BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Dyskusja ogólna (sezon 15)

[NT] Dyskusja ogólna (sezon 15) (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
44
171604.740 in reply to 171604.739
Date: 4/9/2011 6:55:45 AM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Przypominasz mi trochę Arboledę;-) Mierzejewski po wczorajszym meczu Polonii z Lechem powiedział:
- Arboleda to dobry obrońca, ale nikt go w Polsce nie lubi. Kopie, prowokuje, a gdy sam jest faulowany, robi teatrzyk

Mam wrażenie, że z Tobą jest podobnie w BB;-) Jesteś dobrym menadżerem ale...:D

This Post:
22
171604.741 in reply to 171604.740
Date: 4/9/2011 7:03:39 AM
Overall Posts Rated:
12061206
77% lubi, podczas wyborów też najwięcej mnie polubiło. tylko kilku sfrustrowanych trolli jak ty i asta pluje jadem na forum. a normalnych użytkowników, którzy w BB są dla przyjemności a nie dla wojenek, zniechęcacie do korzystania z tego forum. ludzie mają dość twoich chamskich i wulgarnych odzywek. szkodzicie polskiej kadrze i polskiej społeczności.
http://kozlik4noofense.clod5.com/

Last edited by B.B.King at 4/9/2011 7:05:22 AM

This Post:
33
171604.742 in reply to 171604.739
Date: 4/9/2011 7:04:39 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Nie, to Ty masz ze sobą.
Plujesz jadem od początku kadencji i robisz syf w każdym wątku kadrowym gdy tylko się pojawiasz. Nawet gdy odnieśliśmy wspaniałe zwycięstwo z mocną Litwą, to i tak nie pasowało Ci, że zużyliśmy więcej entuzjazmu.
Przejrzyj wszystkie swoje wpisy w wątkach kadrowych od początku kadencji - w każdym na coś narzekasz, do czegoś się przyczepiasz, piszesz złośliwości, zaczepki lub inne durnoty - ogólnie ZAWSZE negatywnie. A potem przejrzyj moje - znajdziesz wiele interesujących informacji, poradników, nigdy nie było tak dużo nowych i merytorycznych rzeczy.
Wyniki też nie są najgorsze.
Jednak Tobie wszystko zawsze nie pasuje. Robisz syf a potem narzekasz, że jest syf.
Napisałem w ostatnim czasie kilkadziesiąt ciekawych i cennych postów w tym wątku - jak trenować zawodników, jak losować z draftu, itd. Jednak dla Ciebie to jest nic, i tak znalazłeś jedno zdanie, do którego się przyczepiłeś.
Czy do Ciebie nie dociera, że swoją postawą psujesz to forum i szkodzisz społeczności? Zniechęcasz ludzi do uczestniczenia w tym forum, bo ludzie nie chcą uczestniczyć w forum, gdzie widzą same negatywne posty. Ludzie są tu dla przyjemności.
Weźże się w końcu ogarnij, wybory już się dawno skończyły.


specjalnie dla Ciebie misiaczku po powiedzmy 5 ostatnich moich wpisów.
O panie srólu już robię podsumowanie zgodnie z życzeniem:
obecny wątek:

(171604.710)
(171604.651)
(171604.649)
(171604.647)
(171604.642)
(171604.641)
(171604.638)
(171604.588)

a może to to? (71604.584) myślę, że w chęci wywołania dyskusji z pewnymi znawcami tematu odwróconych jest zapewne atakiem na biednego selekcjonera

no kurcze wklejam i wklejam i nie widzę syfu..ale musi coś do cholery być za zakrętem :)
no i to robienie syfu na bank jest tutaj mocno zarysowane..cała właściwie wypowiedź to właśnie syf i atak na Ciebie (jakbym nie miał nic lepszego do roboty jak tracenie więcej czasu niż trzeba w temacie kolesi z rozchwianym pojmowaniem samych siebie) :): (171604.735)
ciekawe jakie niesie to przesłanie..no bo Twój wpis :
Klikam na zawodnika - prawie 22 lata (za bodajże 2 tygodnie wylot z U21) i pensja 5k (13287142). A u nas tyle wrzasku było, że NT sprawdza zawodników z pensją 30k ;-)


jako pierwszy od dawien dawna (poprzedni również był Twój w temacie syfu) pierwszym, poruszającym sytuację, o której praktycznie wszyscy (oprócz Ciebie) zapomnieli lub nie chcą (znów o Boże oprócz Ciebie) już o tym gadać.

