BuzzerBeater Forums

BB Poland > Oskary-wybory

Oskary-wybory

Set priority
Show messages by
This Post:
00
60234.7 in reply to 60234.6
Date: 11/24/2008 1:48:57 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
korsarz - za wywalczenie Pucharu Polski, które przypieczętował awansem do PLK, blisko był t_mac, gdyby ciut dalej zaszedł w PP...

Oskar dla najlepszego managera niższych ligi
Aric - za zbudowanie silnego zespołu i awans do II ligi.

Oskar Aktywista
GM_Khazaad - za wszystko co robi jako GM (pozostając przy tym normalny) oraz że mu sie chce prowadzić BB-info.

Oskar Społecznik&Forumowicz
hatchet - za spamowanie na forum i udzielanie się na BB-info.

Super Oskar
al_said - równie dobrze mógłby wygrać w każdej kategorii, ale wtedy zepsułoby to zabawę ;), zabrakłoby mi znaków w poście, gdybym musiał wymienić wszystkie jego zasługi...

Najlepszy mecz
(2782) Portugalia-Izrael w ME U-21, za dramaturgię i emocje.

MVP sezonu
Aleks Wierzchowicz (2534666)- w przekroju całego sezonu utrzymywał bardzo równą i wysoką formę, podpora reprezentacji U-21..

Wydarzenie sezonu
Potrójna korona (mistrzostwo, puchar, wygranie BBB) przez BC Törööö

Bug sezon
(8350398) mimo pressingu nie bardzo rozumiem jak do tego doszło...

Last edited by vinnie_jones at 11/24/2008 1:49:48 AM

From: Laczek
This Post:
00
60234.8 in reply to 60234.7
Date: 11/24/2008 9:42:45 AM
Overall Posts Rated:
00
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
chudziol - badz co badz, jest najlepszy menagerem

Oskar dla najlepszego managera niższych ligi
Aric - za wytrwalosc w trenowaniu plynnosci ataku :D

Oskar Aktywista
GM_Khazaad - za BBinfo i pilnowanie nas ;)

Oskar Społecznik&Forumowicz
hatchet - za "caloksztalt tworczosci"

Super Oskar
vinnie_jones - Nie ma, ze nie wolno. Zasluzony Super Oskar!

Najlepszy mecz
(2782) Portugalia-Izrael w ME U-21, za naszego pecha ;)

MVP sezonu
Aleks Wierzchowicz (2534666)- Moim zdaniem najlepszy Polski zawodnik.

Wydarzenie sezonu
"Włoska robota" - Chyba jasne za co :)

Bug sezon

-

From: miwman

This Post:
00
60234.9 in reply to 60234.8
Date: 11/24/2008 4:22:26 PM
Overall Posts Rated:
2626
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi​
chudziol, chociaż te niewystawienie składu w finale

​​Oskar dla najlepszego managera niższych ligi​
ciężko powiedzieć

​​Oskar Aktywista​
vinni_jones​ - BBinfo + typer + konkursy

​​Oskar Społecznik&Forumowicz​
​​al_said​ + hatchet - obaj dostają po 0.5 ode mnie(głosu oczywiście)

​​Super Oskar​
​​Astarotte - za uzmysłowienie kilku ważnych rzeczy na początku przygody z BB(sezon 3, kurde kiedy to było)

​​Najlepszy mecz​
​-

​​MVP sezonu​
Patryk Swiatczak(5148120), gracz dla którego jestem ojcem chrzestnym, i który omal nie zginął z ręki pownego kogoś, kto znając go na tyle, nigdy tego tekstu nie przeczyta :P

​​Wydarzenie sezonu​
​Kadra U-21 + bbinfo

​​Bug sezon​
może nie bug, ale zabranie profitu z TV Game i meczów Pucharowych(dochód z biletów)

This Post:
00
60234.10 in reply to 60234.9
Date: 11/26/2008 6:29:47 AM
Overall Posts Rated:
00
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
korsarz bo to też <cenzura>... wygrał Puchara, to mu się należy ;)

Oskar Społecznik&Forumowicz
hatchet bo to zły i niedobry spamer! :)

Super Oskar
gray_ bo drze się do mnie co akcję "osiem przewagi i mam piłkę! Dwie minuty do końca!", a w dodatku mam dzięki niemu do kogo zakrzyknąć "No to mi chyba <tratatata>! Dwie minuty do końca, wtapiam ośmioma i właśnie straciłem piłkę! Przyniesiesz piwo?"


