BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Potencjalni kadrowicze

[NT] Potencjalni kadrowicze (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: kokos

This Post:
00
126164.954 in reply to 126164.953
Date: 8/4/2011 9:44:03 AM
Legendy Wrocław
PLK
Overall Posts Rated:
295295
Swięte slowa. Do tego trzeba jeszcze dodac ze BB to menager klubowy, a nie reprezentacyjny. Niektórym to sie troche pomieszało. Sa osoby ktore poswiecaja swoj klub reprezentacji, ale nie powinny miec pretensji do 99.9% graczy ktore tego nie robia.

This Post:
00
126164.955 in reply to 126164.953
Date: 8/4/2011 11:56:00 AM
Overall Posts Rated:
299299
no dokładnie o 4 w nocy udało się uratować gracza przed wyjazdem za granicę, aż dziw, że żaden Polak nie był wyznaczony, żeby go kupić :) widocznie godzina zakupu była nienajlepsza :)

This Post:
00
126164.956 in reply to 126164.953
Date: 8/5/2011 3:32:40 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Jest w tym dużo racji.
To co piszesz potwierdza chociażby to, że wczoraj (a w zasadzie dzisiaj) o trzeciej w nocy poszedł jeden z 18-latków z odzysku. SS=53 i coś w kondycji i osobistych chyba też nie najgorzej. Poszedł za trzy stówy. Pewniak do U21 przy przyzwoitym treningu (zresztą tak jak każdy mający sumę ponad 50 na starcie).
Z tym że akurat do Baluta ciężko mieć pretensje o godzinę wystawienia, bo wystawiał go automat po zbotowaniu właściciela i godzinę końca licytacji ustala mniej więcej losowo ;-)
Poza tym jest jeszcze taka rzecz. Jest sobie fajny grajek, chcą go userzy A, B i C. I kto nagle ma decydować, że powinien go dostać A, natomiast B i C mają spadać na drzewo? ;-)
I user A ma pretensje, gdy B i C się włączą do licytacji. A czy to nie B i C powinni mieć pretensje, że ktoś zdecydował za nich?
Żeby to wszystko miało ręce i nogi to powinno być zrobione tak, że ktoś (np. skaut) znajduje trzech zawodników (nie muszą być identyczni, ale żeby to też nie było, ze jeden ma SS=60 a drugi 40) i się chętni nimi dzielą tak że każdy coś dostaje. To jest uczciwy układ i każdy wygrywa. A nie tak, że jeden wygrywa a reszta zostaje z niczym i ma się potulnie podporządkować.



ja sam znajduję 2-3 użytkowników i wskazuję gracza do zakupu

pytam o zasoby finansowe i zapewniam wsparcie w razie gdy kwota zawędruje wysoko - moment wystawienia grajka zależy od właściciela ale staram się dograć termin by tych 2-3 było wtedy
staram się informować kto z ustawionych bierze udział w licytacji a reszta to już zbieg okoliczności czy i kiedy włączą się trzecie strony
ja robię wiele by wypełnić swoją rolę ale nie ja tu jestem najważniejszy i nie będę rozkazywał jak mają ludzie sprzedawać/kupowąc...to w moim odczuciu jest fair

zapewniać informacje i skoordynować do pewnego momentu

jeśli jeden z grajków odpada staram się znaleźć podobnego gracza lub innego ciekawego bo nie powinno się marnować chętnego do treningu :)


This Post:
00
126164.957 in reply to 126164.952
Date: 8/5/2011 3:37:30 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
...A skoro dla kadry teraz robię, to smuci mnie gdy tak się dzieje.

A sytuacja jaką piętnuję to gdy trasfer jest "dograny" i dwóch dogranych użytkowników łamie ustalone wcześniej zasady, które zaakceptowali i podbijają cenę. To jest niefajne:) i to krytykuję. Czasem skaut daje z siebie sporo czasu wymieniając maile budując bazę potencjalnych kupców, w końcu koordynując terminy wystawienia grajka. Wtedy ktoś kto się wyłamuje z ustaleń pogrywa niefajnie.

Co to za termin i godzina wystawienia grajka, skoro wystawia się go na sprzedaż w godzinach "szczytu"?
Jak ktoś się za to chce profesjonalnie zabierać, to jak dla mnie powinien umówić dzień i godzinę, w których siedzi najmniej osób na Grze.
Są godziny nocne, w których liczba graczy spada do około 400 i wtedy taka licytacja miałaby sens, gdyż dużo łatwiej takiego gracza byłoby zatrzymać w Polsce.
Rozumiem, że cena mogłaby byc troche niższa, ale od tego jest właśnie skaut, który ustala cene z potencjalnym kupującym, żeby sprzedający na tym nie stracił.



sprzedaż powinna być fair z zyskiem dla klubu sprzedającego..
no i nie przesadzajmy, że ludzie będą czuwać po nocach by dograć transfer:)
gdzięs jest noc - gdzieś indziej dzień w takich momentach wielu łapaczy na tl właśnie czuwa na okazje

sam uwielbiam zasiąść w okolicach 6-8 rano jakoś wtedy wielu jeszcze śpi i wielu już sśpi

fajnie wtedy coś znaleźć

Message deleted
Message deleted
This Post:
00
126164.960 in reply to 126164.956
Date: 8/5/2011 3:58:48 AM
Overall Posts Rated:
6565

...i zapewniam wsparcie w razie gdy kwota zawędruje wysoko ...


Brzmi intrygująco - możesz to rozwinąć? Masz jakiś budżet na takie wsparcie? :)


This Post:
00
126164.961 in reply to 126164.960
Date: 8/5/2011 5:48:42 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
heheh wsparcie w postaci innych uzytkownikow zabezpieczajacych transfer z wieksza gotowka

czasem na chwile kupuja by tylko znalezc innego wlasciciela

czasem i owszem podchodzi to pod to co Ty myslales

w tej chwili licytuje grajka do treningu dosc skomplikowanego ale jednak calkiem fajnie moze sie rozwinac

zupelnie mam inne cele transferowe ale skoro on i tak ma byc sprzedany to chociaz wrzuce mu trening jaki sam uprawiam:) nim pojdzie dalej :)

This Post:
00
126164.963 in reply to 126164.962
Date: 8/5/2011 3:34:33 PM
Overall Posts Rated:
168168
(21340988)
(21339173)

Proszę o powołania dla tych graczy w takim razie ;)

Advertisement