BuzzerBeater Forums

BB Poland > [U21] Tajwan

[U21] Tajwan

Set priority
Show messages by
This Post:
00
177060.8 in reply to 177060.7
Date: 3/14/2011 3:32:15 PM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231

PG:

Letkiewicz- jak wspomniałem ciągle musimy grać bez naszego najlepszego PG, ale doczekaliśmy się godnych następców. Bernard zagrał naprawdę świetne zawody zwłaszcza w defensywie, no i dorzucił asysty, czyli zrobił dokładnie to, czego oczekiwałem po jego dzisiejszym występie. Ocena 8,5

Sytniewski- nasz lider w poprzednich meczach dzisiaj był nieco w cieniu, ale bez wątpienia swoje zrobił. Podobnie jak Letkiewicz niemal bezbłędny w obronie i dobrze asystował. Ocena 8,5



SG:

Grychowski- Amadeusz zagrał póki co chyba najlepsze zawody w kadrze. Był aktywny w ataku, a dodatku w obronie nie pozwolił na zbyt wiele rywalom. Dołożył zbiórki i asysty! Ocena 9

Maciej - grał niedługo, ale bardzo skutecznie. Fajna zmiana, choć tradycyjnie kulała defensywa. Ocena 8,5

Salik- grał króciutko, ale oddech dla podstawowych zawodników jest niezbędny. Ważne żeby nie tracić jak wchodzą rezerwowi. Z Adamem jestem o to zawsze spokojny, nigdy nie obniża jakości gry. Ocena 8,5



SF:

Kyc- bardzo ważny gracz, nasz lider wśród SF. po raz kolejny potwierdził, że jest w wysokiej formie i daje dużo dobrego naszej reprezentacji. Ocena 9

Tumidajewicz- wnosi sporo dobrego w postaci wzmocnienia zbiórek, ale jego minusem jest obrona na obwodzie. No cóż, coś za coś. Tym razem trochę słabiej było z tymi zbiórkami, nie najlepiej w obronie, ale na tej pozycji póki co wielkiego pola manewru nie posiadamy. Ocena 8



PF:

Wleklak- tradycją się już u nas stało, że debiutanci rozgrywają świetne spotkania. nie inaczej było dzisiaj. Janusz pokazał kawał dobrej siatkówki zarówno w ataku, jak i na tablicach. Trochę gorzej wypadł w obronie. Oby nie spuszczał z tonu w kolejnych meczach i utrzymywał dobrą formę, a na pewno będzie sporym wzmocnieniem. Ocena 9

Smietanka- dobre zawody Smietanki. Zrobił kilka punktów, nie pozwalał na zbyt wiele rywalom w ataku. Ocena 8,5




C:

Goluch- nasz najlepszy zawodnik na parkiecie. Gramy bardzo zespołowo, ale w każdym meczu potrzebny jest lider, który pociągnie grę zespołu. Dzisiaj był nim Marcin. Kapitalnie bronił, rzucał na rewelacyjnym procencie, a do tego rządził i dzielił na tablicach. Oby tak dalej! Ocena 9,5

Piszczek- również występ na wysokim poziomie, trochę w cieniu Golucha, ale swoje zrobił. Ocena 8,5

This Post:
00
177060.9 in reply to 177060.8
Date: 3/14/2011 4:41:47 PM
Overall Posts Rated:
1414
Vinnie wyszliśmy z tarczą, a nie na tarczy :PP na tarczy to nasi piłkarze ze wszystkich imprez typu MŚ czy ME wracają :D Generalnie super to wygląda :) Mam nadzieje, że celujesz w wygraną PP :)

This Post:
00
177060.11 in reply to 177060.10
Date: 3/14/2011 5:07:36 PM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Obaj macie rację ;)
Za dużą głowę mam, bo liczę małe punkty i na kogo możemy trafić ;)
Fajnie że ktoś czyta moje podsumowania ;)

This Post:
00
177060.12 in reply to 177060.11
Date: 3/14/2011 5:18:49 PM
The In Your Face Dunkers
IV.3
Overall Posts Rated:
117117
Graty, graty i powodzenia dalej!

PS: Teraz gra się nastawieniem jak w PO, czy tak jak jest w sezonie zasadniczym?

This Post:
00
177060.13 in reply to 177060.12
Date: 3/14/2011 5:23:59 PM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Dzięki ;)

Jeżeli nic nie zmienili od zeszłego sezonu to jest do wyboru TiE, Normal i CT.