BuzzerBeater Forums

BB Poland > NT - Sezon 23

NT - Sezon 23

Set priority
Show messages by
This Post:
11
238491.77 in reply to 238491.76
Date: 4/6/2013 3:46:25 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
a mnie, jak nawet sznurków nie ma - sama nazwa "majtki" wystarczy. Niech działa wyobraźnia.

This Post:
11
238491.78 in reply to 238491.77
Date: 4/6/2013 5:51:21 AM
Overall Posts Rated:
455455
Zbaczacie z tematu panowie ;))

Co nie znaczy, że się z Wami nie zgodzę :D

From: Tales

This Post:
22
238491.79 in reply to 238491.78
Date: 4/6/2013 6:22:02 AM
Overall Posts Rated:
445445
...czyli reasumując temat jest "zboczony" ??? ...

Po pierwsze będę najlepszy, po drugie będę pierwszy ...
From: Krejzol

This Post:
00
238491.80 in reply to 238491.79
Date: 4/6/2013 7:33:43 AM
Overall Posts Rated:
455455
Nie ja to powiedziałem :P

This Post:
00
238491.81 in reply to 238491.77
Date: 4/8/2013 8:26:35 PM
Overall Posts Rated:
249249
Czy ktoś kiedykolwiek myślał o odwróconych graczach w NT? Nie mówię o całej kadrze, ale np tylko dwóch graczy pod odpowiednią taktykę i rywala?:P Można by mieć podstawową drużynę + taką drużynę odwrotowców, którzy by robili sporo zamieszania:P Może znalazło by się kilka klubów, które by trenowały takich zawodników. Np jedna drużyna SG z bardzo wysokim ID i SB, a inna C z wysokim OD?
To miało by dużo zalet bo zawodnicy mieli by niskie pensje i szybciej można by było wytrenować główne skile:P
Tak tylko pytam z ciekawości i chciałbym wiedzieć co inni, bardziej doświadczeni gracze o tym myślą.
Widzi mi się w kadrze taki SG z JR+20 i ID +20 z niską pensją:P
Wtedy można by było grać z obwodu:D

Last edited by ogorek at 4/8/2013 8:29:16 PM

This Post:
00
238491.82 in reply to 238491.81
Date: 4/9/2013 1:48:12 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Czy ktoś kiedykolwiek myślał o odwróconych graczach w NT? Nie mówię o całej kadrze, ale np tylko dwóch graczy pod odpowiednią taktykę i rywala?:P Można by mieć podstawową drużynę + taką drużynę odwrotowców, którzy by robili sporo zamieszania:P Może znalazło by się kilka klubów, które by trenowały takich zawodników. Np jedna drużyna SG z bardzo wysokim ID i SB, a inna C z wysokim OD?
To miało by dużo zalet bo zawodnicy mieli by niskie pensje i szybciej można by było wytrenować główne skile:P
Tak tylko pytam z ciekawości i chciałbym wiedzieć co inni, bardziej doświadczeni gracze o tym myślą.
Widzi mi się w kadrze taki SG z JR+20 i ID +20 z niską pensją:P
Wtedy można by było grać z obwodu:D



Jakoś nie przypominam sobie, by w kontekście kadry rozpatrywani byli odwróceni. Może kiedyś coś myślał B.B. King, jeśli tak to nie wyszło to z jego myśli.

Pomysł ciekawy ale czy realny?

Wydaje mi się, że Tomek z mojej ligi ostro trenował odwróconych, on by wiele powiedział na temat przydatności.
O ile w klubie czasem ktoś zechce spróbować, to w kadrze ciężko tak wszystko poustawiać, by tworzeni byli tacy gracze. Teraz testujemy program Kaca o historykach. To pokaże jak duże jest samozaparcie wśród naszych ziomków. Jeśli okaże się OK, to można spróbować
w gruncie rzeczy potrzeba minimum dwóch menadżerów. wymieniających się po treningu odpowiednio góry lub dołu.
Ale reasumując - jeśli gracz będzie lepszy niż obecni kadrowicze, to nie ma znaczenia czy jest odwrócony, potłuczony, zielony czy jest kobietą. Jeśli tylko jest w tej grze i jest Polakiem, to liczy się co prezentuje.


Natomiast trzeba pamiętać o jednej rzeczy. Skoro na dzień dzisiejszy Bunga jest na topie. To jak to pogodzić?

