BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Dyskusja ogólna (sezon 15)

[NT] Dyskusja ogólna (sezon 15) (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
11
171604.77 in reply to 171604.75
Date: 1/21/2011 3:55:54 PM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
To nie ja robię złą atmosferę, ale właśnie Ty i inni, którym od ogłoszenia wyborów zależy tylko na tym, żeby tą atmosferę pogorszyć.

Tak w szczególności kiedy drwisz sobie z MuzGa czy Jaxa odpowiadając jakimiś głupokowatymi tekstami. Kontekst jest taki - ja tu jestem szefem i możecie mnie cmoknąć.... Działaj tak dalej....

This Post:
11
171604.78 in reply to 171604.77
Date: 1/21/2011 4:04:57 PM
Overall Posts Rated:
9494
LUDZIE DAJCIE MU SPOKÓJ!! NIECH ON SPOKOJNIE PRACUJE I WYKONUJE SWOJE OBOWIĄZKI JAKO SELEKCJONER.

Chile ma zawodnika z pensją prawie 30k, który jest podstawowym zawodnikeim. BB.King, chciał szukać okazji :)

This Post:
33
171604.79 in reply to 171604.72
Date: 1/21/2011 4:08:46 PM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
hhmmm a wiek i pozycja??? bo próba odpowiedzi jest tylko z komina wzięta

Wiek nie ma znaczenia odnośnie tego jak teraz zawodnik jest dobry. W kadrze Chille grał zawodnik z pensją 27k i pomógł wygrać im tytuł. A nie, że kadra trenuje jakiegoś młodego, który ma obecnie 27k a za 4 sezony będzie miał 100k i dopiero wtedy dostanie powołanie.
A co do pozycji - pozycja zmienną jest. Dzisiaj przy nazwisku może być napisane jedno, a za tydzień po treningu coś innego.
Musiałbym z kwadrans poświęcić na każdego zawodnika, żeby analizować czy zawodnik jest blisko zmiany pozycji czy nie a i tak nie da się tego stwierdzić na 100%.
Ten zawodnik Chile obecnie ma napisane przy nazwisku PF, ale najczęściej grał jako SF. Te literki mają niewielkie znaczenie.

zadziwia mnie "głębokość" odpowiedzi używanych przez Ciebie. Chwytasz się cząstki faktów i je eksponujesz

powtarzasz jak mantrę o graczu chille a przecież chyba Mati sprawdzał tych samych graczy??

a jeśli nie - to i tak bez jaj że 28 lat pozycja domyślna C może być w jakikolwiek sposób porównany do gracza z Chile. Do mnie piszesz tak. Do innego użytkownika piszesz, że sprawdzasz graczy na przyszłość (28 lat???) bo Mati nie sprawdzał młodych.

wybierasz odpowiedzi i eksponujesz to co Ci akurat pasuje. Całość wygląda tak:
1. pomimo swojej przeszłości i pokazywaniu na forum graczy pompujesz balon podejrzeń (nie widzę tu chęci zamazania poprzedniego wybryku - ale wiem to nie był wybryk według Ciebie bo i wtedy wybierałeś jedynie aspekt celności skautowania kozlika a nie sam fakt ujawniania skilli nigdy nie pokazywanego gracza - prosta sprawa odciągnąć uwagę).
2. Wciąż nie potrafisz ogarnąć całości tu pisanych tekstów jedynie wybierając to co pasuje w danej chwili.
3. Pisałem, ze jesteś Selekcjonerem i mam (przynajmniej ja) nadzieję, że nie będziesz działał nieetycznie - mam teraz wątpliwości. Ale w końcu mogę je mieć co nie?
4. Nie widziałbym problemu, gdybyś wykazał minimum samokrytycyzmu...niestety nie widzę go bo przecież pod szyldem selekcjonera wykonujesz doskonałą robotę (gracze za 4 koła?? bez jaj i to wychowankowie??) - jak to się ma do tego samozaparcia by pomimo przeszkód jedynie dobrą robotę wykonywać?? znaczy...jak Ci się zechce to działasz jako selekcjoner (nie przegapić domniemanych bardziej lub mniej gwiazd) - a powołania swoich to już jako zabawa (czyli powaga jak zechcesz?) czy Twoi gracze z 4 koła pensji to dobra robota selekcjonera?


