BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wyb] Debata wyborcza

[wyb] Debata wyborcza (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
237349.77 in reply to 237349.75
Date: 3/7/2013 11:36:04 AM
Warsaw Mutants
III.4
Overall Posts Rated:
10801080
Oczywiście to pomyłka. Alicja jest 100% kobietą :-)

This Post:
00
237349.78 in reply to 237349.74
Date: 3/7/2013 12:03:47 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Moim zdaniem można łączyć różne funkcje w BB. Jest z tego co widziałem to jest conajmniej jeden GM, który jest selekcjonerem. Wszytko zależy od tego ile czasu można poświęcić a Alicja napisała, że ma go mnóstwo.
Nie wiem...być może ktoś jest w stanie łączyć wiele funkcji w BB i godzić je jeszcze z życiem w realu:-) Ja nie chciałbym deprecjonować żadnej z kandydatur. Mówiłem ze swojej perspektywy. Dla mnie to niewykonalne...a już w tym byłem więc wiem co mówię. W zasadzie mając tą świadomość ile czasu pochłaniało mi prowadzenie kadry zdecydowałem się nie startować...chociaż pokusa była wielka. Żeby była jasność. Napisałem swoje zdanie dla dobra kadry i ku przestrodze dla kandydatów, a nie dla głosujących. Ja wiem, że samo wystartowanie w wyborach jest już sporym wyzwaniem... ale po wygraniu dopełnienie wszystkich obowiązków jest jeszcze większym. Wiem co mówię, mówię co wiem;-)
Jest z tego co widziałem to jest conajmniej jeden GM, który jest selekcjonerem.

Tego typu wyjątki nie stanowią dla mnie argumentu, który byłby w stanie mnie przekonać. Poza tym Reprezentacja Polski jest specyficzna z wielu powodów i nie ma co tego porównywać;-)

Last edited by kozlik4 at 3/7/2013 12:04:38 PM

From: alicja

This Post:
00
237349.79 in reply to 237349.73
Date: 3/7/2013 12:06:35 PM
Overall Posts Rated:
635635
Huan czy ty czytasz posty , które piszesz do mnie???
Weź zrozum , że ja odczytuję dosłownie twoje posty i znowu się czepnę bo:
Nie napisałam , a tym bardziej nie mówię czy myślisz dobrze czy nie o wyborze nie wspominając .
Wybór jest twój ale uzasadniając twojego posta po prostu NIE KŁAM !!
Na przykład wchodzi na forum osoba , która to robi rzadko i czyta akurat twojego posta i myśli sobie kurcze kadra non stop na szczycie wszyscy chcą robić rewolucje , a Asta nie. Tak to najlepszy kandydat bo przez rewolucje to jeszcze spadniemy na dno.
Tylko ta osoba nie przeczyta , że rewolucje sobie wymyślił Huan.

Pokaż gdzie tak napisałam , bo ja z tego co pamiętam to pisałam co innego .Napisz też oczywiście gdzie napisałam czy myślisz źle bądź dobrze i czy twój wybór jest odpowiedni.

From: Huanito

This Post:
11
237349.80 in reply to 237349.79
Date: 3/7/2013 12:37:59 PM
Pruszcz All Stars
II.1
Overall Posts Rated:
548548
Second Team:
Pruszcz ZSO 1 Team
i właśnie tym postem pokazałaś dobitnie, że nie nadajesz się na selekcjonera, selekcjoner musi mieć chłodną głowę, a nie działać non stop emocjami i się o wszystko unosić...ja powiedziałem swoje i nie ma zamiaru się tłumaczyć...to nie temat od tego, ani od tego żebyś wchodziła ze mną w jakąś polemikę - zadawanie pytań i ocenianie leży w gestii wybierającego, a nie na odwrót.

i proszę Cię grzecznie zluzuj trochę do mojej osoby i w ogóle, bo to już jest denerwujące, ja na Ciebie nic nie siadam, tylko oceniam jako kandydata, to Ty jesteś niegrzeczna w stosunku do mnie, a ja próbuję Ci dać do zrozumienia żebyś zajęła się tym co masz do roboty - debatą wyborczą, a nie czepianiem się do mnie, moich oczekiwań w stosunku do selekcjonera czy podejmowanych przeze mnie wyborów.