This Post:
00
238491.83 in reply to 238491.82
Date: 4/9/2013 2:32:09 AM
Overall Posts Rated:
455455
Dzisiaj jest, jutro może nie być. Zanim wytrenuje się takiego grajka to minie i tak kolejne 7-8 sezonów. Minimum, żeby coś ogólnie sobą prezentował na poziomie NT. Trenować ktoś może zacząć już teraz. Nawet jeśli nie zagra w NT, bo nic się nie zmieni, to wciąż w klubie się nada do gry, a i pewnie ktoś by i kupił za rozsądną cenę. :)

From: Mario

This Post:
00
238491.84 in reply to 238491.83
Date: 4/9/2013 2:46:20 AM
Overall Posts Rated:
605605
Do NT to obecnie jakieś 10+ sezonów trenowania :) ale ty to chyba wiesz :)

This Post:
00
238491.85 in reply to 238491.83
Date: 4/9/2013 5:20:48 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Powiem tak, jeśli za mojej kadencji pojawi się odwrócony godny uwagi to zagra. Wiadomo, że gdy mogę olewam bungę więc miejsce dla takiego się znajdzie. A i ciekawe by to było, bardzo. Może ktoś jakiś program założy?
Czekam na propozycję w temacie.
Ale warto podpytać doświadczonychw tym względzie graczy i ciekawe, czy ktoś by się zgłosił. Tomek mógłby powiedzieć jak to wygląda na poziomie klubu. I jaki zysk dostaje właściciel tak trenowanego grajka.

This Post:
00
238491.86 in reply to 238491.85
Date: 4/9/2013 7:00:01 AM
Overall Posts Rated:
249249
Właśnie myślałem o tym sporo. Oczywiście większość zawodników pod kadrę może być trenowana normalnie, a tych kilka klubów trenowało by odwrotowców tylko trzeba by było znaleźć takich młodych do treningu. Trening może trochę potrwać, ale warto spróbować.
Jeżeli chodzi o ilość chętnych to wydaje mi się, że kilku by się znalazło. Ja sam może bym spróbował:) Na pewno łatwo trenować takich zawodników jest tym, którzy mają już odwrotowców lub zawodników wytrenowanych z dwiema obronami czy pod SF-a. Jest chyba kilka menadżerów spadających z wyższych lig, którzy chcą zacząć od nowa. Może niektórzy z nich byli by chętni. Chętnych może nie brakować bo takich zawodników można trenować również w niższych ligach. Dzięki takim zawodnikom drużyny mogłyby oszczędzać na pensji i wygrywać mecze:)
Jeden menadżer może trenować 2 lub nawet 3 podobnych zawodników dzięki czemu miałby zmiennika na 2 mecze ligowe i może na PP też:)
Do NT potrzeba by było co najmniej dwóch odwróconych na jedna pozycję. Podstawowy gracz jak i zmiennik powinni być bardzo zbliżeni skilami, żeby zamieniać sie w meczu i osiągać dobre statystyki.
Żeby wypróbować ten sposób gry potrzeba by było przynajmniej 4 menadżerów, którzy będą trenować po dwóch takich samych zawodników PG, SG, PF i C. Nie wiem do końca jak by wyszło z pensją i trening odwróconego PG który bronił by na SF-ie, a SF z dobrym JR i ID+SB a słabym OD.
Na razie pisze tylko o odwrotowcach pod atak z dystansu. Trzeba zobaczyć ilu chętnych by się zgłosiło i musieli by sie zdeklarować Przed nowym draftem.
Ogólnie to widzę to tak:
"PG" z wyrównanymi OD i ID, z wysokim JR,JS broniący na SF-ie( PS wiadomo, ze wysokie itd:P)
"SG" wysokie JS,JR,ID+RB, a niskie OD broniący na PF lub C
"SF" wysokie ID,SB,JR,JS, a w miare niskie IS,OD broniący na C lub PF.
"C" Wysokie IS,RB,OD, a niskie ID+RB broniący na PG
Nie jestem do końca pewien pensji SF-a i PG więc może łatwiej by było odwrócić TYLKO PG i SG z ID+RB; PF i C z OD, a SF musiałby być normalny.
Tacy zawodnicy dali by dużo korzyści dla swoich drużyn, a jeżeli zagrali by w NT to juz bajka:P
Nie rozkminiałem tego dokładnie, ale jak ktoś ma coś do powiedzenia nich pisze:)

From: Mario

This Post:
00
238491.87 in reply to 238491.86
Date: 4/9/2013 7:16:58 AM
Overall Posts Rated:
605605
Z ekonomicznego punktu widzenia taki PG jest bez sensu. Wysoki JS JR OD i ID to wyjdzie SG bez podan. Podania za darmo do trenowania do momentu zmiany pozycji na PG. A można go porównać do obecnych bo zamiast IS proponujesz koszmarny trening ID który jest zależny od wzrostu.
SG daje już troszkę możliwości ze względu na pensje, pytanie ile zbiórki mają wynosić?

centra nie bardzo rozumiem ""C" Wysokie IS,RB,OD, a niskie ID+RB broniący na PG to jakie to RB ma być w końcu?

Advertisement