BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wyb] kozlik4

[wyb] kozlik4

Set priority
Show messages by
This Post:
00
150077.82 in reply to 150077.61
Date: 7/5/2010 1:45:26 PM
Młoty Stargard
PLK
Overall Posts Rated:
838838

Bo wg mnie definicja selekcjoner to taktyk, odpowiedzialny za jak najlepsze wyniki uzyskiwane z dostępną kadrą. W moim wyobrażeniu ma to być taktyk z udokumentowanymi sukcesami. W których udowodnił, że potrafi wygrywać z silniejszymi zespołami nawet, gdy nie jest faworytem meczu.
Tak widzę selekcjonera.


podpisuję się pod tym
jak kiedyś wystartujesz masz mój głos
no chyba że ktoś napisze coś jeszcze lepszego

This Post:
00
150077.83 in reply to 150077.71
Date: 7/5/2010 1:46:13 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Wydaje mi się, że wyraziłem się wyraźnie.

nie potrafię z Tobą rozmawiać:)
Problem selekcjonera mnie nie interesuje.
I nie musisz się martwić na kogo głosuję.

????????
O wiele bardziej interesuje mnie wprowadzenie właściwego modelu treningowego, w którym nie byłoby na co narzekać. Lub prawie na co.

Najpierw powiedz co chcesz konkretnie zrobić, a dopiero później zaczynaj dyskusję na ten temat. Dyskusja polegająca na domyślaniu się i czytaniu w Twoich myślach nie ma żadnego sensu bo zwyczajnie szkoda na to czasu. Jak pojawią się jakieś konkrety to chętnie się wypowiem. Pisałeś wcześniej, że nie lubisz braku profesjonalizmu więc myślę, że z łatwością powinieneś mnie zrozumieć.

Last edited by kozlik4 at 7/5/2010 1:47:42 PM

This Post:
00
150077.84 in reply to 150077.81
Date: 7/5/2010 1:48:32 PM
Overall Posts Rated:
7474
Ale po co? Czy nie lepiej wziąć 18-letniego z SS>50 ;-)
Jeśli weźmiesz tamtego pierwszego to też jest nieźle. Jeśli zrobisz z niego kadrowicza to fajnie. Tylko pozostaje wtedy żal, ze mogłeś wziąć zawodnika kilkanaście poziomów lepszego i wtedy i kadra byłaby silniejsza.

Po to, że wyciągnęło się go w drafcie i dochody z niego będą większe? ;)
Już raz wziąłem (tzn. dostałem z klubem) nieodpowiedniego zawodnika, nie wiedząc że zablokuje go potencjał (allstar) i nie zagra i tak w U21. Para poszła w gwizdek. Może zrobiłem też błąd trenując 20-latka historycznego, którego dostałem z klubem i chociaż jego pensja obecnie jest niepozorna (świadomie) to z czasem jakimś cudem może mógłby się liczyć w kwestii NT, co raczej wątpliwe. Ale pokazuje, że nawet 20-letni zawodnik z odpowiednim potencjałem i odpowiednio prowadzony nie jest stracony.

Chcę tylko coś udowodnić a nie koniecznie mieć zawodnika w kadrze.
Jak mam forsować swoje pomysły to muszę także pokazywać, że nie idę na łatwiznę ;)

No i pojawia się wtedy pytania - jak mamy wygrywać, skoro u nas w kadrze graliby zawodnicy z drugiej setki w roczniku? Gdy u rywali grają zawodnicy z pierwszej dziesiątki?

B.B. King. Ale znów w jakiej kadrze? W U-21? Ani jeden mój post nie dotyczył U-21.

No i okey. Wycięgniesz zawodnikowi 3 dziury z okropnej do przeciętnej. A rywal sobie wyciągnie 3 niezdarne skille na sprawne. I ciągle masz taką samą stratę...

Na razie skupiam się na naszych zawodnikach i konkurowaniu z nimi (tzn. z tymi którzy przestają trenować z powodu pensji i nie ma z nich żadnego pożytku) a nie na przeciwnikach. Zawodników i tak można trenować do jakiegoś potencjału a potem ogranicza ich już tylko wiek.
Każdą stratę idzie odrobić.
Nie rozmawiam o U-21 tylko o NT.

From: kozlik4

This Post:
00
150077.85 in reply to 150077.80
Date: 7/5/2010 1:50:09 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Gdybyś czytał mój wątek wyborczy to byś wiedział skąd jestem:P

This Post:
00
150077.86 in reply to 150077.76
Date: 7/5/2010 1:52:30 PM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Czy żeby chcieć pomóc reprezentacji trzeba mnie lubić?
Jesteśmy w przedszkolu? ;)

Nie jesteśmy w przedszkolu :) Ale łatwiej wprowadzać w życie swoje pomysły będąc bardziej niż mniej lubianym :)
Tak na marginesie to ja mam do Ciebie bardziej pozytywny niż negatywny stosunek ;)

This Post:
00
150077.87 in reply to 150077.83
Date: 7/5/2010 1:55:18 PM
Overall Posts Rated:
7474
????????

