BuzzerBeater Forums

BB Poland > Debata wyborcza

Debata wyborcza (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
169159.81 in reply to 169159.65
Date: 1/13/2011 8:42:49 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Poprawione;). Myślisz, że kandydaci wyrobią się z odpowiedziami do końca wyborów?;)) Jak na razie wygląda na to, że wyczekują;))



wyrobią wyrobią :)

From: Astarotte

This Post:
00
169159.82 in reply to 169159.71
Date: 1/13/2011 8:43:28 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Jak wczoraj w nocy draft sprawdziałem i jak zobaczyłem tego zawodnika i w jakim klubie jest to mi się oczka zaczęły świecić:D
Ksiuu jakby aktywnie grał to by nie potrzebował żadnego pokierowania:)
Z tego co pamietam to reprezentanta miał w swoim klubie

e: Hmm tylko 2 przemówienia kandydatów... :(


no to jest jakaś masakra:) jak dla mnie ktoś kto nie skrobnie sensownej wypowiedzi nie ma szans :)

From: pawel

This Post:
00
169159.83 in reply to 169159.80
Date: 1/13/2011 8:44:39 AM
Overall Posts Rated:
66
6

From: darkonza

This Post:
00
169159.84 in reply to 169159.83
Date: 1/13/2011 9:07:59 AM
Młoty Stargard
PLK
Overall Posts Rated:
838838
6

wygrałeś, ale nie mam jak na Ciebie zagłosować

p.s. przepraszam, nie zauważyłem że już dałeś mowę wyborczą

Last edited by darkonza at 1/13/2011 9:55:59 AM

This Post:
00
169159.85 in reply to 169159.80
Date: 1/13/2011 9:23:27 AM
Overall Posts Rated:
12061206
p.s. Zadanie dla kandydatów - ile razy użyłem w poście "Ci" :)

Nie liczyłem ;-)
I raczej nie policzę. Nie żeby to było za skomplikowane, bardziej chodzi o to, że niepotrzebne. A dobry selekcjoner powinien też wiedzieć co jest niepotrzebne. Tak żeby nie marnować czasu (swojego lub współpracowników) na rzeczy nieprzydatne a skupić się na tym co ważne.
Gdyby jednak odpowiedź na Twoje pytanie była potrzebna kadrze to... też bym nie liczył. Selekcjoner nie musi robić wszystkiego sam. Musi tylko pilnować, żeby wszystko było zrobione ;-) Czyli musi być dobrym organizatorem.
A więc w tym przypadku znalazłbym osobę, która by to policzyła. Zadanie nie wygląda na trudne, więc większość osób byłaby w stanie je wykonać. Co zyskałbym w ten sposób? Więcej czasu dla siebie to raz. A dwa, że inna osoba mogłaby pomóc reprezentacji. Przez co może bardziej by się nią zainteresowała, poczuła potrzebna. Właśnie w ten sposób można wciągać nowe osoby do pomocy. Ludzie bardziej się angażują w jakiś projekt gdy aktywnie w nim mogą uczestniczyć a nie gdy są tylko biernymi widzami.
Swoją rolę w przypadku tego zadania ograniczyłbym do poinstruowania, czy należy liczyć tylko takie "Ci", w którym wielkość liter się zgadza, czy też wielkość liter nie ma znaczenia i słowo "ci" też należy podliczyć . Dodatkowo ciekawym zagadnieniem mogłoby być czy takie "ci" się liczy:
z pewnością
Może wywiązałaby się dyskusja, wymiana poglądów, jakieś nowe opinie. Jeśli tak, to fajnie, bo nic tak nie rozwija jak dyskutowanie różnych punktów widzenia.

Co do całej reszty - Jakbym czytał o sobie ;-)

Last edited by B.B.King at 1/13/2011 9:24:33 AM

From: Jax

This Post:
00
169159.86 in reply to 169159.61
Date: 1/13/2011 9:29:19 AM
Overall Posts Rated:
773773
Zapowiadają się ciekawe wybory, mamy trzech różnych, wyrazistych kandydatów. Chciałbym od wszystkich kandydatów dowiedzieć się :

1. Czy w przypadku niepowodzenia w wyborach, zainteresowanie kadrą NT nie osłabnie? W jaki sposób zamierzasz pomagać?
W przypadku gdy padnie propozycja współpracy ze zwycięzcą, zgodzisz się?
2. Nowe taktyki - pierwsze wnioski, uwagi. Czy masz nimi zamiar grać w najbliższych meczach kadry? Jak muszą wyglądać statystyki rywala, abyś zdecydował się zagrać z użyciem nowinek ( a ataku lub/i obronie )
3.Grupy ME już rozlosowane. Proszę o komentarz dot. rywali? Który mecze będą najważniejsze ? Proszę o ocenę szans na awans z tej grupy.
4. Znając pomeczowe statystki tego pojedynku: (12560), czego zabrakło do wygranej ? Co sądzisz o poziomie zbiórek? Z czego to wynika?
5. Dlaczego taki, a nie inny wynik? (29196776). pech?, BBbug?, klątwa?