Last edited by Huanito at 3/7/2013 12:40:27 PM

From: alicja

This Post:
00
237349.81 in reply to 237349.72
Date: 3/7/2013 12:38:01 PM
Overall Posts Rated:
635635
Karol wiem , że to nie jest proste dlatego się zapisałam. Ja startuję w wyborach z myślą polepszania , a nie pogarszania.
Ze swojej strony mogę obiecać zaangażowanie i czas , który poświęcę , a poświęcam go sporo :)
W razie problemów , dylematów przecież mogę poradzić się tobie :P

From: LJno2

This Post:
33
237349.82 in reply to 237349.79
Date: 3/7/2013 12:38:32 PM
Overall Posts Rated:
265265
alicjo gratuluje roli GM.
Proponuje pokaz nam wszystim ze do tej roli doroslas. Glownie polecam wiecej dystansu i mniej agresji w Twoich postach.
Zachowujesz sie jak nieprzymierzajac... baba ;).

Dla mnie i jest to moje odczucie nie powinnas ubiegac sie o role selekcjonera, jeszcze nie, moze w przyszlosci, mysle ze obecnie jest dla Ciebie za wczesnie.

Nastepny selekcjoner przedewszystkim powinien umiejetnie budowac otoczke wokol kadry szczegolnie kiedy widzimy odplyw aktywnych userow, konieczne jest kontynuowanie tego co w tej materii zrobil kozlik:

- tu federka tam obszerny opis przeciwnika, zawsze na forum, zawsze gotowy podniesc temat repry.

zywy sposob prowadzenia kadry to cos za co najbardziej dziekuje kozlikowi, specem od taktyki nie jestem i w tej materii niebede sie wypowiadal ale naprawde respect za zaangazowanie.
Umowmy sie ze w obecnej chwili jest malo alternatyw dla LI i m2m dlatego ze rowniez pod ta taktyke szlo szkolenie kilku rocznikow, wiec i polemanewru jest mocno ograniczone.

Nie chcialbym zeby kadra stala sie jakims poletkiem prywatnych rozrachunkow poniewaz wtedy stracimy jako spolecznosc najwiecej.

Osobiscie czekam na przemowe Kinga mam nadzieje ze jesli sie pojawi to zaskoczy nas wszystkich oczywiscie in plus.





Last edited by LJno2 at 3/7/2013 12:39:33 PM

From: alicja

This Post:
00
237349.83 in reply to 237349.80
Date: 3/7/2013 12:40:32 PM
Overall Posts Rated:
635635
Czyli debatą nie jest odpieranie zarzutów na przykładzie twojego uzasadnienia wyboru ???

From: kozlik4

This Post:
00
237349.84 in reply to 237349.81
Date: 3/7/2013 1:25:16 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Ze swojej strony mogę obiecać zaangażowanie i czas , który poświęcę , a poświęcam go sporo

Zaangażowania i poświęcenia Ci absolutnie nie odmawiam...mam tylko wątpliwości czy wystarczy Ci czasu. Wiem, że sprawowanie funkcji GMa też bardzo pochłania. Przykładem są chociażby Twoi poprzednicy, którzy właśnie z braku czasu zrezygnowali z tej funkcji. Z tego co widzę inni userzy zauważają ten sam problem. Widzę, że odbierasz to trochę emocjonalnie (w sumie jak na kobietę przystało:D) ale chyba nie potrzebnie. Wydaje mi się, że się w tym wszystkim trochę zapędziłaś (w sumie też zjawisko typowe dla kobiet:D)...ale mniejsza o to co mi się wydaje:-)

Żeby była jasność. Uważam, że byłabyś bardzo dobrą kandydatką gdyby nie to, że dopiero co zostałaś GMem. Zdaję sobie sprawę, że dopiero poznajesz obowiązki z tą funkcją związane. Gdybyś objęła kadrę doszłyby jeszcze dodatkowe obowiązki do ogarnięcia. Poza tym zarówno funkcja GMa jak i selekcjonera są funkcjami społecznymi. Zostając selekcjonerem nałożysz na siebie dodatkowy pręgież społeczny, który jak widzę już i tak jest nie mały. Ja wiem, że kobiety są wstanie znieść wiele...ale po co Ci to?:D

Jeśli miałbym Ci coś doradzić to apelowałbym byś spojrzała na całą sytuację na chłodno bez tych wszystkich emocji. Gdybym był na Twoim miejscu w tym momencie to skupiłbym się na jak najlepszym wypełnianiu roli GMa. Bardzo Ci w tym kibicuję:-) Reprezentacja nie ucieknie. Jeszcze kiedyś spróbujesz.