Wiesz dobrze, że praktycznie można tylko o SF mówić przy pensji gracza z Chile... pokaż w następnym sezonie, że to co mówisz jest prawdą i ograniczaj bazę...liczę na to


p.s. szkoda, że zostając selekcjonerem olałeś również prośby kilku tylko osób o szanowanie tajemnicy skilli i chociaż pytanie by wiele zmieniło. Czekam na Twoich odwróconych (bo jak pisałeś pomimo takiej kampanii od kilku sezonów to w składzie sam tego nie wprowadzałeś) oraz na selekcjonera, który te skille będzie zdzierał i czasem się chwalił na forum jak podskoczysz, by pokazać, że Twoja robota (skauta lub trenera) była do bani (patrz kozlik i Twoje intencje)

troszke to do bani by było co nie?

From: B.B.King

This Post:
00
171604.80 in reply to 171604.74
Date: 1/21/2011 4:09:40 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Zrobię to, ale później. Na razie nawet nie wrzuciłem danych do arkusza bo inne zadania otrzymały wyższy priorytet.
Teraz już wszyscy zawodnicy mają taką formę, jaką będą mieli w poniedziałek i powoli zaczynam myśleć właśnie o meczu w tym dniu.

This Post:
00
171604.81 in reply to 171604.77
Date: 1/21/2011 4:12:29 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Tak w szczególności kiedy drwisz sobie z MuzGa czy Jaxa odpowiadając jakimiś głupokowatymi tekstami. Kontekst jest taki - ja tu jestem szefem i możecie mnie cmoknąć.... Działaj tak dalej....

Przecież oni pojawili się w wątku tylko z zamiarem ponarzekania. Co bym nie odpisał i tak by było niedobrze.

This Post:
11
171604.82 in reply to 171604.76
Date: 1/21/2011 4:17:33 PM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Czy możecie już zakończyć te jałowe dyskusje?

Gościu sprawdza wszystkich w miarę dobrych Polaków aby wybrać najlepszych a Wy go za to krytykujecie... Chyba można trochę poczekać z krytyką do momentu składu na pierwszy mecz? Jeżeli tam będą babole to krytykować.




Wybacz...masz rację ...

ale gwarantuję Ci, że to tylko wystrzelanie się z obaw jakie mamy my, którzy wiele seoznów (często spadając z ligi) dajemy treningowi potencjalnych kadrowiczów. BB dopuścił się tego, że będąc w posiadaniu skilli grajka nigdy nie pokazywanego, a trenowanego dosyć niestandardowo, ujawnił je na forum. Chciałbyś, by twoi najlepsi gracze (a apamiętaj, że my inwesstujemy w Polaków sporo czasu i sportowych wyników) byli zagrożeni ujawnieniem??

Tu po poprzednim sezonie istnieje takie ryzyko. Dlatego pytamy się o sens powoływania jakichś (sorki za zwrot) śmieci bez szans na kadrę.

Wybacz ale Domyślny Center z pensją koło 30 000 szału nie robi - a jeśli dodam, że ma bodajże 28 lat ...hmmm widzisz tu sens i logikę???

a skille takiego grajka są na dysku selekcjonera...a jeśli dodam, że to gracz Twojego głownego rywala z ligi??? Chcesz jego skille??? (oczywiście teraz żartuję ale co by było wtedy??? przecież ten użytkownik nawt nie wie kto teraz może znać jego graczy)

to tylko tyle

B.B. jest selekcjonerem i tego nie zmieni nic...może wysłuchać nasze obawy...może je olać (jak się na to zapowiada) ...

i tak jak pisałem trzymam kciuki za kadrę ...

Last edited by Astarotte at 1/21/2011 4:19:16 PM

This Post:
11
171604.84 in reply to 171604.81
Date: 1/21/2011 4:18:38 PM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Sory ale to jest Twoje założenie. Idę o zakład, że jakbyś od razu powiedział MuzGowi, ze nie doszedłeś jeszcze do jego zawodnika ( ale tak normalnie a nie jakimiś tekstami o literkach czy innych pierdołach ) to by to przyjął bez gadania i narzekania. Nie każdy chwyta Twoje poczucie humoru ;)

This Post:
00
171604.85 in reply to 171604.78
Date: 1/21/2011 4:20:42 PM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
LUDZIE DAJCIE MU SPOKÓJ!! NIECH ON SPOKOJNIE PRACUJE I WYKONUJE SWOJE OBOWIĄZKI JAKO SELEKCJONER.

Chile ma zawodnika z pensją prawie 30k, który jest podstawowym zawodnikeim. BB.King, chciał szukać okazji :)



:D

This Post:
11
171604.86 in reply to 171604.83
Date: 1/21/2011 4:22:21 PM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
O cholera i mój "talent" choć na chwilę znalazł się w kadrze :) Szkoda, ze to przegapiłem bo bym sobie zdjęcia zrobił ;) Rozumiem, ze to nagroda za moją aktywność w tym wątku ;)

A tak poważnie to selekcjoner powinien być czujny już od sobotniego wieczora z powołaniami i zwolnieniami, bo z tego co pamiętam to reset entuzjazmu był najczęściej albo w sobotę wieczorem albo w nocy z soboty na niedzielę.

