BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Dyskusja ogólna (sezon 15)

[NT] Dyskusja ogólna (sezon 15) (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
171604.72 in reply to 171604.69
Date: 1/21/2011 3:43:36 PM
Overall Posts Rated:
12061206
hhmmm a wiek i pozycja??? bo próba odpowiedzi jest tylko z komina wzięta

Wiek nie ma znaczenia odnośnie tego jak teraz zawodnik jest dobry. W kadrze Chille grał zawodnik z pensją 27k i pomógł wygrać im tytuł. A nie, że kadra trenuje jakiegoś młodego, który ma obecnie 27k a za 4 sezony będzie miał 100k i dopiero wtedy dostanie powołanie.
A co do pozycji - pozycja zmienną jest. Dzisiaj przy nazwisku może być napisane jedno, a za tydzień po treningu coś innego.
Musiałbym z kwadrans poświęcić na każdego zawodnika, żeby analizować czy zawodnik jest blisko zmiany pozycji czy nie a i tak nie da się tego stwierdzić na 100%.
Ten zawodnik Chile obecnie ma napisane przy nazwisku PF, ale najczęściej grał jako SF. Te literki mają niewielkie znaczenie.

This Post:
11
171604.73 in reply to 171604.71
Date: 1/21/2011 3:47:49 PM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Ja też nie miałbym nic przeciw takim powołaniom gdyby nie obawa, że w razie jakiegoś konfliktu może wyciągnąć jak królika z kapelusza skile Twojego grajka, które zdobył dzięki wykorzystaniu swego stanowiska. Kiedyś to już zrobił z Węgrzynem ( jeszcze nie jako selekcjoner ) więc może to zrobić ponownie.

Poza tym chciałbym wyrazić swoje największe oburzenie z faktu iż nie został sprawdzony ten oto pan (4231139) a to przecież może być ukryty talent ;)

From: cortez

This Post:
00
171604.74 in reply to 171604.65
Date: 1/21/2011 3:50:10 PM
Overall Posts Rated:
22
bazy już są przepatrzone, tak z ciekawości, B.B.King, czy możesz nam zdradzić ilu zawodników, których nie było w bazie poprzednich Selekcjonerow znalazło sie w TOP100 Polaków z najlepszym SS? nie wierze, że takiej klasyfikacji nie stworzyłeś/nie stworzysz, wkoncu lubujesz sie w takich statystykach, a przynajmniej takie odnioslem wrażenie:)

To by mogło nam powiedzieć coś konkretnego o skutecznosci tej akcji.
Pozdro

This Post:
00
171604.75 in reply to 171604.70
Date: 1/21/2011 3:50:58 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Koleś grozić to Ty sobie możesz....

Nikomu nie groziłem, naucz się czytać ze zrozumieniem.

Jak najbardziej wyważona bo to była jedyna wypowiedź która była dla Ciebie korzystna w tym wątku - jak zwykle świetnie manipulujesz faktami.

Nieistotne było, czy z wypowiedzią się zgadzałem czy nie. Chodzi o to, że zaatakowałeś personalnie usera tylko dlatego, że z jego opinią się nie zgadzałeś. I zarzuciłeś mu brak wyważenia, mimo że jego post był wyważony a Twój nie był.

I choć udajesz cichociemnego to sam dobrze wiesz jak daleko Galfinowi do Tomka w wiedzy na temat BB.

A co to ma do rzeczy? Galfin pisał swoje opinie w sposób grzeczny i nie atakujący, w przeciwieństwie do Ciebie.

To Twoje postępowanie się do tego przyczyniło.

Też dokładasz do tego swoją cegiełkę.

Pisałem Ci już wcześniej, że moim zdaniem nie jesteś w stanie stworzyć dobrej atmosfery wokół kadry....

To nie ja robię złą atmosferę, ale właśnie Ty i inni, którym od ogłoszenia wyborów zależy tylko na tym, żeby tą atmosferę pogorszyć.

This Post:
11
171604.76 in reply to 171604.68
Date: 1/21/2011 3:52:59 PM
Overall Posts Rated:
33
Czy możecie już zakończyć te jałowe dyskusje?

Gościu sprawdza wszystkich w miarę dobrych Polaków aby wybrać najlepszych a Wy go za to krytykujecie... Chyba można trochę poczekać z krytyką do momentu składu na pierwszy mecz? Jeżeli tam będą babole to krytykować.


This Post:
11
171604.77 in reply to 171604.75
Date: 1/21/2011 3:55:54 PM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
To nie ja robię złą atmosferę, ale właśnie Ty i inni, którym od ogłoszenia wyborów zależy tylko na tym, żeby tą atmosferę pogorszyć.

Tak w szczególności kiedy drwisz sobie z MuzGa czy Jaxa odpowiadając jakimiś głupokowatymi tekstami. Kontekst jest taki - ja tu jestem szefem i możecie mnie cmoknąć.... Działaj tak dalej....

This Post:
11
171604.78 in reply to 171604.77
Date: 1/21/2011 4:04:57 PM
Overall Posts Rated:
9494
LUDZIE DAJCIE MU SPOKÓJ!! NIECH ON SPOKOJNIE PRACUJE I WYKONUJE SWOJE OBOWIĄZKI JAKO SELEKCJONER.

