BuzzerBeater Forums

BB Poland > [U21] Dyskusja Ogólna 2

[U21] Dyskusja Ogólna 2

Set priority
Show messages by
This Post:
00
199530.75 in reply to 199530.1
Date: 11/4/2011 6:55:50 PM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
OK

w tym tygodniu będzie przycinanie puli grajków na PG

będę pisał do właścicieli 19 latków, których monitorowałem

jeśli masz gracza, który ma 19 lat i odpowiedni potencjał

a ja nie napisze do Ciebie w tym tygodniu (znaczy w następnym) :)

oraz uważasz, że powinien powalczyć o kadrę to napisz do mnie zweryfikujemy z obecnie mi znanymi liderami w tej kategorii wiekowej

będę też pisał do użytkowników, któzy niezbyt do treningu się przykładali

wciąż służę pomoca przy kształtowaniu graczy na solidnych ligowców

pomimo, że już kadra U21 dla nich raczej będzie cięzka do osiągnięcia

From: ozi90

This Post:
00
199530.76 in reply to 199530.75
Date: 11/5/2011 5:40:21 AM
Overall Posts Rated:
6363
Podpisuję się pod Astą, taka samo ma się sytuacja jeśli masz SG ;)

This Post:
00
199530.77 in reply to 199530.74
Date: 11/6/2011 8:56:50 AM
Overall Posts Rated:
12061206
Dlaczego kadra U21 jest wykorzystywana jako słup ogłoszeniowy przy sprzedaży zawodników? Chodzi o ten przypadek:
(23057723)
W ostatnim drafcie było wielu dużo lepszych zawodników. Przypuszczam, że wielu właścicieli chciałoby, żeby ich grajkowie byli sprzedawani z flagą, bo to zawsze dodatkowa reklama (na stronie z zawodnikami kadry), oraz bodziec przykuwający uwagę i wyróżniający zawodnika (taki kupiec może sobie pomyśleć, że zawodnik jest lepszy niż faktycznie, skoro gra w karze). Zatem jest to szansa na zgarnięcie dodatkowej kasy. W zasadzie to szansa na naciągnięcie frajera i wyłudzenie większych pieniędzy, w bardzo nieetyczny sposób.
Wyrzuć proszę tego zawodnika z kadry i postaraj się, żeby kadencja nie kończyła się takim zgrzytem.

Pamiętam, że 3 sezony temu, jak powołałem na chwilkę przeciętnych grajków, to robiono z tego wielką aferę. A tutaj całymi dniami na TL-u chełpi się flagą bardzo przeciętny grajek. Widać, że jego właściciel ma w dupie kadrę, liczy tylko na ekstra zarobek (grajek wystawiony jest za prawie 2,5 raza więcej niż górne oszacowanie wartości, oraz prawie 5 razy więcej niż dolne). Uważam, że kadra nie powinna w takich nieetycznych praktykach uczestniczyć.

Last edited by B.B.King at 11/6/2011 8:57:46 AM

This Post:
00
199530.79 in reply to 199530.78
Date: 11/6/2011 9:28:11 AM
Overall Posts Rated:
12061206
A jaki związek ma konkurs z tym, że taki postępek jest nieetyczny? Przecież konkurs nie powinien czegoś takiego usprawiedliwiać.
Jakoś reszta zwycięzców nie jest na TL-u z zawyżoną ceną...
Przecież ten grajek nawet treningu nie dostał w poprzednim tygodniu.
To zresztą nie pierwszy przypadek, widać że właściciel tego grajka ma w [poważaniu - GM-Dejvidd] kadry, chodzi mu tylko, żeby zarobić ekstra kasę. Kiedyś zrobił to samo w NT, gdy wcisnął do niej swojego słabego gracza. Efekt - on zarabiał więcej na gadżetach, a nasza kadra seniorów w żenujący sposób (i jedyny w historii nie licząc samego początku, zaraz po tym, gdy Polska dołączyła do BB) nie awansowała na ME.
Jeśli tak ma wyglądać działanie kadr, to ja się nie dziwię, że zainteresowanie nimi maleje.

Last edited by Dejvidd at 11/6/2011 5:55:15 PM

This Post:
00
199530.80 in reply to 199530.79
Date: 11/6/2011 10:22:50 AM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Wiesz co? Na pewno nie będzie mi mówi co jest etyczne, a co nie ten co groził, że jeśli nie wycofam się z minionych wyborów to prześle bazy zawodników rywalom, a o bundze napisze na Globalu!!! Widzę Leszek już trochę wyedytował posta (191424.35), w którym pierwotnie było coś o tym że jak wygram to nie będzie dobrze...w każdym bądź razie z tego powodu dla dobra właśnie kadry zrezygnowałem.

Nie chciałem zaczynać kolejnej wojny...ale w związku z tym, że mojemu serdecznemu koledze krew do oczu napłynęła na wieść, że wygrałem nagrodę w konkursie w którym on też mógł wziąć udział i po raz kolejny zaczyna swoje niecne manipulacje, nie mogę milczeć.

Z perspektywy czasu żałuję też, że wtedy uległem i zrezygnowałem bo takich pseudo etyków trzeba tępić ile wlezie, a nie ulegać groźbom i odpuszczać...a to jest też dobry czas by to co się działo podczas wyborów wyszło na forum.