czekaj zerknijmy na wspomniane wątki meczowe i moje wypowiedzi :

Litwa:
(178513.51)
(178513.17) - to mnie rozśmieszyło..to pewnie jest ten syf :) - najmocniej Cię przepraszam, że wyraziłem swoje zdanie w temacie nastawienia z jakim graliśmy. Syf nad syfy :) to się już nie powtórzy, bo w końcu po takim ataku na forum jeszcze się nam nie pozbierasz i - o trwogo - kadra będzie bez B.B Kinga:) ;) hahaha

Estonia: nie odzywałem się..mam nadzieję, że Cię tym nie uraziłem. :)

Turcja: znów cisza...hmmm opuszczam się w realizacji swojego życiowego celu jakim jest atak na Bernadetę (czasem - bez urazy dla kobiet - ale właśnie anonimowość internetu pozwala mi sądzić, że rozmawiam z kobietą - inteligentną bardzo ale z argumentacją na poziomie przysłowiowego: nie bo nie) :)

potem długo długo nic..

i jest upragnione wypowiedź z meczu z Hiszpanią
(174666.54) sam nie wiem jak możesz z tym żyć - no cholerny świat jak mogłem Cię tak urazić. Sorki :D
(174666.65) - co wpis to większa obraza:)
(174666.113) - tu mocno się na Tobie wyżyłem..syf po prostu :)
itd.




This Post:
00
171604.743 in reply to 171604.742
Date: 4/9/2011 7:04:59 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210

reasumując..skąd mój wpis o tym, byś się wziął w garść? Bo pisząc takie cuda :
Przejrzyj wszystkie swoje wpisy w wątkach kadrowych od początku kadencji - w każdym na coś narzekasz, do czegoś się przyczepiasz, piszesz złośliwości, zaczepki lub inne durnoty - ogólnie ZAWSZE negatywnie.


trudno mi stwierdzić coś innego w Twoim przypadku i przytoczonych powyżej wszystkich moich wypowiedziach od meczu z Hiszpanią - więcej nie chce mi się szukać Chociaż mam świadomość, że początek kadencji nie był dobry dla forum to od kiedy postanowiłem, nie wpływać na atmosferę forum w sposób negatywny, nie powinieneś mieć nic do zarzucenia w kwestii moich wpisów..a Ty jedna skądś takie zarzuty wyciągasz..ach ta wyobraźnia :)

This Post:
00
171604.744 in reply to 171604.743
Date: 4/9/2011 7:17:49 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
a teraz Misiu weźmy się zgodnie z życzeniem:
Jednak dla Ciebie to jest nic, i tak znalazłeś jedno zdanie, do którego się przyczepiłeś.


no ale chociaż było..a odpowiedź nie była jakaś straszliwa. Za to Twoje wypowiedzi z tym związane są super i bez skazy. Wiesz, że jesteś jedyną osobą, która jeszcze wspomina utarczki z początku kadencji? Nikt od dawna o tym nie pisze, tylko Ty.
Patrz wielokrotne aluzje do właśnie "lamentu" powoływania graczy, lub chociaż wyników wyborów
przykład to właśnie wypowiedź dotycząca owego "lamentu"
lub chociaż ostatnie Twoje cudo :
77% lubi, podczas wyborów też najwięcej mnie polubiło. tylko kilku sfrustrowanych trolli jak ty i asta pluje jadem na forum. a normalnych użytkowników, którzy w BB są dla przyjemności a nie dla wojenek, zniechęcacie do korzystania z tego forum. ludzie mają dość twoich chamskich i wulgarnych odzywek. szkodzicie polskiej kadrze i polskiej społeczności.
(http://kozlik4noofense.clod5.com/)


przyjąłem do wiadomości Twe słowa i już zmykam grzecznie stać w kącie...

moja droga nieomylna Bernadetto - weź troszkę na wstrzymanie i zauważ, że moje wpisy to odpowiedzi na Twoje..niech chociaż kolejność robienia syfu na forum będzie zachowana.