This Post:
00
171604.87 in reply to 171604.79
Date: 1/21/2011 4:28:04 PM
Overall Posts Rated:
12061206
zadziwia mnie "głębokość" odpowiedzi używanych przez Ciebie. Chwytasz się cząstki faktów i je eksponujesz

powtarzasz jak mantrę o graczu chille

Czyli, że jak mam słuszny argument, to mam przestać go używać, bo wtedy staje się mantrą?

a przecież chyba Mati sprawdzał tych samych graczy??

Część sprawdził, część nie. Poza tym bardzo mi zależało na sprawdzeniu akurat w tym tygodniu, bo wszyscy zawodnicy mają równą formę. A więc ich DMI niesie dodatkową informację. Sprawdzanie zawodników w innych dniach nie da już tej informacji, bo DMI jest zniekształcone przez formę (a konkretnie jej podpoziomy).

a jeśli nie - to i tak bez jaj że 28 lat pozycja domyślna C może być w jakikolwiek sposób porównany do gracza z Chile.

Gracz Chile ma napisane przy nazwisku PF. C to jest dosyć zbliżona pozycja. Zwłaszcza, że zawodnik może być na granicy między tymi pozycjami (np. jeden trening JS może mu zmienić pozycję).

wybierasz odpowiedzi i eksponujesz to co Ci akurat pasuje. Całość wygląda tak:

Są różne zarzuty, na wszystkie nie ma jednej odpowiedzi.

1. pomimo swojej przeszłości i pokazywaniu na forum graczy pompujesz balon podejrzeń

Akurat Ty pompujesz. Ja realizuję swoje obietnice wyborcze. Ci, którzy na mnie głosowali, mieliby prawo czuć się oszukani, gdybym teraz zaczął robić coś innego, niż zapowiadałem.

(nie widzę tu chęci zamazania poprzedniego wybryku

Nie zgadzam się, że to był wybryk. Zdemaskowałem oszusta oraz wałki w skautingu.

2. Wciąż nie potrafisz ogarnąć całości tu pisanych tekstów jedynie wybierając to co pasuje w danej chwili.

Odpowiadam po kolei.

3. Pisałem, ze jesteś Selekcjonerem i mam (przynajmniej ja) nadzieję, że nie będziesz działał nieetycznie - mam teraz wątpliwości. Ale w końcu mogę je mieć co nie?

Twoja sprawa. Ale takie podejście do niczego nie prowadzi. Ja też mam nadzieję, że nie jesteś gwałcicielem i mordercą. Mogę mieć takie wątpliwości? I co? Mamy wszyscy o takich nadziejach tutaj pisać? Przecież pisanie coś takiego od razu świadczy, że się kogoś podważa.

4. Nie widziałbym problemu, gdybyś wykazał minimum samokrytycyzmu...niestety nie widzę go bo przecież pod szyldem selekcjonera wykonujesz doskonałą robotę (gracze za 4 koła?? bez jaj i to wychowankowie??)

Uważam, że nie wyrządziłem tym nikomu szkody. A moi zawodnicy w kadrze byli przez kilka minut.

jak to się ma do tego samozaparcia by pomimo przeszkód jedynie dobrą robotę wykonywać?? znaczy...jak Ci się zechce to działasz jako selekcjoner (nie przegapić domniemanych bardziej lub mniej gwiazd) - a powołania swoich to już jako zabawa (czyli powaga jak zechcesz?) czy Twoi gracze z 4 koła pensji to dobra robota selekcjonera?

Powołałem swoich zawodników gdy już skończyłem dobrą robotę selekcjonera. I zrobiłem to tylko dla zabawy. Jest czas na dobrą robotę jak i dobrą zabawę.

Wiesz dobrze, że praktycznie można tylko o SF mówić przy pensji gracza z Chile... pokaż w następnym sezonie, że to co mówisz jest prawdą i ograniczaj bazę...liczę na to

Tamten zawodnik ma przy nazwisku napisane PF.

p.s. szkoda, że zostając selekcjonerem olałeś również prośby kilku tylko osób o szanowanie tajemnicy skilli i chociaż pytanie by wiele zmieniło.

Sztab jeszcze nie jest skompletowany i na razie nawet skautom nie przekazałem zebranych skilli. Więc żadnej tajemnicy nie złamałem.

patrz kozlik i Twoje intencje

Moimi intencjami było dobro kadry. I to już zrealizowałem - tacy słabi zawodnicy jak Węgrzyn nie grali już w kadrze w drugiej połowie kadencji Matiego.

Advertisement