BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT]

[NT]

Set priority
Show messages by
From: Karlson

This Post:
22
316385.98 in reply to 316385.97
Date: 4/21/2023 6:56:21 AM
PGE Dębe
PLK
Overall Posts Rated:
4949
Second Team:
NieMogęMówić
No szkoda, w BB szczęście jest ważnym czynnikiem, a nam zdecydowanie w poprzednim i w tym sezonie nie dopisywało. Mam nadzieję, że w Twojej następnej kadencji będzie go trochę więcej


From: kozlik4
This Post:
88
316385.99 in reply to 316385.98
Date: 5/8/2023 6:44:58 AM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Słowem podsumowania sezonu...po długim weekendzie majowym

Tak jak pisałem ostatnio musiałby stać się cud byśmy załapali się na medal MŚ...i się niestety nie wydarzył. Wygraliśmy wysoko z Holandią (69044)...ale nie spełnił się drugi warunek utrzymujący nas w turnieju, a więc Niemcy nie wygrali z Hong Kongiem (69042). Tym samym przed ostatnią kolejką stało się jasne, że nie awansujemy do półfinału

Ostatni mecz z Chinami potraktowałem już lekko sparingowo. Choć oczywiście chciałem wygrać (bo to oficjalny mecz o punkty), to też chciałem coś sprawdzić...i niestety to co testowałem się kompletnie nie przełożyło na wynik. To był chyba nasz najgorszy mecz na tym turnieju. Miejmy nadzieję, że nauka z tego meczu zaprocentuje w przyszłości.

Co do sezonu i całej kadencji...to tak jak już pisałem wcześniej mimo progresu w stosunku do sezonów ubiegłych i samej obecności na MŚ (co nie udało się choćby Francji kończącej dwa wcześniejsze sezony ze złotymi medalami, czy wicemistrzom świata Finlandii) - nie jestem zadowolony z wyników.

Czego zabrakło? Myślę, że kilku małych rzeczy. Z tych na które mamy wpływ to na pewno FORMA. Szczególnie forma kluczowych zawodników w decydujących meczach nie dojechała. Niestety ale wielu naszych kadrowiczów nie ma jeszcze w swoich klubach psychologa, co jest standardem w mocnych i świadomych profitu (ograniczenie losowości formy) jaki daje psycholog nacjach. Mimo wielu starań nie wszystkich udało mi się namówić do tej inwestycji. Ci którzy "tankują" nie widzą sensu inwestycji...a często brak gadżetów w jednym tygodniu przez brak występu w meczu reprezentacji przez złą formę to równowartość 3-4 pensji psychologa.

Inni, którzy mają psychologa czasem zapominają ustawić sparingu, a po takim jednym zapomnieniu niestety forma ucieka na 2 tygodnie. Jeszcze inni świadomie przeciągają miniuty bo o coś walczą.

Wzorem trzymania formy, który chcę pochwalić jest Dolar...ale niestety jego zawodnicy już mocno zaczęli się sypać w tym sezonie i nie zawsze mogłem to nagrodzić. Życzyłnym sobie, że Dolar przyjmował pod swój dach wszystkich kluczowych kadrowiczów;-)

Siła drużyny w mojej ocenie ustępuje czołowym nacjom jak Izrael, Hiszpania, Chiny i pewnie Francja....ale jest na tyle duża by wygrywać z nimi dobrym przygotowaniem. Z takimi nacjami jak Hong Kong, czy Niemcy mamy siłę by walczyć jak równy z równym....dlatego też wynik jest dla mnie rozczarowaniem bo jest potencjał by być na ich miejscu.

Sportowe ambicje nie pozwalają mi skończyć z takim niedosytem, także już teraz zapowiadam, że wystartuję w nadchodzących wyborach na kolejną kadencię. Obiecuję pełne zaangażowanie i maksymalną motywację by wygrać złoto w kolejnych sezonach i liczę na Wasze dalsze wsparcie i poparcie dla mojej kandydatury.



Last edited by kozlik4 at 5/8/2023 6:48:23 AM

From: kozlik4
This Post:
22
316385.100 in reply to 316385.99
Date: 5/8/2023 7:15:36 AM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Jednocześnie bez względu na wynik nadchodzących wyborów chciałbym ogosić start projektu treningowego (bez, którego czuję będzie nam ciężko o spektakularne wyniki w przyszłości) pod tytułem "Trenujemy legendy", który będzie prowadzony pod moim patronatem.