This Post:
00
171604.745 in reply to 171604.742
Date: 4/9/2011 7:21:21 AM
Overall Posts Rated:
12061206
Chcesz wyliczankę? To od początku.
Posty można podzielić na negatywne, neutralne i pozytywne.
(171604.24) - post negatywny (słynne przypieprzanie się o powołania) - oczywiście nie widzisz nic złego w przypieprzaniu. Ale jak ja piszę o powołaniach Hiszpanii lub Chile to już ci nie pasuje. W powołaniach nie było nic złego i nie łamało to regulaminu. Kwestia powołań to był po prostu tylko pretekst, żeby się poprzypieprzać.
(171604.69) - kontynuacja
(171604.79) - post negatywny
(171604.82) - drążenie
(171604.85) - głupi uśmieszek wyśmiewający to, że staram równać do mistrzów świata.
(171604.90) - dalsze drążenie tego bezsensownego tematu, byleby tylko podtrzymać napinkę.
(171604.177) - kolejne insynuacje, że powoływałem zawodników dla prywaty.
(171604.183) - kontynuacja.
(171604.188) - post zaczynał się niby fajnie, ale jednak zaakcentowałeś swoje obawy. Mimo że nic nie zrobione to dalej ta sama śpiewka. I tak od początku.
Ehh, nawet nie chce mi się przez to wszystko przebijać.
Jak są jakieś posty neutralne, to jest to offtop od tematu reprezentacji.
Zrobiłeś także syf w pierwszych wątkach meczowych - że nie wystawiłem ocen zawodnikom po meczu. I choć zrobiłem sto innych rzeczy, to i tak dla ciebie cała kadencja na straty, bo nie zrobiłem ocen.
A ostatnio nie pasowało ci, że użyłem większego ptata na Litwę. Robisz syf.

Spróbuj czasem popatrzeć pozytywnie. Wyniki nie są najgorsze (w 3 tygodnie Polska NT wygrała tyle samo spotkań na ME, co przez 3 ostatnie kadencje (ponad 2 lata kalendarzowe). Są bardzo ciekawe informacje o kadrach, z których można się wiele nauczyć (o reprezentacjach oraz BB). Przeprowadzonych jest wiele projektów, które polepszają stan kadr, wiedzę o nich, wiedzę userów o BB. Kalkulatory, opracowania, baza danych, sprawozdania, eksperymenty.

Ale tobie to przeszkadza i robisz syf, bo twój wulgarny kumpel przegrał wybory. A potem narzekasz, że jest syf na forum.

This Post:
00
171604.746 in reply to 171604.745
Date: 4/9/2011 7:23:42 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210

ale to co wkleiłeś to prehistoria, której się nie pwypieram

pokaż coś młodszego...no dalej :)

ed aż sobie zacytuje bo jeszcze zmienisz:)



Chcesz wyliczankę? To od początku.
Posty można podzielić na negatywne, neutralne i pozytywne.
(171604.24) - post negatywny (słynne przypieprzanie się o powołania) - oczywiście nie widzisz nic złego w przypieprzaniu. Ale jak ja piszę o powołaniach Hiszpanii lub Chile to już ci nie pasuje. W powołaniach nie było nic złego i nie łamało to regulaminu. Kwestia powołań to był po prostu tylko pretekst, żeby się poprzypieprzać.
(171604.69) - kontynuacja
(171604.79) - post negatywny
(171604.82) - drążenie
(171604.85) - głupi uśmieszek wyśmiewający to, że staram równać do mistrzów świata.
(171604.90) - dalsze drążenie tego bezsensownego tematu, byleby tylko podtrzymać napinkę.
(171604.177) - kolejne insynuacje, że powoływałem zawodników dla prywaty.
(171604.183) - kontynuacja.


czytaj ze zrozumieniem...pisze przecież, że początek nie był dobry co nie??

(171604.188) - post zaczynał się niby fajnie, ale jednak zaakcentowałeś swoje obawy. Mimo że nic nie zrobione to dalej ta sama śpiewka. I tak od początku.


aż wkleję treść tego wpisu..może jak przeczytam tutaj to będzie miał gorszy wydźwięk
"jak już pisałem :) trzymam kciuki za kadrę..mam nadzieję, że moje obawy co potem są na wyrost :D"
nie..wciąż to nie brzmi tak źle jak myślałem :)


Ehh, nawet nie chce mi się przez to wszystko przebijać.
Jak są jakieś posty neutralne, to jest to offtop od tematu reprezentacji.

zrobiłem to za Ciebie w jednej z moich powyższych wypowiedzi:)


Zrobiłeś także syf w pierwszych wątkach meczowych - że nie wystawiłem ocen zawodnikom po meczu. I choć zrobiłem sto innych rzeczy, to i tak dla ciebie cała kadencja na straty, bo nie zrobiłem ocen.

dowolność interpretacji..wciąż będę twierdził, że podsumowanie występów naszych kadrowiczów wpływa dobrze na atmosferę i zainteresowanie kadrą - nie pasi? nie rób!