1. Nie nie osłabnie dalej będe sobie obserwował co i jak sie rozwija . co do pomocy to jeżeli przyszły selekcjoner by o taką pomoc poprosił to na pewno nie odmówię .

2 . Szczerze powiedziawszy to jeszcze nie wiem co i jak , zagrałem chyba sobie w jakimś sparingu , myśle ze temat do nadrobienia , po zagraniu 2-3 meczy ale zanim bym to uzył w kadrze to najpierw na własnym organiźmie musiałbym przetestować :-)

3.No tutaj orginalny chyba nie będę Hiszpanie i Serbowie to najgroźniejsi rywale . Czrnogóra i Anglicy tacy troszke słabsi . Austria Gruzja i Armenia teoretycznie najsłabsi w tej grupie i w tym wszystkim my . Które mecze wygrać ? Też pytanie :-) WSZYSTKIE :-))) . A tak poważniej to terminarz mamy nie najgorszy czyli tych teoretycznie słabszych na początek a potem Hiszpanów i Serbów i Czarnogórców . W moim pojęciu trzeba robić wszystko aby awans nie wisiał do ostatniej kolejki bo wtedy rózne cuda sie dzieją .

4. Pierwsza sprawa z tego meczu to o ile mnie pamięć nie myli to tu graliśmy CT . Chyba się m4ti wtedy niepotrzebnie podpalił bo z tymi Włochami to niezależnie co byśmy zagrali to i tak przy ich normalu byśmy przegrali . Sam mecz to tak na gorąco to tak zbiórkami ale i obronami to przegraliśmy a po za tym mecz był na ich terenie . A co do samego poziomu zbiórek ja wyznaje zasadę aby każdy gracz miał ja na jakims sensownym poziomie od PG aż do C oczywiście w jakichś tam proporcjach .

5. Naprawdę przedziwny mecz , wszyscy od razu patrza w statystki i po prostu nie wierzą , ja tez nie wierzyłem na początku , ale potem jak się nie patrzy na te statystki które często oszukują tylko tak popatrzy na pojedynki 1\1 to przecież te Mikrusy wygrały dzięki praktycznie dwóm ludziom SF i PF . Rzucali sobie jak chcieli , jak na RnG grali na strasznym procencie na 90 rzutów 49 wpadło . Można by chyba jeszcze parę rzeczy znaleźć osobiste chociażby u Mario , czy też nastawienie . Tak na zdrowy rozum to jednak dziwny mecz .

This Post:
00
169159.87 in reply to 169159.79
Date: 1/13/2011 9:36:13 AM
Overall Posts Rated:
773773
Dzięki za odpowiedzi ;)
Ale tych graczy +21 jest już całkiem sporo. Będziesz wszystkich nadzorował osobiście czy też powołasz jakiś zespół skautów?



dokładnie ilu ? tak w przybliżeniu ilu moze być takich którzy moga w przyszłości w kadrze pomóc ?

This Post:
00
169159.88 in reply to 169159.85
Date: 1/13/2011 9:40:03 AM
Młoty Stargard
PLK
Overall Posts Rated:
838838
Moim 20 wersom wypocin na temat selekcjonera poświęciłeś jeden wers odpowiedzi.
Na mój 1 żartobliwy wers nie mający wpływu na ocenę zdolności kandydata na selekcjonera, poświęciłeś 20 swoich wersów.


Nie jestem pewien czy Cie to nie dyskredytuje ;)

This Post:
00
169159.89 in reply to 169159.88
Date: 1/13/2011 9:52:13 AM
Overall Posts Rated:
12061206
W pierwszych dwudziestu wersach nie było żadnego pytania ;-) Więc nie chciałem napraszać się nieproszony z odpowiedziami ;-)
A na końcu było pytanie i dlatego na nie odpowiedziałem ;-)

Dodatkowo z wypowiedzią się zgadzam, cóż tu więcej dodawać. A odniesienia się pojawią, bo te zagadnienia, które poruszyłeś, są istotne (choć nie są jedynymi istotnymi). Niekoniecznie pojawią się w odpowiedzi akurat do Ciebie.
Pierwsza dwa punkty dotyczą w zasadzie tego samego i można je sobie samemu sprawdzić i ocenić zaglądając na stronę klubową ile kto ma trofeów. Co do trzeciego, to nikt Ci na serio nie napisze, że "nie, nie jestem solidny i odpowiedzialny" ;-)

Message deleted
This Post:
11
169159.91 in reply to 169159.89
Date: 1/13/2011 9:57:00 AM
Młoty Stargard
PLK
Overall Posts Rated:
838838
No to czekamy na przemówienie, bo chyba musi być....

Advertisement