BuzzerBeater Forums

BB Poland > [U21] Dyskusja Ogólna 2

[U21] Dyskusja Ogólna 2

Set priority
Show messages by
This Post:
00
199530.82 in reply to 199530.81
Date: 11/6/2011 10:59:57 AM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Pokazujesz, że masz w dupie kadrę. Że liczy się tylko to, żeby coś zarobić na kadrze, a reszta nie ważne.


Owszem chce zarobić ale na konkursie...kiepska manipulacja z Twojej strony. Nie widzę w tym nic złego. Inni zarabiają siedząc godzinami na TLu. Ja poświęcałem godziny by zastanowić się nad typami. Podszedłem do konkursu uczciwie w stosunku do organizatorów i innych uczestników. Nie opuściłem żadnej kolejki. Nie kopiowałem typów. Głosy oddawałem na czas. Nagrody były znane przed konkursem. Mogłeś startować ale Ci się zapewne nie chciało, a teraz krew Ci do oczu ze złości napłynęła, że mogę zarobić i się awanturujesz rzucając jakimiś wielkimi patriotycznymi hasłami...kiedy sam patriotyzm masz gdzieś....

W zasadzie nawet w imię zażegnania konfliktu mógłbym wycofać tego zawodnika...ale raz Ci już ustąpiłem i tego żałuję, także tego nie zrobię.

Ja właśnie oczyściłem kadrę z takiej prywaty, a teraz widzę, że to z powrotem wraca.

Kiedyś selekcjonerzy nie mieli takich baz jak mają teraz, kiedyś nie prezentowało się zawodników bez zgody właściciela na forum, kiedyś nie było handlowania bazami...jeśli o to Ci chodzi to faktycznie zmieniłeś.
Co do wyborów to znowu łżesz, bo zgłosiłeś do nich i to chyba ze trzy razy ;-) Także po obietnicy złożonej Leszkowi, że się wycofujesz ;-)
blle blee blee nie będę się z Tobą przerzucał...swoje powiedziałem, a ku ścisłości zgłosiłem się dokładnie dwa razy by sprawdzić Twoją czujność:D Musiałeś stać na czatach 24 godziny na dobę bo reagowałeś natychmiastowo;-)))

This Post:
00
199530.83 in reply to 199530.82
Date: 11/6/2011 11:17:58 AM
Overall Posts Rated:
12061206
Nie ma nic przeciwko braniu w konkursie. Ale chodzi o to, że kadra jest nieetycznie wykorzystywana do reklamowanie zawodnika jako kadrowicza. Jakoś inni zwycięzcy nie są na TL-u...
To, że zawodnik ma grać bo wygrał konkurs, to nie znaczy, że ma wisieć dniami na TL-u z reklamą w postaci flagi.

Skille zawodników na forum były pisane wielokrotnie. Nawet swego czasu dawałem linki do takich postów napisanych przez GM-a. Zdobyłem skille twojego grajka bo byłeś nieostrożny i tyle, nie będę uświadamiał gdzie popełniłeś błąd ;-) Wiedz, że bezpieczny na włamanie jest tylko komputer odłączony od prądu i zakopany pod ziemią w elektromagnetycznie szczelnej osłonie ;-)

blle blee blee nie będę się z Tobą przerzucał
Cały czas się przerzucasz ;-)
A złapany na kłamstwie odpisujesz blebleble ;-)
Fakty są takie, że złożyłeś Leszkowi obietnice o wycofaniu się z wyborów. A następnie po złożeniu tej obietnicy jednak się zgłosiłeś wieczorem ;-) Czyli złamałeś obietnice, tyle jest warte twoje słowo ;-)
Natomiast ja informację o tym, że się zgłaszałeś, to za jednym razem otrzymałem na maila, a za drugim razem przeczytałem na forum, bo ktoś szybko zauważył i o tym napisał ;-)

Kłamiesz także twierdząc, że handlowałem jakimiś bazami. Zawsze je dawałem za darmo. Oczywiście są osoby za to wdzięczne mi za tą przysługę, ale daleko, żeby nazwać to handlowaniem. Jak w tramwaju ustąpię miejsca staruszce to też nie znaczy, że handluję miejscami siedzącymi ;-)

This Post:
00
199530.84 in reply to 199530.83
Date: 11/6/2011 11:35:25 AM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Dyskutować z Tobą się nie da w żaden sposób. Tak przekręcasz i manipulujesz faktami aby było na Twoje. W związku z tym...bez odbioru.

BTW: Nagłośniając mój pomysł przyczyniłeś się zupełnie nieświadomie do zrobienia jeszcze lepszej reklamy konkursom reprezentacyjnym i za to Ci bardzo gorąco dziękuję;-) Bez Ciebie nie byłoby tak hucznie, a tak wszyscy już wiedzą że warto brać udział w takich konkursach:D Teraz miejsce w sparingu kadry będzie cenniejszą nagrodą niż supporter:P

This Post:
00
199530.85 in reply to 199530.84
Date: 11/6/2011 11:43:00 AM
Overall Posts Rated:
12061206
No tak, jak cię złapałem na kłamstwie i je udowodniłem, to twierdzisz, że tak się nie da dyskutować ;-)
Brawo, czyli wychodzi na to, że jedyny sposób, żeby z tobą dyskutować, to albo przytakiwać kłamstwom, albo... nie odzywać się ;-)
Już cię na globalu za to wyśmiali, w pięć minut się poznali ;-)