Pytałeś skąd wiem kto jest dobrym taktykiem. Potrafię to ocenić.

Najpierw powiedz co chcesz konkretnie zrobić, a dopiero później zaczynaj dyskusję na ten temat. Dyskusja polegająca na domyślaniu się i czytaniu w Twoich myślach nie ma żadnego sensu bo zwyczajnie szkoda na to czasu. Jak pojawią się jakieś konkrety to chętnie się wypowiem. Pisałeś wcześniej, że nie lubisz braku profesjonalizmu więc myślę, że z łatwością powinieneś mnie zrozumieć.

Rozumiem Cię. Wciąż czekam na opinię. Jak spotkam się z głosem zrozumienia kogoś, kogo zdanie szanuję wówczas przedstawię cały projekt tzn. te ponad 2 tys. wyrazów. Czuj się zaproszony.

Mam nadzieję, że konstruktywna krytyka tej propozycji doprowadzi do jakichś wniosków.

@darkonoza
Dzięki. Z tym głosem trochę poczekasz, bo sam najpierw musiałbym spełniać to swoje wyobrażenie o selekcjonerze ;)

From: oskar4

This Post:
00
150077.88 in reply to 150077.85
Date: 7/5/2010 1:56:16 PM
Overall Posts Rated:
1010
To była ironia. :/ Chciałem trochę zmienić tą atmosferę, która niewątpliwie nie jest odpowiednia.

This Post:
00
150077.89 in reply to 150077.84
Date: 7/5/2010 1:56:35 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Jeśli zawodnik zaczął trenować dopiero w wieku 20 lat ii ma szansę dostać się do kadry, to może co najwyżej obnażyć jak słaby jest u nas trening. Ale kadra złożona z takich zawodnikówi tak nie będzie w stanie rywalizować z lepszymi, w których grają najlepsi trenowani od 18 roku.

Tak więc od strony organizacji treningu nie będzie w tym wypadku znaczącej poprawy. A właśnie tak chyba wychwyciłem, że na tym Ci najbardziej zależy.

Ja też pisałem głównie o dorosłej kadrze, chociaż też częściowo dotyczy to młodszej.

This Post:
00
150077.90 in reply to 150077.87
Date: 7/5/2010 1:57:41 PM
Młoty Stargard
PLK
Overall Posts Rated:
838838

Dzięki. Z tym głosem trochę poczekasz, bo sam najpierw musiałbym spełniać to swoje wyobrażenie o selekcjonerze ;)


słusznie,
ale już to że wiesz co różni trenera reprezentacji od szkoleniowca pokazuje że się nadajesz - moim zdaniem

p.s. o jakim projekcie mowa? mogę prosić na maila? no chyba że będzie dostępny na forum...

This Post:
00
150077.91 in reply to 150077.86
Date: 7/5/2010 2:00:29 PM
Overall Posts Rated:
7474
Nie jesteśmy w przedszkolu Ale łatwiej wprowadzać w życie swoje pomysły będąc bardziej niż mniej lubianym
Tak na marginesie to ja mam do Ciebie bardziej pozytywny niż negatywny stosunek ;)

Wiem o tym. I doskonale zdaję sobie z tego sprawę.
Moja burza na forum również była wywołana świadomie. I akurat teraz. Przygotowywałem sobie negatywny grunt.
Projekty, które przedstawiam mają być na tyle mocne i uargumentowane, żeby radziły sobie przechodząc nawet przez mur niechęci do mnie.
Zawsze pływam pod prąd a nie z prądem.
Niektórzy twiedzą, że świadomie utrudniam sobie pewne sytuacja i mają rację.
To dlatego, że lubię wyzwania.

Prezentowanie czegoś rewolucyjnego, gdy jestem popularny byłoby zbyt łatwe ;)

PS. Nie wiem czy pamiętasz jak został przyjęty słuszny projekt B.B. Kinga z odwróconymi. Z jaką niechęcią się spotkał. A teraz B.B. King zajął drugie miejsce w wyborach bez wątku wyborczego.
Mimo tego, że bywa kontrowersyjny to jednak wyborcy uznali, że odpowiednia z niego osoba na to stanowisko.
Wierzę w ludzi

This Post:
00
150077.92 in reply to 150077.54
Date: 7/5/2010 2:00:43 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Skoro PG i C w programie "odwróconych" mają mieć 175 cm to jak Ty sobie wyobrażasz trenowanie zbiórek i obrony pod koszem 175 cm PG?:D:D

Advertisement