Najlepszy mecz
Chyba jestem zmuszony zgodzić się, że półfinały PP symultanicznie :)

Bug sezonu
Tasakowy mecz z KS Czapa :D

From: Wang
This Post:
00
60234.11 in reply to 60234.10
Date: 11/26/2008 8:30:09 AM
Overall Posts Rated:
22
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
chudziol

Oskar dla najlepszego managera niższych ligi
allenik3 - świetny bilans w III lidze i awans do II.

Oskar Aktywista
GM_Khazaad - za BBinfo !! swietna stronka

MVP sezonu
Ryszard Bumbul (3210124) średnia punktów przez cały sezon 6 - 39.7!! największa w kraju. i to w dodatku w II lidze.

This Post:
00
60234.12 in reply to 60234.11
Date: 11/26/2008 1:29:09 PM
Overall Posts Rated:
00
A co mi tam, też zagłosuje, bo póki co to bardziej to przypomina kółko wzajemnej adoracji...;)

Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
Piechano - sukces osiągnął dwa sezony temu, ale mnie tu nie było, więc teraz docenię sukces kolegi :)

Oskar dla najlepszego managera niższych lig
Powinienem ja dostać, wszak awansowałem nie rozgrywając nawet jednego meczu :D No ale, że nie można to czloWeniu za wygranie ligi i awans do II.

Oskar Aktywista
LA-Przemek za poradnik dla początkujących

Oskar Społecznik&Forumowicz
Vinnie Jones za mentorowanie mnie i wprowadzenie w grę.

Super Oskar
Piechano za całokształt :)

Najlepszy mecz
Finał I ligi - (8350330)

MVP sezonu
Wilhelm Reichensperger tak jakoś mi się spodobał :)

Wydarzenie sezonu
Porażka z Argentyną.

Bug sezonu
A nie wiem :)

This Post:
00
60234.13 in reply to 60234.1
Date: 11/26/2008 3:49:17 PM
Overall Posts Rated:
2626
czytam sobie i dziekuje wszystkim za głos, który ogólnie bardzo mile mnie połechtał.:)

z wygnania, z Krakowa(jam z Łodzi jest) piszę co nastepuje.:)

Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
C77 hmm, dlaczego, bo ma słabsza ekipe ode mnie, a w II lidze sie trzyma, pokonał mnie w zeszłym sezonie w finale konfy, a ja kurde nie wiem czy sie w tej 2 utrzymam.:)

Oskar dla najlepszego managera niższych lig
Rahvean wkurw... się jak spadł do 3 ligi, bo mnie wprowadzał do gry i ma ekipę naprawdę zajebista... dla mnie super pech... i ex ekwo(tak sie to pisze??) Tapta, bo stara się stara i niestety ktoś mu zawsze na drodze stanie...

Oskar Aktywista
Asta masta blasta.:)

Oskar Społecznik&Forumowicz
Asta masta blasta ponownie, tak ogólnie to obie te kategorie sa podobne, aczkolwiek przynajmniej ja ich nie rozróżniam.:)

Super Oskar
Szefciu a dlaczemu, a dlatemu.:)

Najlepszy mecz
zapomnij, pojęcia nie mam.:(

MVP sezonu
Bartuś Winkluś a tak, trochę prywaty.) najmłodszy kadrowicz w reprezentacji Polski seniorów.:) LOL, Al jesteś wielki.:)

Wydarzenie sezonu
pojecia nie mam odpuszczam

Bug sezonu
może nie silnik, ale zgadzam sie z powyższymi postami, PP i TV to dupna sprawa... nie przemyślana...:(

pozdrawiam, browar w dłon.:)

