złapał dosyć mocną obsuwę i trening bardzo się mocno opóźnił. Kurcze, nie myślałem że to może być aż tak irytujące. Oczywiście to nie pierwszy i pewnie nie ostatni spóźniony trening jaki się przydarzył. Ale dla mnie pierwszy na stanowisku selekcjonera, w klubie opóźnienia mnie nie ruszają a tu nagle nie mogłem się skoncentrować na innych rzeczach, co chwilę sprawdzałem czy już. Wierzcie mi, jeśli opóźnienia was irytują bo chcecie sprawdzić co się zmieniło u waszych zawodników, to selekcjonera irytują 10 razy bardziej. A jeszcze dodatkowo sytuację pogłębia fakt, że trening w różnych krajach jest o różnej godzinie. A więc część zawodników odbyła już trening a część nie, ale na pierwszy rzut oka tego nie widać.
No ale w końcu trening się odbył. Potem przyszedł mecz, nie było żadnych dodatkowych powołań, miało być bezboleśnie. Ale o dziwo byłem mniej spokojny niż przed meczem chociażby z Anglią. Nie wiem czemu - może dlatego, że w przypadku wtopy to by była kompromitacja. A nawet niska wygrana byłaby słabym wynikiem. Przed meczem z Anglią byłem zdecydowanie spokojniejszy.
Sam mecz poszedł łatwo, chociaż z gry w dalszym ciągu nie byłem zadowolony. Jeszcze w połowie drugiej kwarty wynik był na styku ale w końcu zrobiliśmy odjazd. Nasi zawodnicy nie zachwycili, ale był to pierwszy mecz, w którym wynik był przesądzony przed ostatnią kwartą. Ostatecznie poprawiliśmy bilans o prawie pół setki punktów.
Zatem wstępną część eliminacji zakończyliśmy z kompletem zwycięstw, ale najtrudniejsze miało dopiero nadejść...

This Post:
00
171604.690 in reply to 171604.689
Date: 3/3/2011 8:03:46 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Jeszcze jedna informacja.
Jak wiecie codziennie zapisuję entuzjazm w kadrze. No i ciekawa zależność się zaczęła rysować - do tej pory entuzjazm zmieniał się samoistnie (nie licząc po meczu gdy spada po TC i rośnie po TIE) tylko w czwartki i soboty. Być może to tylko przypadek i tak się po prostu ułożyło, ale może jednak jest to prawidłowość. Bo badanie trwa już 40 dni i jeszcze entuzjazm ani razu nie zmienił się w pozostałe dni (ani jednej samoistnej zmiany w poniedziałek, wtorek, środę, piątek i niedzielę).
Stąd też taka ostrożna hipoteza, że entuzjazm w kadrze zmienia się tylko w wybrane dni. A pierwotnie wydawało mi się, że zmienia się codziennie, tylko zmiany są mniejsze, tymczasem wychodzi na to, że zmienia się nie we wszystkie dni.
To by było nawet logiczne bo w ten sposób zachowuje się on bardzo podobnie do entuzjazmu w klubie. Chociaż bardziej by mi tu pasowały trzy zmiany w tygodniu, bo większość drużyn nie gra w PP a wtedy mecze ligowe są co 3 lub 4 dni.

This Post:
00
171604.692 in reply to 171604.691
Date: 3/9/2011 10:07:44 PM
Overall Posts Rated:
2424
[Polska]
Dymitr Pabijańczyk (11037233)
Pivô
Time: Vivo/Franca

Salário semanal: $ 34 793
Papel: aspirador de dinheiro
(BuzzerBeta)

DMI: 92000
Idade: 24
Altura: 7'1" / 216 cm
Potencial: All Star
Forma: comum

Arremesso: desajeitado Distância de Arr.: ridículo
Def. Perímetro: respeitável Controle de Bola: tenebroso
Infiltração: horrível Passe: desajeitado
Ataque Garrafão: sensacional Def. Garrafão: sensacional
Rebote: sensacional Toco: comum
Resistência: ridículo Lance Livre: admirável

Experiência: desajeitado

This Post:
00
171604.694 in reply to 171604.2
Date: 3/10/2011 5:51:19 AM
Overall Posts Rated:
00
Sorry but i don't know polish.. I just wanted to know if my player Fryederik Sobich will have some chance to make it to Polish team in the future:


Fryderyk Sobich (12212704) Centro

Infortunato per 1 settimane.
Proprietario: Granarolo Pirates

Stipendio settimanale: $ 31 759
Ruolo: quintetto base
(BuzzerBeta)

DMI: 121800
Età: 22
Altezza: 6'7" / 201 cm
Potenziale: stella
Forma: rispettabile
Tiro in sosp.: mediocre Distanza di tiro: rispettabile
Dif. perimetrale: scarso Palleggio: mediocre
Penetrazione: inadeguato Passaggio: pietoso
Tiro da sotto: sensazionale Difesa in area: sensazionale
Rimbalzo: spettacolare Stoppata: scarso
Resistenza: pietoso Tiri liberi: pietoso

Esperienza: scarso


Fryderyk Sobich è stato selezionato con la 28a scelta da Krajna Sławianowo nel draft della stagione 10.



Thank you!!

This Post:
11
171604.695 in reply to 171604.694
Date: 3/10/2011 5:58:03 AM
Overall Posts Rated:
12061206
No, he has no chance, his potential is too weak.

Message deleted
This Post:
00
171604.697 in reply to 171604.696
Date: 3/16/2011 7:58:02 AM
Overall Posts Rated:
12061206
Nie znam się na cenach na TL-u za bardzo. Ale grajek bardzo fajny, może to nawet potencjalny reprezentant U21.

From: Nibs
This Post:
00
171604.698 in reply to 171604.697
Date: 3/16/2011 3:02:06 PM
Overall Posts Rated:
1616
Sorry but I dont understand Polish ...

Could say what they think about my player?

Marcel Fruba (11027791)
Small Forward
Pensja (tygodniowo): $ 56 055
Rola: Gracz rotacyjny
(BuzzerBeta)

DMI: 643500
Wiek: 23
Wzrost: 6'8" / 203 cm
Potencjał: MVP
Stan formy: sprawny

Rzut z wyskoku: niesamowity Zasięg rzutu: znaczący
Obr. na dystansie: znaczący Kozłowanie: znaczący
Wejście pod kosz: cudowny Podania: żałosny
Rzut z bliska: sprawny Obr. pod koszem: znaczący
Zbieranie: znaczący Blokowanie: niezdarny
Kondycja: żałosny Rzuty osobiste: okropny

Doświadczenie: niezdarny

Thanks!

From: MuzG

To: Nibs
This Post:
00
171604.699 in reply to 171604.698
Date: 3/16/2011 3:54:29 PM
Overall Posts Rated:
3030
He is quite nice actually. In my opinion his jump shot is a little bit to high (makes a fast increase of his salary). You should focus on passing training at the moment I think. Few pops of outside deffence is also a good idea. Shame that his stamina and free throws are so poor.
Luckly Marcel is young player with potential so two or three seasons of hard training still in front of him
Good luck

Advertisement