This Post:
22
237349.85 in reply to 237349.64
Date: 3/7/2013 1:28:28 PM
Blaugrana Starachowice
IV.18
Overall Posts Rated:
9898
Asta jak dla mnie jesteś idealnym kandydatem i mój głos idzie do Ciebie.
Powodzenia :)

This Post:
00
237349.86 in reply to 237349.70
Date: 3/7/2013 1:32:38 PM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Ja może się skupię na tym, do czego jest ten wątek :) czyli debaty wyborczej (chociaż nie w smak mi, jak ktoś pisze o mnie nie do mnie) i postaram się odpowiedzieć.


1. Co was zmotywowalo do ubiegania sie o ten stolek?

Chęć sprawdzenia się w roli innej niż skaut (żeby nie było - lubię to i nie zamierzam porzucać jeśli nie będę musiał).
No i brak wśród kandydatów osób, na które mógłbym z czystym sumieniem zagłosować.

2. Jak duzo juz wiecie o prowadzeniu druzyny narodowej? jakies poprzednie doswiadczenia? Prosilbym o szczera samoocene.

Nie prowadziłem kadry. Nie wiem jak wyglądają guziczki. Byłem jedynie wieloletnim skautem.

3. Eksperymenty w kadrze tak czy nie? Jesli tak to kiedy mozna sobie na to pozwolic? Jako eksperymenty rozumiem np zagranie taktyki innej niz LI/LP mtm, czy wystawienie zawodnika na nie swojej pozycji.


Według Twojej definicji - tak eksperymenty będą. Każdy sparing w ustawieniu, jakie nie bywa za często u nas. Nie widzę przeszkód by i w meczu o punkty zastosować Twoją definicję "eksperymentu".

4. Rozwazmy przyklad dwoch PG, jeden ps=18, id= 7, is=8, drugi ps=14, is=12, id=9, reszta skili niech bedzie taka sama(oczywiscie na poziomie reprezentacyjnym), obaj trzymaja forme itp. Ktorego wybralibyscie do skladu i dlaczego? Zakadam ze gramy LI.


No tak co lepsze jabłko czy pomarańcza. :) Sprawdziłbym obu. Ale na chwilę obecną biorę drugiego.Bardziej przyszłościowy, łatwiej nadrobić stratę w głównym skilu do pierwszego (a i tak strata nie przenosi się aż tak bardzo na liczbę asyst), łatwiej znaleźć klub ;) (tańszy), no a strata w PS? Jak pisałem u mnie w kadrze taki poziom mają nawet podkoszowi :)

5. Dlaczego takie marne mowy wyborcze?


Dziś rano jeszcze byłem wyborcą (patrz post do Alicji z pytaniem). Wybacz, że w tym czasie nie stworzyłem nic lepszego (post do Maria pisałem jeszcze nie będąc kandydatem). Też uznaję, że mowa musi być (długością nie odbiegam od tych, którzy przez o wiele dłuższy czas też stworzyli coś - lub jeszcze nie). Ja uznałem, że w debacie lepiej pogadać i na tym się dziś skupiam. Jeśli będzie taka wola stworzę coś na spokojnie na drugą rundę. OK? Ale na spokojnie, wszelkie informacje można uzyskać w wątku debaty. Staram się odpowiadać na każde pytanie. Nie zbywać nic. Poważnie podejść do wyborców. Dobrze? Nie mnie oceniać.

This Post:
33
237349.87 in reply to 237349.86
Date: 3/7/2013 1:58:34 PM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Dla mnie sprawa jest oczywista - Asta to jedyny rozsądny wybór!

Advertisement