From: arturo1978

To: Aric
This Post:
00
60234.14 in reply to 60234.13
Date: 11/27/2008 3:59:49 AM
Radogoszczanka_
III.13
Overall Posts Rated:
114114
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
korsarz - puchar i awans do PLK, myślę, że juz w tym sezonie zamiesza wszędzie gdzie się da :)

Oskar dla najlepszego managera niższych ligi
tepesiaki - za to, że mam komu kibicować w BB, za to że on mnie kibicuje i za to, że dzięki swojemu szczęściu w drafcie drugi sezon z rzędu już niedługo zagości w PLK

Oskar Aktywista
al_said - aktywnie selekcjonuje naszych orłów

Oskar Społecznik&Forumowicz
GM_Khazaad - za BB-info i GM-owanie :)

Super Oskar
vinnie_jones - Za wsparcie mojej i tak nieudanej kampanii w Albanii (nie czuję jak rymuję)

Najlepszy mecz
Portugalia-Izrael w ME U-21, dramaturgia rodem z Hitchocka

MVP sezonu
Jurek Wisniewski z Hell Monsters - Naprawdę super player, no i ma chłopak potencjał :).

Wydarzenie sezonu
chudziola nie wystawienie składu:)

Bug sezon
Nie awansowałem do II ligi:) a tak poważnie to zgadzam się z przedmówcami - obcinki obcinki i jeszcze raz obcinki funduszy.

Specjalne pozdrowienia dla Arica - my przesiedleńcy musimy się trzymać razem.... Ja też Łódź opuściłem, od kilku lat poznaję Mazowsze :)

This Post:
00
60234.15 in reply to 60234.1
Date: 11/28/2008 4:14:06 AM
Overall Posts Rated:
2929
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
korsarz za PP i awans to PLK

Oskar dla najlepszego managera niższych lig
Aric W koncu awansowal do II ligii i na pewno nie bedzie tam tylko zamiatal

Oskar Aktywista
GM-Khazaad za dowodzenie bbinfo

Oskar Społecznik&Forumowicz
al_said mimo wielu obowiazkow zwiazanych z kadra bardzo aktywnie udziala sie na wielu forach BB

Super Oskar
vinnie_jones za watki na forum chociazby takie jak ten, za wywiady, za pomysly

Najlepszy mecz
(6718765) Jeziorowcy Wielkopolska - Pssycho za 3 OT i naprawde wielkie emocje

MVP sezonu
Ryszard Bumbul (3210124) za srednia pkt w sezonie (najwyzsza w kraju), za rekord pkt w jednym meczu - 80

Wydarzenie sezonu
Powstanie kadry U21

Bug sezonu
Zmiany w personelu, zmiany w finansach, zabranie wplywow z biletow za gre w PP

Last edited by c77™ at 11/28/2008 4:14:41 AM

pzdr - c77™
This Post:
00
60234.16 in reply to 60234.1
Date: 11/30/2008 4:39:42 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
chudziol- za to co stoi w tym (49768.57) poscie:)

Oskar dla najlepszego managera niższych lig
m4ti_ - dla mnie najlepszym managerem z masy lig nizszych jest ten ktory najwiecej sie udziela (a wydaje mi sie ze wlasnie (m4ti_) jest w czolowce forumowiczow:)

Oskar Aktywista
GM-Khazaad - co sie czlowiek nie narobi :) (ale brawa i wyroznienie dla vinniego, wszystkich tych ktorzy bawia nas w BBinfo, oraz naszych selekcjonerow ktorzy ostro analizuja rywali i napedzaja to forum)

Oskar Społecznik&Forumowicz
hawky_em - na poczatku postanowilem ze moje typy powinny odbiegac od typow wiekszosci (przynajmniej gdzie sie da) stad na zachete ten uzytkownik za to ze w watku "dlaczego przegralem" ma ochote pisac cos co uwaza za sluszne (wyroznienie powinno pojsc do miwmana, arica, aimara, m4tiego, laczka oraz naszych selekcjoneiro znow)


