BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Dyskusja ogólna (sezon 15)

[NT] Dyskusja ogólna (sezon 15) (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
11
171604.86 in reply to 171604.83
Date: 1/21/2011 4:22:21 PM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
O cholera i mój "talent" choć na chwilę znalazł się w kadrze :) Szkoda, ze to przegapiłem bo bym sobie zdjęcia zrobił ;) Rozumiem, ze to nagroda za moją aktywność w tym wątku ;)

A tak poważnie to selekcjoner powinien być czujny już od sobotniego wieczora z powołaniami i zwolnieniami, bo z tego co pamiętam to reset entuzjazmu był najczęściej albo w sobotę wieczorem albo w nocy z soboty na niedzielę.

This Post:
00
171604.87 in reply to 171604.79
Date: 1/21/2011 4:28:04 PM
Overall Posts Rated:
12061206
zadziwia mnie "głębokość" odpowiedzi używanych przez Ciebie. Chwytasz się cząstki faktów i je eksponujesz

powtarzasz jak mantrę o graczu chille

Czyli, że jak mam słuszny argument, to mam przestać go używać, bo wtedy staje się mantrą?

a przecież chyba Mati sprawdzał tych samych graczy??

Część sprawdził, część nie. Poza tym bardzo mi zależało na sprawdzeniu akurat w tym tygodniu, bo wszyscy zawodnicy mają równą formę. A więc ich DMI niesie dodatkową informację. Sprawdzanie zawodników w innych dniach nie da już tej informacji, bo DMI jest zniekształcone przez formę (a konkretnie jej podpoziomy).

a jeśli nie - to i tak bez jaj że 28 lat pozycja domyślna C może być w jakikolwiek sposób porównany do gracza z Chile.

Gracz Chile ma napisane przy nazwisku PF. C to jest dosyć zbliżona pozycja. Zwłaszcza, że zawodnik może być na granicy między tymi pozycjami (np. jeden trening JS może mu zmienić pozycję).

wybierasz odpowiedzi i eksponujesz to co Ci akurat pasuje. Całość wygląda tak:

Są różne zarzuty, na wszystkie nie ma jednej odpowiedzi.

1. pomimo swojej przeszłości i pokazywaniu na forum graczy pompujesz balon podejrzeń

Akurat Ty pompujesz. Ja realizuję swoje obietnice wyborcze. Ci, którzy na mnie głosowali, mieliby prawo czuć się oszukani, gdybym teraz zaczął robić coś innego, niż zapowiadałem.

(nie widzę tu chęci zamazania poprzedniego wybryku

Nie zgadzam się, że to był wybryk. Zdemaskowałem oszusta oraz wałki w skautingu.

2. Wciąż nie potrafisz ogarnąć całości tu pisanych tekstów jedynie wybierając to co pasuje w danej chwili.

Odpowiadam po kolei.

3. Pisałem, ze jesteś Selekcjonerem i mam (przynajmniej ja) nadzieję, że nie będziesz działał nieetycznie - mam teraz wątpliwości. Ale w końcu mogę je mieć co nie?

Twoja sprawa. Ale takie podejście do niczego nie prowadzi. Ja też mam nadzieję, że nie jesteś gwałcicielem i mordercą. Mogę mieć takie wątpliwości? I co? Mamy wszyscy o takich nadziejach tutaj pisać? Przecież pisanie coś takiego od razu świadczy, że się kogoś podważa.

4. Nie widziałbym problemu, gdybyś wykazał minimum samokrytycyzmu...niestety nie widzę go bo przecież pod szyldem selekcjonera wykonujesz doskonałą robotę (gracze za 4 koła?? bez jaj i to wychowankowie??)

Uważam, że nie wyrządziłem tym nikomu szkody. A moi zawodnicy w kadrze byli przez kilka minut.

jak to się ma do tego samozaparcia by pomimo przeszkód jedynie dobrą robotę wykonywać?? znaczy...jak Ci się zechce to działasz jako selekcjoner (nie przegapić domniemanych bardziej lub mniej gwiazd) - a powołania swoich to już jako zabawa (czyli powaga jak zechcesz?) czy Twoi gracze z 4 koła pensji to dobra robota selekcjonera?

Powołałem swoich zawodników gdy już skończyłem dobrą robotę selekcjonera. I zrobiłem to tylko dla zabawy. Jest czas na dobrą robotę jak i dobrą zabawę.