Ponieważ trening do kadry dzięki nowym zabawkom stał się elitarny i nie wystarczy już tylko drobny nakład finansowy w trenera lvl5 i jakiś dość radomowy gracz z draftu z potencjałem MVP, tylko potrzeba wyposażyć się w kosztowne narzędzia:
- środki na zakup graczy (optymalnie 3ech graczy) z potencjałem minimum historyczny zawodnik (a celem głównym byłoby przechwytywanie legend): koszty sky is the limit
- siłownia lvl3: koszy 1 mln + utrzymanie 15k miesięcznie
- boisko treningowe lvl3 (nie jest to must have) - koszt 1 mln + koszt utrzymania 15k miesięcznie
- trener minimum lvl 6: koszt zakupu od 500k-1,3mln (lvl6) do 2-3 mln (lvl7 z niską pensją) + utrzymanie 20-50k miesięcznie
- lekarz min. lvl5: koszt zakupu 1-100k + utrzymanie 10-20k tygodniowo
- trener młodzieżowy w wieku zawodnika 18-19 lat: kosz zakupu niewielki (?) + pensja 10-20k miesięcznie

to ZAŁOŻENIEM jest znalezienie drużyn (nawet 1-2 drużyny co sezon byłyby super) z budżetem rzędu kilku milionów (jeśli drużyna jest już wyposażona w infrastruktrę to mniej niż drużyny, które startują od zera) chętnych do treningu dla kadry.

Będziemy starać się przechwytywać najzdolniejszych juniorów z rynku i nie tylko tzn. będę zachęcał do sprzedaży (pojawienia się na rynku) również najzdolniejszych graczy nie mających w swoich klubach dostatecznych warunków do rozwoju...a potem będziemy prowadzić ich trening zgodnie z zasadą jak najlepszego wykorzystania efektu elastyczności, który opisałem tutaj: (316385.28).

Chętne drużyny ZAPRASZAM do zgłaszania się w tym wątku. Przy zgłoszeniach proszę wpisywać obecne i/lub potencjalne możliwości finansowe na początku sezonu. Czasu jest mało także do dzieła!

Zachęcam i gwarantuję swój patronat, wiedzę, doświadczenie i czas oraz ciekawe ścieżki treningu i dobrą zabawę jeśli ktoś lubi zielone strzałeczki!...oraz mam nadzieję super efekt końcowy w postaci mega zawodników dla Waszego klubu i kadry...ale to też już od Was sporo zależy




This Post:
11
316385.102 in reply to 316385.100
Date: 5/8/2023 8:50:19 AM
Ponitki Sokoły
II.3
Overall Posts Rated:
112112
Zgłaszam się. Mam infrastrukturę, treneiro, trochę kasy i chyba jak na razie całkiem perspektywicznego 22 latka.

From: arunaa

This Post:
00
316385.103 in reply to 316385.102
Date: 5/8/2023 11:37:52 AM
(51169374) z niego jakby go zrzucić od goozca jeszcze coś będzie, czy już spalony?

From: Campos

This Post:
00
316385.104 in reply to 316385.103
Date: 5/8/2023 12:36:58 PM
CampoLeony
PLK
Overall Posts Rated:
828828
Second Team:
CampoLeons
Trochę już odstaje zapewne, jednak wciąż to może być gracz do NT.

Na plus dla niego jest to, że był w TOPie rocznika, zatem może ta różnica nie będzie az tak widoczna.

Wcześniej mial 7/7 trenerów.

From: arunaa
This Post:
00
316385.105 in reply to 316385.104
Date: 5/9/2023 12:50:22 PM
Nawet jakby szansa była mała to mimo wszystko warto go (316144.1) tu zgłosić.

From: kozlik4

This Post:
00
316385.106 in reply to 316385.105
Date: 5/9/2023 6:07:48 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Tak, zgłoszę go. Ktoś chętny żeby go przejąć i dalej rozwijać na podkoszowego? Skille obecne:

Rzut z wyskoku: wybitny Zasięg rzutu: niezdarny
Obr na obwodzie: porządny Kozłowanie: wspaniały
Jeden na jeden: wspaniały Podania: przeciętny
Rzut z bliska: wyjątkowy Obr pod koszem: solidny
Zbieranie: porządny Blokowanie: solidny
Kondycja: okropny Rzuty osobiste: solidny

Przy okazji: Wojdyła na TL (48358838)!!! Absolutnie bardzo ważny zawodnik dla nas. Potrzebuje jeszcze szlifu w IS+1 i potem JS i RB ile się da...i kondycja. Generalnie zawodnik topowy, który ma być fundamentem kadry w najbliższych sezonach.


Last edited by kozlik4 at 5/9/2023 6:08:54 PM

From: kozlik4

This Post:
00
316385.108 in reply to 316385.103
Date: 5/15/2023 3:52:09 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
(51169374) z niego jakby go zrzucić od goozca jeszcze coś będzie, czy już spalony?

Tylki na TLu od zera. Zachęcam do licytacji.

Advertisement