A ostatnio nie pasowało ci, że użyłem większego ptata na Litwę. Robisz syf.

ten wpis? :
"dobrze poszło chociaż ten ptak mógłby być lepszy

tak czy siak idzie dobrze (jeśli chodzi o wygląd zakładki wyniki)
ciekawe jak to się skończy"

to dopiero masakra dla Ciebie:)

Spróbuj czasem popatrzeć pozytywnie. Wyniki nie są najgorsze (w 3 tygodnie Polska NT wygrała tyle samo spotkań na ME, co przez 3 ostatnie kadencje (ponad 2 lata kalendarzowe). Są bardzo ciekawe informacje o kadrach, z których można się wiele nauczyć (o reprezentacjach oraz BB). Przeprowadzonych jest wiele projektów, które polepszają stan kadr, wiedzę o nich, wiedzę userów o BB. Kalkulatory, opracowania, baza danych, sprawozdania, eksperymenty.


oczywiście, że patrzę dlatego nie wspominam o początku kadencji (tylko znów Ty to robisz bo jak widzę brak aktualnych argumentów)
uważa, że dobrze idzie gra, dobrze idzie rozwijanie kadry w kierunkach jakie nie były wcześniej rozwijane (informacje dla nowych użytkowników - jak i starych - bardzo przydatne)


Ale tobie to przeszkadza i robisz syf, bo twój wulgarny kumpel przegrał wybory. A potem narzekasz, że jest syf na forum.
jesteś jedyną osobą - nawet ja tak nie myślę - że tu wciąż chodzi o jakiegoś kumpla.

Kozlik sorki - bo to chyba o Ciebie chodzi - ani mnie grzejesz ani ziębisz :) nawet na Ciebie nie głosowałem :) ale w jakiś toksyczny sposób selekcjoner nas związał conajmniej braterstwem krwi..cholera przeprowadź się do mnie? ;)


Last edited by Astarotte at 4/9/2011 7:33:14 AM

This Post:
00
171604.747 in reply to 171604.742
Date: 4/9/2011 7:25:00 AM
Overall Posts Rated:
12061206
.hmmm opuszczam się w realizacji swojego życiowego celu jakim jest atak na Bernadetę (czasem - bez urazy dla kobiet - ale właśnie anonimowość internetu pozwala mi sądzić, że rozmawiam z kobietą - inteligentną bardzo ale z argumentacją na poziomie przysłowiowego: nie bo nie) :)

Jasne, w twoich postach nie ma nic negatywnego, żadnych personalnych wycieczek. Sama merytoryka. Brawo. Robisz z tego forum onet.

This Post:
00
171604.748 in reply to 171604.744
Date: 4/9/2011 7:30:21 AM
Overall Posts Rated:
12061206
Patrz wielokrotne aluzje do właśnie "lamentu" powoływania graczy, lub chociaż wyników wyborów

Tamte ataki o powołania były durnowate. A nie było przeprosin, więc sprawa nie jest zamknięta - po prostu zrobiliście syf a potem się wycofaliście, ale smród został. Natomiast jeśli ja napiszę jakiś argument potwierdzający, że należy robić przeglądy, to już jestem niedobry i od razu mi to wypominasz. Po sezonie nowy przegląd będzie a inni użytkownicy mają prawo wiedzieć, że inne kraje też takie przeglądy robią.
moja droga nieomylna Bernadetto

No tak, ja myślałem, że ty mnie atakujesz a to jednak kogoś innego...

moja droga nieomylna Bernadetto - weź troszkę na wstrzymanie i zauważ, że moje wpisy to odpowiedzi na Twoje..niech chociaż kolejność robienia syfu na forum będzie zachowana.
nie, to ty zacząłeś. postem, na którego odpowiedziałem.