Super Oskar
vinnie_jones - skorzystam ze to najbardziej z prywatnych oscarow i ten kto to organizuje moze sie wypchac :) - za to ze przejal typera, za to ze codziennie stara sie nakrecac forum w kazdym aspekcie - po prostu ciesze sie ze taki czlek tu trafil :) (wyroznienie: GM-Khazaad patrz opis tej kategorii:) )

Najlepszy mecz
(4644119)- heh niezle:)

MVP sezonu
:) Olaf Kolinski - gra w kadrze sporo zarabia i ma fajna fryzure? :)

Wydarzenie sezonu
BBinfo - najlepsze co sie trafilo (dzieki GM-Khazaad) - (wyroznienie: wiecej uzytkownikow=rozwoj forum wiec typery konkursy i fajowsko duzo do czytania a nie tylko 30minut dziennie codziennie) ;)

Bug sezonu

(4641499) - i mysmy mu oddali kadre w te jego łapska ;)

This Post:
00
60234.17 in reply to 60234.16
Date: 11/30/2008 5:24:40 PM
Overall Posts Rated:
112112
Oskar dla najlepszego managera PLK i II ligi
korsarz - Udowodnił to na kilku różnych frontach...Facet z konkretną strategią, którą potrafi realizować. Właściwie można było tylko rzec, że rozniósł nas zdecydowanie w II.1, o której chodzą pewne opinie i tyle tytułem komentarza...Dla niedowiarków jednak powtórzy to w PLK ;P Mój pewniak do namieszania w rozgrywkach najwyższego szczebla :)

Oskar dla najlepszego managera niższych lig
Aric - miałem okazję wymienić z Nim kilkanaście maili i właściwie z każdego mogłem wyciągać mnóstwo nowych wniosków w kwestiach treningu...Prawdę mówiąc to dzięki Jego osobie zabrałem się za to poważniej, bo aż wstyd czasem było przyznawać się do mojej improwizorki ;) Niesamowicie rozpracowana kwestia rozwoju zawodników i fantastyczny pęd do tropienia nowych zależności w efektywności treningów oraz przebiegu meczów...

Oskar Aktywista
GM-Khazaad - nie miałem bezpośrednio wielkiej styczności, jednak z tego co można wyczytać w wywiadzie jawi mi się jako człowiek z pasją, nie żałujący czasu na Jej realizację...A jeśli chodzi o ocenę efektów, to już w pełni świadomie mogę tylko plusować :)

Oskar Społecznik&Forumowicz
al_said - tyle już zostało napisane na temat tego Jegomościa, że co bym nie dopisał, to będzie ktoś mi wypominał, że to już było...Uznajmy, że jest tu dużo pochwalnych epitetów ;)


Super Oskar
Ja to raczej z tych chłodnych w okazywaniu uczuć i trudny w pielęgnowaniu znajomości ;) Czasem więc ciężko wyczuć, kiedy odnoszę się z jakąś przyjaźnią w słowie pisanym...Zaczynać się szeregować nawet boję, by kogoś nie pominąć a i ustawiać na drabince bym nie chciał...Po tym tłumaczeniu chyba każdy z kim zamieniłem kilka jakichś fajnych zdań w mailu lub na forum czuje w tej chwili, że to co odpisywałem to wyraz jakiegoś podziwu, uznania, szacunku czy sympatii - i niech właśnie czuje się obdarowany w tej kategorii :)

Najlepszy mecz
Sorry, mam ciągle problemy z wysiadywaniem nawet swoich meczów :)

MVP sezonu
Lubomir Golubowski - miałem z tym panem styczność jeden raz...W 14min rzucił mi 25pkt i do dziś boję się pomyśleć, co mógłby zrobić w 48 ;)

Wydarzenie sezonu
BBinfo...długo nic....no i prywata: mój pierwszy "świadomy" sezon w BB, skauting, nadanie mi łatki "spamera" (;))

Bug sezonu
(4641499) - musiałem wybierać z zaproponowanych, bo problem podobny jak przy "najlepszym meczu"...No powiedzmy, że bym się jednak zdenerwował ponadprzeciętnie po takim pojedynku...ale tylko troszkę ;)

Advertisement