Chile ma zawodnika z pensją prawie 30k, który jest podstawowym zawodnikeim. BB.King, chciał szukać okazji :)

This Post:
33
171604.79 in reply to 171604.72
Date: 1/21/2011 4:08:46 PM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
hhmmm a wiek i pozycja??? bo próba odpowiedzi jest tylko z komina wzięta

Wiek nie ma znaczenia odnośnie tego jak teraz zawodnik jest dobry. W kadrze Chille grał zawodnik z pensją 27k i pomógł wygrać im tytuł. A nie, że kadra trenuje jakiegoś młodego, który ma obecnie 27k a za 4 sezony będzie miał 100k i dopiero wtedy dostanie powołanie.
A co do pozycji - pozycja zmienną jest. Dzisiaj przy nazwisku może być napisane jedno, a za tydzień po treningu coś innego.
Musiałbym z kwadrans poświęcić na każdego zawodnika, żeby analizować czy zawodnik jest blisko zmiany pozycji czy nie a i tak nie da się tego stwierdzić na 100%.
Ten zawodnik Chile obecnie ma napisane przy nazwisku PF, ale najczęściej grał jako SF. Te literki mają niewielkie znaczenie.

zadziwia mnie "głębokość" odpowiedzi używanych przez Ciebie. Chwytasz się cząstki faktów i je eksponujesz

powtarzasz jak mantrę o graczu chille a przecież chyba Mati sprawdzał tych samych graczy??

a jeśli nie - to i tak bez jaj że 28 lat pozycja domyślna C może być w jakikolwiek sposób porównany do gracza z Chile. Do mnie piszesz tak. Do innego użytkownika piszesz, że sprawdzasz graczy na przyszłość (28 lat???) bo Mati nie sprawdzał młodych.

wybierasz odpowiedzi i eksponujesz to co Ci akurat pasuje. Całość wygląda tak:
1. pomimo swojej przeszłości i pokazywaniu na forum graczy pompujesz balon podejrzeń (nie widzę tu chęci zamazania poprzedniego wybryku - ale wiem to nie był wybryk według Ciebie bo i wtedy wybierałeś jedynie aspekt celności skautowania kozlika a nie sam fakt ujawniania skilli nigdy nie pokazywanego gracza - prosta sprawa odciągnąć uwagę).
2. Wciąż nie potrafisz ogarnąć całości tu pisanych tekstów jedynie wybierając to co pasuje w danej chwili.
3. Pisałem, ze jesteś Selekcjonerem i mam (przynajmniej ja) nadzieję, że nie będziesz działał nieetycznie - mam teraz wątpliwości. Ale w końcu mogę je mieć co nie?
4. Nie widziałbym problemu, gdybyś wykazał minimum samokrytycyzmu...niestety nie widzę go bo przecież pod szyldem selekcjonera wykonujesz doskonałą robotę (gracze za 4 koła?? bez jaj i to wychowankowie??) - jak to się ma do tego samozaparcia by pomimo przeszkód jedynie dobrą robotę wykonywać?? znaczy...jak Ci się zechce to działasz jako selekcjoner (nie przegapić domniemanych bardziej lub mniej gwiazd) - a powołania swoich to już jako zabawa (czyli powaga jak zechcesz?) czy Twoi gracze z 4 koła pensji to dobra robota selekcjonera?


Wiesz dobrze, że praktycznie można tylko o SF mówić przy pensji gracza z Chile... pokaż w następnym sezonie, że to co mówisz jest prawdą i ograniczaj bazę...liczę na to


p.s. szkoda, że zostając selekcjonerem olałeś również prośby kilku tylko osób o szanowanie tajemnicy skilli i chociaż pytanie by wiele zmieniło. Czekam na Twoich odwróconych (bo jak pisałeś pomimo takiej kampanii od kilku sezonów to w składzie sam tego nie wprowadzałeś) oraz na selekcjonera, który te skille będzie zdzierał i czasem się chwalił na forum jak podskoczysz, by pokazać, że Twoja robota (skauta lub trenera) była do bani (patrz kozlik i Twoje intencje)

troszke to do bani by było co nie?

From: B.B.King

This Post:
00
171604.80 in reply to 171604.74
Date: 1/21/2011 4:09:40 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Zrobię to, ale później. Na razie nawet nie wrzuciłem danych do arkusza bo inne zadania otrzymały wyższy priorytet.
Teraz już wszyscy zawodnicy mają taką formę, jaką będą mieli w poniedziałek i powoli zaczynam myśleć właśnie o meczu w tym dniu.

This Post:
00
171604.81 in reply to 171604.77
Date: 1/21/2011 4:12:29 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Tak w szczególności kiedy drwisz sobie z MuzGa czy Jaxa odpowiadając jakimiś głupokowatymi tekstami. Kontekst jest taki - ja tu jestem szefem i możecie mnie cmoknąć.... Działaj tak dalej....

Przecież oni pojawili się w wątku tylko z zamiarem ponarzekania. Co bym nie odpisał i tak by było niedobrze.

Advertisement