This Post:
00
171604.749 in reply to 171604.748
Date: 4/9/2011 7:38:33 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
chyba coś pisałem o nie robieniu z forum syfu i kasowaniu takich postów..nawet przepraszam tam było..na pewno masz jakiegoś screena..nie??

aaa bo nie był potencjalnie do wykorzystania by kogoś spróbować zbanować

OK masz rację..niec się nie zmieniło :) ... głową muru nie przebiję..

wróćmy do tematu kadry

masz jakieś pomysły na końcówkę? Czy może czekasz na ostatni moment (broń Boże nie odbierz tego negatywnie bo wiem, że czasem czekasz i tylko tyle miałem na myśli nic nie ma w tym ukrytego - jeśli powiesz w jaki sposób spytać o to o co pytam daj znać - zmienię post):)

Last edited by Astarotte at 4/9/2011 7:38:48 AM

This Post:
00
171604.750 in reply to 171604.746
Date: 4/9/2011 7:45:44 AM
Overall Posts Rated:
12061206
ale to co wkleiłeś to prehistoria, której się nie pwypieram

Dzisiejsze zaczepki za miesiąc też będą prehistorią. I wtedy też powiesz, że nie robisz syfu, chyba że w prehistorii ;-) Tak jest najwygodniej.

pokaż coś młodszego...no dalej :)

Proszę bardzo: (171604.735)
no raczej..ale wiesz było Chile jest Hiszpania..a później jeszcze się coś znajdzie by wspomnieć dany temat..tylko czemu jedna osoba o tym pisze w kółko..reszta już dawno zapomniała :D
Z ręką na sercu przyznaj, że nie było w tym żadnej szpileczki, złośliwości. Była. To co się potem dziwisz, że atmosfera się pogarsza? Znasz jakieś forum na świecie, gdzie docinki i złośliwości poprawiają atmosferę? (to były pytania retoryczne).

(178513.17)
dobrze poszło chociaż ten ptak mógłby być lepszy

To że dobrze poszło to chyba oczywiste, więc nic odkrywczego w tym nie ma. Ale i tak znalazłeś coś, co ci nie pasuje, że za dużo entuzjazmu użyliśmy. Przecież entuzjazm i trzy rodzaje ptaków to element taktyki i trzeba z nich korzystać.

tak czy siak idzie dobrze (jeśli chodzi o wygląd zakładki wyniki)

A to jest insynuacja, że tylko wyniki są dobre. Jakby nie można było tam postawić kropki. Nie, pozytywne zdanie od wielkiej litery do kropki nie przeszłoby ci przez krtań. Musiałeś od razu zepsuć efekt dodając wypowiedź w nawiasie.
Nie, nie tylko wyniki są dobre. Także stan kadr się poprawia. Mój następca dostanie kadrę w o wiele lepszym stanie. Zarówno zawodnicy będą lepsi, ale też dokumentacja, narzędzia. Ja dostałem tylko plik ze skillami kilkudziesięciu zawodników (nie był on kompletny). Zresztą i tak pomagałem przy jego tworzeniu. I tak potem zrobiłem sobie taki sam (tylko że większy). Mój następca dostanie bazę, kalkulatory, różne zestawienia.
Także nasza wiedza o kadrach jest większa. Np chociażby to, że odkryłem, że entuzjazm w kadrze spada tylko w czwartki i soboty. Mój następca dostanie arkusz kalkulacyjny, w którym będzie miał spisany entuzjazm z każdego dnia. Dzięki temu będzie widział lepiej jak się entuzjazm zachowuje i mógł optymalnie rozplanować jego gromadzenie i użytkowanie.
Pojawiły się wytyczne dla userów jak powinni być trenowani kadrowicze. Jak losować w drafcie. Pojawiły się też różne ciekawostki na forum Pytania.
Atmosfera też byłaby dobra, gdyby nie kilka osób, którym przeszkadza, że w kadrze dobrze się dzieje, i robią wszystko, żeby napaskudzić.
To nie ja za tobą biegam tylko ty za mną.

Co jeszcze z ostatnich postów negatywnych?
Oprócz tego widzę dzisiaj jakieś przypieprzanie się do jakiejś Bernadety. Nie wiem co ci ta niewiasta zrobiła, ale na pewno to nie są posty pozytywne albo chociaż neutralne.

Last edited by B.B.King at 4/9/2011 7:57:25 AM

Advertisement