Wiesz dobrze, że praktycznie można tylko o SF mówić przy pensji gracza z Chile... pokaż w następnym sezonie, że to co mówisz jest prawdą i ograniczaj bazę...liczę na to

Tamten zawodnik ma przy nazwisku napisane PF.

p.s. szkoda, że zostając selekcjonerem olałeś również prośby kilku tylko osób o szanowanie tajemnicy skilli i chociaż pytanie by wiele zmieniło.

Sztab jeszcze nie jest skompletowany i na razie nawet skautom nie przekazałem zebranych skilli. Więc żadnej tajemnicy nie złamałem.

patrz kozlik i Twoje intencje

Moimi intencjami było dobro kadry. I to już zrealizowałem - tacy słabi zawodnicy jak Węgrzyn nie grali już w kadrze w drugiej połowie kadencji Matiego.

This Post:
00
171604.88 in reply to 171604.85
Date: 1/21/2011 4:33:17 PM
Overall Posts Rated:
9494
LUDZIE DAJCIE MU SPOKÓJ!! NIECH ON SPOKOJNIE PRACUJE I WYKONUJE SWOJE OBOWIĄZKI JAKO SELEKCJONER.

Chile ma zawodnika z pensją prawie 30k, który jest podstawowym zawodnikeim. BB.King, chciał szukać okazji :)



:D



:D

This Post:
00
171604.89 in reply to 171604.82
Date: 1/21/2011 4:35:44 PM
Overall Posts Rated:
3737
Hm... przypomina mi się scena z filmu "Ja robot" (swoją drogą beznadziejne tłumaczenie tytułu) gdzie to dialog wygląda tak:

- Popełniasz błąd, nie dostrzegasz logiki mego planu.
- Dostrzegam, ale jest pozbawiony... serca.

Analogie osobowe zrozumie każdy zorientowany z tematem.

Bebuś, może czas zrobić coś dla społeczeństwa? :) By nie stać się... robotem? ;)

This Post:
00
171604.90 in reply to 171604.87
Date: 1/21/2011 4:41:47 PM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210


Wiesz dobrze, że praktycznie można tylko o SF mówić przy pensji gracza z Chile... pokaż w następnym sezonie, że to co mówisz jest prawdą i ograniczaj bazę...liczę na to

Tamten zawodnik ma przy nazwisku napisane PF.



hmm znów połowiczna odpowiedź możesz podać swoje plany odnośnie bazy (wytłuściłem jakbyś nie zauważył)?? czy za sezon też będą takie powołania?? O odpowiedź na to proszę.

Jeśli te działania mają na celu faktycznie ograniczanie dziadów to OK - bo drugi sezon z rzędu sprawdzane są śmiecie

no i lczę, że sprawdzanie graczy pokroju tych 28 - letnich C da rezultat i dasz o tym znać?

This Post:
00
171604.91 in reply to 171604.90
Date: 1/21/2011 5:22:47 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Przed sprawdzeniem nie wiem czy to śmiecie. Może tak, może nie. Na 99% pewnie tak. Ale ciągle pozostaje ten 1%. Może tego właśnie nam brakuje?

Sprawdziłem jednego 30-latka z pensją 31k (najwyższa pensja wśród 30-latków) ;-)
Nie pamiętam jakie ma skille (chyba tych akurat nie zapisałem, bo nie chciało mi się pojedynczo).
Sprawdzałem tylko zawodników z potencjałem >=7.
29-latków sprawdziłem 18-tu najlepszych (generalnie sprawdzanie odbywało się 18-stkami).
Od 28-latków zaczęła się zabawa, bo to pierwszy rocznik, który rodził się z potencjałem innym niż allstrar*. I tu już mamy JW.
Te roczniki sprawdzałem gdzieś do pensji 30k (plus minus, w zależności gdzie mi wypadła kolejna 18-stka, jak np. został jeden z wyższą pensją to olewałem. A jak 15-stu to leciała cała 18-stka.
A potem im młodszy rocznik to sprawdzałem także niższe pensje. Tak jak pisałem - wg kalkulatora pensja 18-19k może oznaczać SS=90.

Tak jak pisałem. Wolałem sprawdzić o stu za dużo niż o jednego za mało.

This Post:
00
171604.92 in reply to 171604.90
Date: 1/21/2011 5:24:57 PM
Overall Posts Rated:
7474
Pewien polski aktor z przerośniętym ego, porównujący się zupełnie bezpodstawnie do Jima Carrey'a wyreżyserował ostatnio swój debiutancki film, który (skromnie przez siebie oceniając) uważa, iż nie będzie mógł uniknąć porównań do Quentina Tatrantino czy Guy'a Ritchie - mam nadzieję, że chodziło o gatunek komedii gangsterskiej a nie warsztatu wyżej wymienionych.