Last edited by kozlik4 at 11/7/2011 1:41:12 PM

This Post:
00
199530.81 in reply to 199530.80
Date: 11/6/2011 10:39:50 AM
Overall Posts Rated:
12061206
Pokazujesz, że masz w [poważaniu] kadrę. Że liczy się tylko to, żeby coś zarobić na kadrze, a reszta nie ważne. Tego slota można było na przykład przekazać dla kogoś, kto trenuje kadrowicza U21 i ma problem z pensjami. Miałby nagrodę i pomoc w gadżetach. Jeszcze może by to jakoś uszło, jakbyś wziął sobie ten występ dla jakiegoś wychowanka, który nie ma być sprzedany. A tu okazuje się, że chodzi tylko o to, żeby naciągnąć jakiegoś kupca na 3-4 stówki.

Ja właśnie oczyściłem kadrę z takiej prywaty, a teraz widzę, że to z powrotem wraca.

Co do wyborów to znowu łżesz, bo zgłosiłeś do nich i to chyba ze trzy razy ;-) Także po obietnicy złożonej Leszkowi, że się wycofujesz ;-)

Last edited by Dejvidd at 11/16/2011 5:52:30 PM

This Post:
00
199530.82 in reply to 199530.81
Date: 11/6/2011 10:59:57 AM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Pokazujesz, że masz w dupie kadrę. Że liczy się tylko to, żeby coś zarobić na kadrze, a reszta nie ważne.


Owszem chce zarobić ale na konkursie...kiepska manipulacja z Twojej strony. Nie widzę w tym nic złego. Inni zarabiają siedząc godzinami na TLu. Ja poświęcałem godziny by zastanowić się nad typami. Podszedłem do konkursu uczciwie w stosunku do organizatorów i innych uczestników. Nie opuściłem żadnej kolejki. Nie kopiowałem typów. Głosy oddawałem na czas. Nagrody były znane przed konkursem. Mogłeś startować ale Ci się zapewne nie chciało, a teraz krew Ci do oczu ze złości napłynęła, że mogę zarobić i się awanturujesz rzucając jakimiś wielkimi patriotycznymi hasłami...kiedy sam patriotyzm masz gdzieś....

W zasadzie nawet w imię zażegnania konfliktu mógłbym wycofać tego zawodnika...ale raz Ci już ustąpiłem i tego żałuję, także tego nie zrobię.

Ja właśnie oczyściłem kadrę z takiej prywaty, a teraz widzę, że to z powrotem wraca.

Kiedyś selekcjonerzy nie mieli takich baz jak mają teraz, kiedyś nie prezentowało się zawodników bez zgody właściciela na forum, kiedyś nie było handlowania bazami...jeśli o to Ci chodzi to faktycznie zmieniłeś.
Co do wyborów to znowu łżesz, bo zgłosiłeś do nich i to chyba ze trzy razy ;-) Także po obietnicy złożonej Leszkowi, że się wycofujesz ;-)
blle blee blee nie będę się z Tobą przerzucał...swoje powiedziałem, a ku ścisłości zgłosiłem się dokładnie dwa razy by sprawdzić Twoją czujność:D Musiałeś stać na czatach 24 godziny na dobę bo reagowałeś natychmiastowo;-)))

This Post:
00
199530.83 in reply to 199530.82
Date: 11/6/2011 11:17:58 AM
Overall Posts Rated:
12061206
Nie ma nic przeciwko braniu w konkursie. Ale chodzi o to, że kadra jest nieetycznie wykorzystywana do reklamowanie zawodnika jako kadrowicza. Jakoś inni zwycięzcy nie są na TL-u...
To, że zawodnik ma grać bo wygrał konkurs, to nie znaczy, że ma wisieć dniami na TL-u z reklamą w postaci flagi.

Skille zawodników na forum były pisane wielokrotnie. Nawet swego czasu dawałem linki do takich postów napisanych przez GM-a. Zdobyłem skille twojego grajka bo byłeś nieostrożny i tyle, nie będę uświadamiał gdzie popełniłeś błąd ;-) Wiedz, że bezpieczny na włamanie jest tylko komputer odłączony od prądu i zakopany pod ziemią w elektromagnetycznie szczelnej osłonie ;-)

blle blee blee nie będę się z Tobą przerzucał
Cały czas się przerzucasz ;-)
A złapany na kłamstwie odpisujesz blebleble ;-)
Fakty są takie, że złożyłeś Leszkowi obietnice o wycofaniu się z wyborów. A następnie po złożeniu tej obietnicy jednak się zgłosiłeś wieczorem ;-) Czyli złamałeś obietnice, tyle jest warte twoje słowo ;-)
Natomiast ja informację o tym, że się zgłaszałeś, to za jednym razem otrzymałem na maila, a za drugim razem przeczytałem na forum, bo ktoś szybko zauważył i o tym napisał ;-)

Kłamiesz także twierdząc, że handlowałem jakimiś bazami. Zawsze je dawałem za darmo. Oczywiście są osoby za to wdzięczne mi za tą przysługę, ale daleko, żeby nazwać to handlowaniem. Jak w tramwaju ustąpię miejsca staruszce to też nie znaczy, że handluję miejscami siedzącymi ;-)

This Post:
00
199530.84 in reply to 199530.83
Date: 11/6/2011 11:35:25 AM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Dyskutować z Tobą się nie da w żaden sposób. Tak przekręcasz i manipulujesz faktami aby było na Twoje. W związku z tym...bez odbioru.

BTW: Nagłośniając mój pomysł przyczyniłeś się zupełnie nieświadomie do zrobienia jeszcze lepszej reklamy konkursom reprezentacyjnym i za to Ci bardzo gorąco dziękuję;-) Bez Ciebie nie byłoby tak hucznie, a tak wszyscy już wiedzą że warto brać udział w takich konkursach:D Teraz miejsce w sparingu kadry będzie cenniejszą nagrodą niż supporter:P

Advertisement