Dla niezorientowanych informacja, że [kozlik4] założył na globalu wątek i oznajmił takie reguły, że można wpisywać się tylko w postaci "zgadzam się/popieram/itd", a jak ktoś się nie zgadza, to ma się nie wpisywać" ;-) I w zasadzie ta szopka została przez międzynarodową społeczność wyśmiana (gorzej, że oberwało nam się jako Polakom) ;-)

Last edited by Dejvidd at 11/16/2011 5:27:10 PM

Message deleted
From: Mario

This Post:
33
199530.87 in reply to 199530.85
Date: 11/6/2011 12:47:46 PM
Overall Posts Rated:
605605
Dzięki za podpowiedź z tą kadrą U21:) Gdyby nie twój post na forum to bym mojego patałacha nie wystawił w tym czasie tylko bym poczekał na środę :)

Może się uda:) jak tak to stawiam ci browar jak byś był kiedyś w Szczawnicy.

This Post:
00
199530.88 in reply to 199530.87
Date: 11/6/2011 1:43:31 PM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
(18319815)

Tym razem idzie od zera. Gorąco zachęcam do kupna.

This Post:
22
199530.89 in reply to 199530.83
Date: 11/6/2011 2:19:54 PM
Overall Posts Rated:
4747
Zaraz, zaraz, czy w regulaminie konkursu było coś o tym, że nie będzie można takiego grajka wystawić na TL? Czy w regułach gry jest coś o tym, że nie wolno dokonywać transferów? Czy ten konkurs odbył się wczoraj, że nie zabrałeś głosu wcześniej na temat powoływania graczy z konkursu a nie z zaplecza?

Był konkurs, wygrał/zajął jakieśtam miejsce, dostał nagrodę. Nagrodą jest występ gracza w meczu kadry. Gracz jest jego własnością i wara od tego ci co z nim będzie robił. Ja bym się nieźle wkurzył jak bym cały sezon brał udział w typerze, żeby zdobyć to miejsce w kadrze dla kilku k i ktoś taki jak ty zmieniał w jego trakcie, bez mojej zgody, zasady. :)

@Banan: I jeszcze a propo obcinania transferu jeśli to się stanie to będzie zwykłe chamstwo... za graczy w kadrze płaci się więcej? Płaci! Więc co ty byś chciał obcinać?

This Post:
00
199530.91 in reply to 199530.89
Date: 11/6/2011 2:28:40 PM
Overall Posts Rated:
12061206
No to może niech selekcjoner powołuje do kadry, zawodników wszystkich swoich kumpli, żeby się drożej sprzedawali. A potem, niech ich wywala i powołuje nowych ;-) Niech się naiwniacy nacinają - w końcu za kadrowiczów więcej się płaci (tak napisałeś). Można świetny interes na tym zrobić - np. kupować po cenie rynkowej a sprzedawać z flagą powiedzmy za 150%.
Teoretycznie reguły nie byłyby złamane. Ale ja uważam, że to jest nieetyczne. I cieszę się, że w mojej kadencji nic takiego nie miało miejsca i kadra nie służyła do prywatnych interesików pojedynczych osób, i nie zrobiłem nic, czego musiałbym się wstydzić.
Była taka sytuacja, że Majkel mnie poprosił, żeby w czasie przerwy międzysezonowej nie wyrzucać Zygmunta z kadry, bo próbował go wtedy sprzedać. Ale w tym przypadku flaga przy nazwisku i obecność w kadrze nie była próbą oszukania, czy też wprowadzenia w błąd kogokolwiek, bo to był wtedy (i ciągle jest) podstawowy zawodnik kadry.
Ale w tym momencie jest to niczym nie wyróżniający się zawodnik. To by dopiero było chamstwo, gdyby ktoś dzięki temu kupił go drożej (licząc na potencjalnego kadrowicza), a potem by się okazało, że on nie ma żadnych szans na grę w kadrze.

Last edited by B.B.King at 11/6/2011 2:36:12 PM

From: B.B.King

This Post:
00
199530.92 in reply to 199530.87
Date: 11/6/2011 2:34:46 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Nic nowego, właśnie dałeś przykład swojej hipokryzji.
Jakiś czas temu pisałeś o szlachetnych celach jak kadra jako dobro wspólne, i byłeś święcie oburzony, że ktoś tam przebił ci zawodnika. Chodziło o potencjalnego kadrowicza. Chciałeś go kupić taniej, zrobić interes i żądałeś, żeby nikt go nie przebijał - w interesie kadry, przynajmniej tak twierdziłeś. A jak jedna czy dwie osoby na krzyż włączyły się do licytacji, to się obraziłeś na całą, czterutysięczną społeczność, jakieś teksty moralizatorskie prawiłeś, że cała polska społeczność do czegoś nie dorosła.
A teraz, to okazuje się, że dobro kadry masz w [poważaniu - GM-Dejvidd] i bez skrupułów postanowiłeś korzystać z okazji nieetycznego wykorzystania kadry. Okazuje się, że tak na prawdę i wtedy i teraz chodziło tylko o kasę.
Masz dwie moralności - jedną dla siebie a drugą dla innych ;-) A ja mam jedną moralność - tę samą dla siebie, dla innych, dla każdego. Niestety w tym wypadku lepiej jest mieć mniej niż więcej ;-)

Last edited by Dejvidd at 11/6/2011 5:55:58 PM

Advertisement