Niestety tenże debiutant uznał, że polska widownia to nieprzymierzając sami idioci i w taki też sposób skroił pod nich biesiadne żarty a raczej... gagi.

Podobną szopkę mamy tutaj.

Nieomylny selekcjoner wie, co robi.
Przy okazji robiąc z pozostałych idiotów powtarzając do znudzenia przykład chilijskiego zawodnika.

Żaden z argumentów do mnie nie trafia.
Ani te o 28 letnich świetnych zawodnikach z pensją 20k czy nawet 30k.
Ani te o sprawdzaniu 22-latków których m4ti_ pominął, bo przecież selekcjoner współpracuje bardzo podobno raźnie z U-21, więc żadna potencjalna gwiazda nie powinna mu umknąć.
Ani tym bardziej te o rzekomym zobaczeniu w nagrodę swoich zawodników w strojach reprezentacji.
Kilkuletnie dzieci kłamią z większą wprawą tuszując jakieś swoje "niecne" uczynki.

Czemu by to skanowanie i zapisywanie danych wszystkich polskich zawodników miało nie służyć jestem najzwyczajniej w świecie zażenowany zaistniała sytuacją.

Ale bynajmniej nie zaskoczony.

Po kim innym mielibyśmy się takich działań spodziewać?
Jak nie właśnie po "naszym" wspaniałomyślnym wybrańcu.

Podobno to spełnianie obietnic wyborczych.
Mam nadzieję, że wyborcy są szczęśliwi.

I że następnym razem...

A zresztą.

Last edited by Hawkeyed at 1/21/2011 5:38:16 PM

This Post:
00
171604.93 in reply to 171604.92
Date: 1/21/2011 5:36:43 PM
Overall Posts Rated:
1313
I choć udajesz cichociemnego to sam dobrze wiesz jak daleko Galfinowi do Tomka w wiedzy na temat BB.


Bardzo mi sie nie podoba taka ignorancja. Skad masz pewnosc, ze wiem mniej na temat tej gry od Tomka? Moze wiem mniej, moze tyle samo, moze wiecej, to akurat jest nie wazne. Skad masz taka jasnosc wymierzania pogladow, jesli nie znasz stanu mojej wiedzy na temat BB? Wiec jak mozesz ja porownac z kimkolwiek? Niewazne z kim, ze soba, z menadzerem z V ligi, z Tomkiem.

From: Saiwan

This Post:
11
171604.94 in reply to 171604.92
Date: 1/21/2011 5:39:56 PM
Overall Posts Rated:
205205
A może trzeba by jednak pozwolić selekcjonerowi popracować trochę w spokoju i dać rozegrać kilka meczy, a potem zacząć oceniać? Może BB-King ma jednak jakąś wizję reprezentacji, która okaże się jednak słuszna? Nie wiem, ale myślę że dla dobra reprezentacji powinniśmy mu raczej pomóc a nie atakować (ale cytując klasyka: ja się na tym nie znam).

From: Hawkeyed

This Post:
22
171604.95 in reply to 171604.94
Date: 1/21/2011 5:46:29 PM
Overall Posts Rated:
7474
A może nie napisałem ani słowa o wynikach?

A jedynie o etyce postępowania.

I nie ma to nic do rzeczy z wizją reprezentacji.

W mowie wyborczej ani w wątku wyborczym nie było ani słowa o lustracji wszystkich polskich zawodników potencjalnych rywali.
Myślę, że tego typu ustęp uniemożliwiłby ewentualne zwycięstwo.
Dlatego też nie było o tym słowa.

Mimo to zabawnie widzieć, iż s. dobrze się przy tym bawi (szczególnie odpowiadając na posty) a niektórzy nie widzą w tym nic zdrożnego...

PS. Nie licząc oczywiście CM-mat66, nie posiadającego i nie trenującego Polaków ;)
Bo cóż to miałoby go i jemu podobnych obchodzić.

This Post:
11
171604.96 in reply to 171604.93
Date: 1/21/2011 5:47:28 PM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Przecież to Ty pierwszy napisałeś, że on się nie zna na BB a ja wiem, że to nieprawda. Na podstawie dotychczas osiąganych wyników i dodatkowych czynników o których nie chcę mówić na forum śmiałem postawić tezę, że zna się on bardziej na BB od Ciebie. I pamiętaj, że to Ty pierwszy do niego z tym wyskoczyłeś.

Advertisement